Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspólne wyjście z ciała.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam taki pomysł.

A mianowicie...

Wyjść wspólnie z ciała, chodzi o to że ustalimy datę wbijamy do astrala, lecimy do ustalonego miejsca i robimy różne ciekawe rzeczy w astralu.

Pomysł co prawda zagapiony acz myślę iż osoba nie będzie miała większych zastrzeżeń. :D

Jeśli było by parę chętnych osób, mogło by być naprawdę fajnie.

Może to być niezłe dla nowicjuszy, bardziej doświadczeni mogli by tym słabszym pomóc i podszkolić.

Możemy np. wlecieć w głąb Ziemi.




Kto bylby chętny niech pisze, jeśli plan nie wypali to się temat zamknie.
  • 0

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

swego czasu byl taki pomysl na tym forum i nic z tego nie wyszlo
http://www.paranorma...wtopic=7298&hl=
  • 0

#3

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, szukałem czy czegoś takiego już nie było, nic nie znalazłem.

Ale może tym razem coś z tego wyjdzie, jestem pozytywnie nastawiony.
  • 0

#4

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

raczej nie wyjdzie bo to niemozliwe
trudno tak fantazjowac aby kilka osob fantazjowalo o tym samym i na dodatek z taka interakcja

zycze jednak powodzenia
  • 0

#5

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pazuzu, ekhm.. Chyba nie powinieneś znowu zabierać się za temat OOBE. Przebrnąłem przez wszystkie 14 stron tamtego tematu i powiem, że chyba tylko zmarnowałem czas. Proponowałeś próby z jakimś napisem na ścianie i żeby ktoś to odczytał. Kompletnie bez sensu eksperyment. Dlaczego? Bo już były podobne eksperymenty, które i tak nie sprawdzają autentyczności zjawiska OOBE.
Ponoć składamy się z różnych ciał m.in. fizyczne, astralne itd. Ciała fizycznego używamy w świecie fizycznym, a astralnego w astralnym, więc sprawdzanie jakiegoś napisu na ścianie w jakimś pokoju jest bezcelowe. Robert Monroe w swojej książce "Podróże poza ciałem" opisuje wyjścia z ciała, w których to trafiał do świata fizycznego lub do jakiejś kopii świata fizycznego, która różniła się szczegółami typu: przedmioty w innych miejsach, kolory inne itp. Więc odczytanie napisu to tak na prawdę bardzo ciężka sprawa. Jeśli ktoś mówi, że odwiedza różne miejsca to prawdopodobnie trafia właśnie do takiej kopii świata fizycznego lub do własnego wyobrażenia tego miejsca. Jest tak ponieważ za pomocą ciała astralnego eksploruje się świat astralny, a nie inaczej.
Wracając do tematu.
Lot do jakiegoś miejsca chyba nie zadziała, bo jak wcześniej wspomniałem, można trafić do własnego wyobrażenia tego miejsca i się tam nikogo nie spotka. Bardziej prawdopodobne byłoby spotkanie gdyby kierowało się do jakiejś osoby, najlepiej znanej. Myśli się wtedy o jej cechach charakteru i powinno się znaleźć gdzieś w pobliżu tej osoby, a może akurat będzie się ona znajdować w astralu ;) przepis na spotkanie gotowy xD
Cały tekst niestety opiera się jedynie na mojej wiedzy teoretycznej, wiedzę praktyczną nadal staram się zdobyć ;)
  • 0

#6

domingo.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Robert Monroe w swojej książce "Podróże poza ciałem" opisuje wyjścia z ciała, w których to trafiał do świata fizycznego lub do jakiejś kopii świata fizycznego, która różniła się szczegółami typu: przedmioty w innych miejsach, kolory inne itp.

"niezła" próba zamknięcia mordy sceptykom, brzmi jak "bóg jest ale udaje że go nie ma, trzeba uwierzyć"
  • 0

#7

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Buehehe xD Twoja odpowiedź mnie rozwaliła... Więcej zacytowałeś niż sam napisałeś, a dodatkowo taka cięta "riposta" ^^ jedno zdanie, żadnego więcej wytłumaczenia o co chodzi, żadnych własnych argumentów - nabijanie posta ^^
nie zgadzam się z Twoją "wypowiedźą", nie napisałem tak, żeby sceptykom coś zamykać, bo sceptyk właśnie na takie zdanie gębę otworzy i napisze o wiele więcej niż Ty
  • 0

#8

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można to tak rozegrać ze każdy kto wyjdzie dostroi się do danej osoby i jak już wszyscy będą na tej samej płaszczyźnie, można się gdzieś udać.


Co do sceptyków, to zupełnie inna bajka, a szukanie dowodów na istnienie paranormalnych zjawisk mija się z celem, albowiem coś co jest udowodnione jest normalne i nie ma tu żadnego "para".
  • 0

#9

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W sumie można spróbować, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to nie jest takie łatwe i może to skończyć się jak w temacie, do którego link już tutaj został podany przez pazuzu.
Jak znajdą się jakieś doświadczone i chętne osoby to można spróbować, ale mam wrażenie, że wraz ze znalezieniem się chętnych, w temacie pojawią się osoby, które za wszelką cenę będą próbowały udowodnić, że to tylko "wymysł" i niestety nic z tego projektu nie wyjdzie.
  • 0

#10

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znajdźcie mi chociaż jedna osobę która potrafi na zawołanie wyjść z ciała to pogadamy.

Większość próbuje całymi latami a jak w końcu po latach trudu im się uda to niemal natychmiast ich wywala bo za bardzo się cieszą ,że wreszcie im się udało. A później ponownie przez parę miesięcy nie ma żadnych efektów. Innym wyjście z ciała zdarza się samoistnie np. gdy śpią - ale i oni nie są w stanie wywołać tego w dowolnym momencie.

Dlatego właśnie pomysł nie wypali. Potrzebna by była do tego nie jedna a kilka osób które potrafią wyjść z ciała od tak, po prostu.


Już prędzej znajdziemy jedną osobę która wyjdzie z ciała i zgodzi się powyciągać do astralu resztę chętnych aby urządzić takowe spotkanko. Teoretycznie możliwe, tylko kto się tego podejmie? Nie ja. Mogłabym gdybym potrafiła wyjść z ciała na zawołanie i z zachowaniem świadomości a nie spontanicznie w trakcie snu (dopiero po obudzeniu zdaje sobie sprawę ,że chyba właśnie przeżyłam OOBE).
  • 0



#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wszystko to doskonale wiem i rozumiem, dlatego wcześniej napisałem, że ten pomysł jest ciężki do wykonania.
Znalezienie osoby, która zainteresowała się OOBE i była dość cierpliwa by ćwiczyć i próbować osiągnąć ten stan jest ciężko, a znalezienie osoby, która opanowała to w takim stopniu, że udaje się jej wyjść, powiedzmy w 30-60% prób to już nie lada wyczyn.
  • 0

#12

Jummanji.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam taki pomysł.

A mianowicie...

Wyjść wspólnie z ciała, chodzi o to że ustalimy datę wbijamy do astrala, lecimy do ustalonego miejsca i robimy różne ciekawe rzeczy w astralu...ciah



żeby wspólnie wyjść, wpierw trzeba samemu się nauczyć z niego wychodzić!,
ale pewnie miałeś na myśli - grupowe samobójstwo! :)
  • 0

#13

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Post powyżej nic nie wniósł, a temat umiera śmiercią naturalną... Ktoś ożywi Go jakimś trafnym postem, chęcią udziału w trudnym doświadczeniu? Co pozwolimy mu odejść w zapomnienie xD
  • 0

#14

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozegramy to tak że kto chce to wychodzi i jak mu się uda może pomóc innym aż w końcu uzbiera się wszystkich uczestników, choć może być to trudne bo latanie i wyjmowanie to pożeracz energi aczkolwiek sądzę iż mogłoby to choć w pewnym stopniu wypalić, jak komuś się uda to leci po innych, potem wszyscy do określonej płaszczyzny i można działać.



żeby wspólnie wyjść, wpierw trzeba samemu się nauczyć z niego wychodzić!,
ale pewnie miałeś na myśli - grupowe samobójstwo!


Przepraszam, ale skąd wiesz iż nie umiem opuszczać ciała, wychodzi mi to całkiem dobrze, a z tym samobójstwem to już wogóle Cię nie rozumiem.
  • 0

#15

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi kilka razy prawie udało się wyjść ale niestety.Ale jakby się udało tak zbiorowo wyjść to by można było z naszego forum zrobić takie źródło wiedzy że...Bo można by się wybrać na Marsa poszukać Nibiru wybrać się do Cheopsa na impreze,do holywood WSZĘDZIE

A co do miejsca to może wodospad Niagara każdy wie co to jest i gdzie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych