Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska rodzina Adamsów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

feesh.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o
nasuwa się jedno słowo: obleśne.
wcale nie dziwie się mieszkańcom tej miejscowości że nie chcą by ci ludzie tam mieszkali.
  • 0

#17

Arahyll.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Banda ohydnych psycholi. Że tez mogą na siebie jeszcze patrzeć. Może i jestem zacofany ale takich ludzi nie chciałbym w pobliżu.
  • 0

#18

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie można oceniać rzeczy, których się nie rozumie. A atakowanie rzeczy, które nam się nie podobają jest dla osób na niziutkim poziomie rozwoju duchowego.
  • 0

#19

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

frosti za to Ty z pewnością możesz się pochwalić wysokim rozwojem duchowym...pokora jest częścią wyższego poziomu duchowego. A właśnie tej pokory często tu brakuje. Ja osobiście taką wypowiedź odczuwam jako obrazę...Mam prawo do tego, żeby mi się to nie podobało i nie świadczy to o moim poziomie duchowym.
  • 0

#20

Arahyll.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie można oceniać rzeczy, których się nie rozumie. A atakowanie rzeczy, które nam się nie podobają jest dla osób na niziutkim poziomie rozwoju duchowego.



No to chodź frosti...ostatnio u mnie na cmentarzu pochowali fajna laskę...wyskoczymy i się przekonasz...
  • 0

#21

feesh.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie można oceniać rzeczy, których się nie rozumie. A atakowanie rzeczy, które nam się nie podobają jest dla osób na niziutkim poziomie rozwoju duchowego.


No to przykro mi ale mam niski poziom duchowy. Bo nie zrouzumiem nigdy jak mozna uprawiać seks ze zwłokami. Troche szacunku dla zmarłych może. a takiego argumentu mógłby użyć także pedofil i co? nie będziesz go potępiał bo uznasz że tego nie zrozumiesz bo Ci się to nie podoba tylko? no sorry.
  • 0

#22

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Kto walczy z potworami powinien uważać by samemu nie stać się potworem" , "Gdy spoglądasz w otchłań, otchłań spogląda na ciebie" - Nithe (po angielsku lepiej to brzmi wg. mnie)

Jak można wtrącać kogoś do więzienie nie stając się oprawcą? Karać śmiercią nie zostając mordercą ?
Pozatym pedofile, mordercy itd są produktami ubocznymi społeczeństwa(nie pamiętam dokładnie jak to się nazywa ale potwierdza to współczesna psychologia). Taka jest cena za społeczeństwo. Społeczeństwo ich stworzyło społeczeństwo ich zniszczy.
  • 0

#23

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mmmm to jedno z teorii psychologi tak sensu stricto ;) a nie niepodważalny dogmat.
  • 0

#24

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zachowanie nekrofili jest dla mnie nie do przyjecia... O ile interesowanie sie smiercia mozna zrozumiec, o tyle seks ze zwłokami to czysta perwersja i obrzydlistwo...

Żal jest mi dziecka tych ludzi... Ta dziewczynka bedzie miala zryta psychike mimo iz jej rodzice deklaruja ze sami nekrofilami nie sa...
  • 0

#25

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podobnie jak większość użytkowników VRP nie rozumiem, jak seks ze zwłokami może wywoływać jakiekolwiek uczucia inne od obrzydzenia. Jak można odczuwać pożądanie ku martwemu, zimnemu ciału... Dewiacje takie należałoby - zapewne nie jedynie moim zdaniem - poddawać odpowiednim terapiom, próbować leczyć.

Czym innym jest jednak samo zainteresowanie tym jakże fascynującym tematem, które w pewnej mierze podzielam (wampiryzm itd.). Czy ktokolwiek zasługuje na potępienie za swoje pasje? Czy winien być tępiony jedynie z powodu ich kontrowersyjności, nawet jeśli kryje się za nimi naukowa dociekliwość i pożyteczność działania? Temat ten opowiada o rodzinie fascynatów śmierci i nekrofilii, nie zaś o niej samej, toteż wydaje mi się, że w pewnym stopniu nie na miejscu są wypowiedzi krytykujące samą dewiację. Potępiacie tych ludzi czy same skłonności? Czy nie mogą żyć jak chcą, jeżeli nikogo nie ranią? I skąd wiara w krążące po tamtej wsi plotki? Wiara w prawdziwość słów społeczności zamkniętej na każdą inność, panicznie wystrzegającej się wszystkiego, co może zburzyć wybudowany przez nich ład, cienką fasadę małomiasteczkowego spokoju, stabilizacji, bez której tak trudno się obejść... Mimo co i tak jestem daleko bardziej skłonny potępić tych ludzi niż samą rodzinę. Solidaryzuję się z nią, gdyż jako swoisty "odmieniec" często przechodzę wciąż przez podobne sytuacje, zderzam się z plotkami, w których jest jedynie naprawdę niewielkie ziarno prawdy.

Jeszcze w temacie córki tamtych państwa: sam chciałbym być na jej miejscu. Ile wiedzy, nawet niechętnie zdobywanej, wpływa dzięki rodzicom do jej główki; jak bardzo pożyteczne jest wychowywanie się w takim miejscu :-) Choć pewne zagrożenia również można dostrzec i, starając się ich nie ignorować, winno się w pewnym stopniu zniwelować, np. przez kontakt ze "zwyczajnymi" rówieśnikami, co - jak mniemam - zapewne ma miejsce.

No i problem, który poruszył Frosti. Czy stykając się z ciągłymi deprawacjami, nie łatwiej samemu im ulec? Na ile ludzie ci mogą czuć się bezpiecznie? - Sądzę, że zależy to od ich umiejętności przystopowania, patrzenia na sprawy - mimo pasji - z jakąś dozą dystansu. Chciałbym wierzyć, że obchodzenie przez nich Hallowe'en, jak i w pewnej mierze "motywujące" plotki o zachowaniu takowego dystansu świadczą, wiem jednak, że nie mogę mieć pewności... Jednak z innej jeszcze strony: gdyby ludzie ci byli rzeczywiście nekrofilami, lecz wypływałoby z tego jakieś dobro, jakaś pożyteczność, czy nie byłaby dostatecznym usprawiedliwieniem niezachowywania przez nich szacunku dla zmarłych? - W odczuciu wielu nie, lecz czy nie warto zastanowić się nawet nad opcją "większego dobra" takich doświadczeń? Bo w ich użyteczność nie ma moim zdaniem co wątpić.
  • 0

#26

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak się właśnie zastanawiam, czy zamiast zwłok nie mogli by tego robić z gumowymi lalkami..

A na marginesie ciekawostka - wiecie, że Herod Wielki, po tym jak skazał na śmierć swoją ukochaną żonę, miał takie wyrzuty sumienia, że wsadził jej ciało do beczki z miodem - w celu konserwacji. Konserwacja była potrzebna, żeby...no, wiecie ;) Być może to tylko ploty żydów sprzed dwóćh tysięcy lat, ale dowodzi to, że nekrofilia jest z nami od zawsze...a przynajmniej od bardzo długiego czasu.
  • 0

#27

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A na marginesie ciekawostka - wiecie, że Herod Wielki, po tym jak skazał na śmierć swoją ukochaną żonę, miał takie wyrzuty sumienia, że wsadził jej ciało do beczki z miodem - w celu konserwacji. Konserwacja była potrzebna, żeby...no, wiecie wink2.gif Być może to tylko ploty żydów sprzed dwóćh tysięcy lat, ale dowodzi to, że nekrofilia jest z nami od zawsze...a przynajmniej od bardzo długiego czasu.


:rotfl: :o ale by były jaja, że taka historia miała by miejsce naprawdę hahahaha no nie mogę nie mogę. zabawnie. zadziwy normalnie :D

Tak się właśnie zastanawiam, czy zamiast zwłok nie mogli by tego robić z gumowymi lalkami.


nie, bo guma a zgniłe ciałko, bądź świeżutki jeszcze nie ostygnięty trup to nie jest to samo.
  • 0

#28

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie.. Chciałbym ich poznać. Przedstawili ich ciekawie :D
  • 0

#29

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli ja miabym ich poznawać...jeśli już bym musiał...to tylko w tym życiu, a nie żadnym...pozagrobowym :P
  • 0

#30

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam mógł bym się pobzykać po śmierci jak już będę trupem, ale jak wszedłem na tą stronę to odechciało mi się kolacji xD



A i nie jestem nekrofilem, nawet brzydzę się na trupa patrzeć...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych