Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za 30 lat Ziemia może zderzyć się z asteroidą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sporo tego i przyznam się, że nie czytałem opisów zdjęć, ale od razu wychwyciłem np. pajęczynę i kurz na pierwszy rzut oka. Przeleciałem do końca i teraz przypatrzę się uważniej. Będę je numerował od góry jako 1, 2 itd.
1 Nie wiem - brak skali odniesienia, ale przypomina kurz
2 Prawdopodobnie kurz
3 Kurz, pyłki
4 Raczej kurz, zdjęcie z użyciem flesza
5 Nie wiem, aczkolwiek może to być odblask jakiegoś światła, lub kropla wody na obiektywie
6,7,8,9,10,11,12 opisane i te rozpoznałem od razu
13 kurz, zdjęcie zrobione z fleszem

Zaraz coś tu wrzucę...
  • 0

#47

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lepiej by było jakbyś to skomentował w tamtym dziale ;)Na niektórych zdjęciach bankowo nie ma kurzu... Są też filmy z rzekomymi orbami..
  • 0

#48

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrzucę tu, bo już mam problemy z tymi wszystkimi stronami. Chyba nie będzie wiekiego bólu...
To są zdjęcia zespołu Roma na drewnianej scenie. Pojawia się kurz.
Potem wrzucę powiększenia pewnych fragmentów i porównam je z 1 zdjęciem ze strony, że się tak wyrażę wzorcowej. Chwilę to potrwa...
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

To teraz zdjęcie wzorcowe:
Dołączona grafika
I trzy zdjęcia kurzu ze zdjęc powyżej (4 już mi się nie chciało robić :-))
Rozdzielczość kiepska, to i powiększenia nieciekawe. Ale porównać można...
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

I co? Podobne?
  • 0

#49

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlatego ze robiono to na odwal sie i nie przeszukiwano dobrze ani rzetelnie.


Ta ktoś wystawia kase a archeolodzy robią wykopalski na odwal sie po takim zagraniu ich kariera nagle by sie skończyła

druga sprawa ze sleza jest od zawsze tajemnicza i budzila respekt, nie wszyscy decydowali sie na penetracje z obawy. O przed czym?


Mam kilka teori wyszukanych w internecie jeżeli chodzi o ta sprwe oto 2 z nich :mrgreen:

1,,W wielu miejscach „Świętej Góry” możemy odczuć i zobaczyć jej energie. Te subtelne wibracje Ziemi i Kosmosu pomogą nam w rozwoju duchowym, jak również okażą się pomocne w pokonaniu różnych dolegliwości naszego organizmu. Kiedy przebywamy na Ślęży poprawia się nasze samopoczucie, wzrasta kondycja fizyczna, znika zmęczenie. Góra ta nazywana jest także „górą spełnionych intencji” ponieważ postanowienia i afirmacje wypowiedziane na jej szczycie mają moc stawania się. Oczyszczenie jakiemu możemy się tam poddać uwalnia także od toksycznych związków i relacji karmicznych. Wszystkie odczucia dodatkowo wzmocnimy wodą z „cudownego” źródełka Jakuba, o właściwościach energetycznych.'' http://www.swiatener...el.pl/sleza.htm

2.,,Ślęża stanowiła ośrodek pogańskiego kultu miejscowych plemion – jego początki sięgają epoki brązu, a koniec przypada na wiek X-XI, gdy dokonano chrystianizacji tego obszaru. Legendy mówią, że Ślęża powstała na skutek walki, jaką anioły stoczyły z diabłami, zasypując sługom złego wejście do piekła.'' http://ww6.tvp.pl/27...24136151.strona

więc aj bym radził nie wchodzic do tych podziemie bo mogą tam być diabły a drugiej wojny aniołow z diabłami na ślęży raczej byśmy nie chcieli
  • 0

#50 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Franek ja o Slezy sporo wiem i to co napisales czesciowo jest prawda i to znam ;-)

W Slezy Jest poprostu czakram, taki jak na wawelu i w innych miejscach. :smile:
  • 0

#51

Feanor.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiecie nim apophis doleci , to tak czy siak juuż dużo na tej planecie nie bedzie ( 21.12.2012)!!!!
  • 0

#52

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...więc ja bym radził nie wchodzic do tych podziemie bo mogą tam być diabły a drugiej wojny aniołow z diabłami na ślęży raczej byśmy nie chcieli


Ty, to tak na poważnie, cz dla jaj?
  • 0

#53 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no raczej nie...on to jakis dzieciak musi byc:P
  • 0

#54

Savalas.
  • Postów: 58
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak tacy dobrzy badacze tam nie wykryli niczego to niech lepiej nie jadą tam spowrotem bo się niedaj boże któryś potknie i wpadnie do tych lochów

a w sprawie orbsów- bardziej nie dorzecznej bzdury niż istnienie jakiejś energii kurzowej nie słyszałem, bawie się w fotografie i zwykłą i cyfrową i orbsa sobie zrobie kiedy tylko chcę. odpowiednie ustawienie światła i drobinki kurzu w powietrzu dają ORBSY wow normalnie ufoki są wśród nas :lol :
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych