Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słodkości...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ravage.
  • Postów: 17
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


Mars przeprowadzał eksperyment na szczurach, który miał określać wpływ składników czekolady na naczynia krwionośne. Eksperymentatorzy siłą karmili szczury przez plastikowe rury umieszczone w ich gardłach, następnie rozcinali im łapki, aby otworzyć arterię, która była następnie blokowana by uniemożliwić krwi wypływanie na zewnątrz. Po eksperymencie zwierzęta były zabijane.

Inny eksperyment: nakarmione składnikami słodyczy myszy zmuszano do pływania w pojemniku z wodą zmieszaną z białą farbą. By uniknąć utopienia myszy musiały odnaleźć ukrytą platformę, potem były zabijane. W jeszcze innym eksperymencie szczury karmiono kakao ze środkiem znieczulającym zawierającym dwutlenek węgla, aby ich krew mogła być pobrana przez wstrzyknięcie igły prosto w serce, co prowadziło do wewnętrznego krwawienia. Nowo narodzone myszki wpychano do małych komór z pleksiglasu (tworzywo sztuczne podobne do szkła) i zanurzano na prawie pięć godzin w chłodnej wodzie, aby sprawdzić czy składniki czekolady wpływają na ich wskaźnik oddychania.

Dołączona grafika


M&M’S, SNICKERS, SKITTLES, MILKY WAY, STARBURST, THREE MUSKETEERS, TWIX, DOVE, M-AZING, COCOAVIA, ETHEL M, LUCAS, MUNCH – słodycze naznaczone cierpieniem.

Źródło: http://cia.bzzz.net/..._na_zwierzetach

Tutaj można napisać wysłać petycję z prośbą o zaprzestaniu testów na zwierzętach: http://getactive.pet...rs_animal_tests
  • 0

#2

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takiego tematu na tym forum nigdy bym się nie spodziewał :P

nie wiem co o tym myśleć... nie jest dobrze...
  • 0



#3 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Już wolę, żeby to testowali na zwierzętach niż na ludziach. Jak to mówią - mniejsze zło. Swoją drogą, jak wiele jest eksperymentów na zwierzętach, które nie są nagłaśniane?
  • 0

#4

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rzeczy dla ludzi powinno się testować na ludziach. Przynajmniej wyniki byłyby dobre, a nie bardzo przybliżone.

Mniejszym złe byłoby mordowanie, dajmy na to Hellmakerów niż niewinnych myszek :)
  • 0

#5 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

judas666, ależ oczywiście, jeśli chcesz się zaoferować jako obiekt doświadczalny w jakiejś firmie, zamiast tych biednych, puchatych zwierzątek - proszę bardzo, droga stoi otworem. Inna sprawa, czy Cię tam zechcą.

Rzeczy dla ludzi powinno się testować na ludziach. Przynajmniej wyniki byłyby dobre, a nie bardzo przybliżone.

Ależ, owszem, czemu nie. Niech zdychają ludzie, którzy mogą coś zrobić dla świata, otoczenia, bliskich, siebie. Niech giną ludzie, mający marzenia, wspomnienia, własne życie. Najlepiej to w ogóle róbmy łapanki na ulicach! To jest świetna sprawa! A tak podsumowując - mam gdzieś życie szczura, jeśli dowiem się, czy dana rzecz może mi zaszkodzić.
  • 0

#6

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niech zdychają ludzie, którzy mogą coś zrobić dla świata, otoczenia, bliskich, siebie.

Mordercy skazani na dożywocie na pewno to mogą. Już tyle dobrego zrobili!

Swoją droga dla mnie Twoje życie ma mniejsze znaczenie niż życie takiego szczurka, bo szczurek jest milutki i można się do niego przytulić. Z Ciebie w klatce nie miałbym żadnego pożytku.
  • 0

#7 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Zastanawiam się, czy byłbyś w stanie robić, nawet na takim człowieku, eksperymenty. Stanąwszy przedtem z nim twarzą w twarz, porozmawiawszy. Naprawdę mnie to zastanawia.
Kimkolwiek nie jest, znaczy dla mnie więcej niż zwierzę.
  • 0

#8

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym pewnie nie był w stanie tak samo jak na zwierzęciu spojrzawszy mu przedtem w oczy. Ale jakby taki koleś zamordował kogoś mi bliskiego, to zrobiłbym mu krzywdę z ogromną chęcią.
  • 0

#9 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdyby taki szczurek pogryzł Ci siostrę i zaraził ją jakimś świństwem pewnie zrobiłbyś to samo. Swoją drogą zastanawia mnie: "Z Ciebie w klatce nie miałbym żadnego pożytku. " - tak kochasz zwierzęta, że widziałbyś je tylko w klatce?
  • 0

#10

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety Hellmaker ma rację, lepiej zabijać myszy ,które i tak giną od pułapek (ale tego już nie czepiają się zieloni) niż dawać ludziom coś co nawet nie wiadomo czy jest jadalne.

A co do obrazków, świetna propaganda, tyle że ona bardziej wpływa na emocje niż na rozum, a mnie grą na emocjach nie zmusicie do uważania ich za brutali i morderców puchatych mysi.

Judas666, z takim Hellmakerem w klatce czy innym userem w klatce można chociaż pogadać ^^
  • 0

#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szczurka puszczałbym po domu w takiej kulce jak chomiki, ale wiadomo, że chciałby uciec z niewoli.
Szybciej wybaczyłbym szczurowi niż mordercy, bo szczur nie tylko nie będzie po morderstwie (niezamierzonym, bo nie jego wina, że jest chory) żył z moich pieniędzy, ale i będzie żył bardzo krótko.
  • 0

#12 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

O, jak miło - śmierć rozwiązaniem wszelkich problemów. Niech nam żyje cywilizacja śmierci, albowiem ona przyczyni się do końca naszych dni i sprawiedliwość zapanuje na świecie. Amen.
Wracając do tematu, mogą to testować nawet na psach - i tak mnie to nie obchodzi, bo nie jem tego świństwa co produkują. Zresztą, dla mnie ludzie stoją o niebo wyżej w drabinie ewolucyjnej od zwierzątek, a postęp wymaga poświęceń.
  • 0

#13

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przepadam (żeby nie powiedzieć że nienawidzę ) ludzi którzy myślą, że na zwierzętach można robić eksperymenty. Myślą sobie, a czemu by nie. Czasami jak o tym myślę to aż mnie krew zalewa. Czasami żałuje, że nie jestem jakimś psycholem, jak wpadłabym do takiego laboratorium to wybiłabym wszystkich tych pseudo naukowców jak leci. Możecie się śmiać, ale ja tak to widzę. W mojej ocenie jeśli chodzi o wierność i oddanie zwierząt człowiek nigdy nie pobije.
P.S. - Nigdy Marsa do us nie wezmę. :(
  • 0

#14 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

P.S. - Nigdy Marsa do us nie wezmę.

Nie jadaj też w KFC, nie jedz w ogóle mięsa ze sklepów, najlepiej zostań wegetarianką. Bo zwierzęta cierpią. Dla mnie to bez sensu.

W mojej ocenie jeśli chodzi o wierność i oddanie zwierząt człowiek nigdy nie pobije.

A wiesz czemu? Bo człowiekowi bardzo trudno jest pokochać bezinteresownie. Nie jest to niemożliwe, jest po prostu bardzo trudne. Otaczają nas ze wszech stron reklamy, obietnice wspaniałego życia w nieokreślonej przyszłości - i co się dzieje? Gardzimy tym co mamy teraz, czekając na wymarzone jutro które nigdy nie nadejdzie. A wystarczy tylko cieszyć się chwilą, tym co teraz mamy. Ale po co? Przecież telewizja, komputer, konsole, etc są przyjemniejsze od rzeczywistości.
  • 0

#15

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Avion ja też nie lubię takiego postępowania po prostu żal odbytsko ściska jak słyszę o mordowaniu takich zwierząt
-i to dla takich powodów. Zwierzęta to też żywe istoty, mają takie samo prawo do życia jak my.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych