Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za 30 lat Ziemia może zderzyć się z asteroidą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#16

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad to sa wg. Ciebie dowody? CO ROKU zbliza sie do Ziemi jakas kometa i CO ROKU nie wyrzadza ona zadnych szkod :)

"takie lochy zstale juz odkryte przez tworcow Projektu cheops" - potwierdzil juz ktos to odkrycie? W sensie jakis powazny instytut naukowy, uniwersytet itp... ?
  • 0

#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad to sa wg. Ciebie dowody? CO ROKU zbliza sie do Ziemi jakas kometa i CO ROKU nie wyrzadza ona zadnych szkod :)

"takie lochy zstale juz odkryte przez tworcow Projektu cheops" - potwierdzil juz ktos to odkrycie? W sensie jakis powazny instytut naukowy, uniwersytet itp... ?


tak sa potwierdzone, w tej sesji 56 ktora wyjdzie bedzie informacja...zreszta jade na sympozjum wiec dowiem sie pewnie wiecej :smile:
  • 0

#18

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli dowiesz sie przez kogo sa potwierdzone, dotrzesz do zdjec itd... to zapodaj na forum bo chetnie sie z tym zapoznam.
  • 0

#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

napewno beda informacje , niech Cie glowa o to nie boli :smile:
  • 0

#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co prawda do żadnuych lochów jeszcze nie weszli ale zdjęcia zamieszczone na stronie na wiele wskazują...Wystarczy troche poszukać. Aktualnie prace zostały wstrzymane ponieważ nie mogą dogadać się z księdzem... Czyżby się czegoś obawiał??
A co do tych wielkich ambicji NASA to nie uważacie że graniczą troche z bujną wyobraxnią, fantazją i marzeniami?? :)
  • 0

#21

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"w sesjach samel mowil przed rokiem 2006 ze w maju tego roku bedzie zblizala sie do ziemi kometa, mowil tez ze nie wyrzadzi szkod.." - dosc marny to dowod zwarzywszy na to ze rok temu mozna to bylo przeczytac w internecie :)

"A co do tych wielkich ambicji NASA to nie uważacie że graniczą troche z bujną wyobraxnią, fantazją i marzeniami??" - w ktorym miejscu? Bo to dosc ogolne stwierdzenie zeby sie do niego odniesc.
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

"w sesjach samel mowil przed rokiem 2006 ze w maju tego roku bedzie zblizala sie do ziemi kometa, mowil tez ze nie wyrzadzi szkod.." - dosc marny to dowod zwarzywszy na to ze rok temu mozna to bylo przeczytac w internecie :)

"A co do tych wielkich ambicji NASA to nie uważacie że graniczą troche z bujną wyobraxnią, fantazją i marzeniami??" - w ktorym miejscu? Bo to dosc ogolne stwierdzenie zeby sie do niego odniesc.


ale jakos dziwnie dokladnie opisal gdzie znajduje sie wejscie do lochow :smile: poczekajmy jak zakoncza kopac w egipcie...to pewniejeszcze bedzie wieksze zdziwienie :smile:
  • 0

#23

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie bedzie zdziwienie jak po tej komecie: ze istnieja na swiecie ludzie ktorzy nie potrafia myslec, to mnie nadal strasznie dziwi.
  • 0

#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Takie bedzie zdziwienie jak po tej komecie: ze istnieja na swiecie ludzie ktorzy nie potrafia myslec, to mnie nadal strasznie dziwi.


skoro umiesz myslec to sobie ladnie uswiadom ze sleza sie sprawdzila.Samuel powidzial dokladnie gdzie jest wejscie i to wejscie jest juz odkopane.Facet o co CI chodzi, jakis bojazliwy jestes :lol :

To ty powinienes byc zdziwiony a udajesz ze do takiedo wydarzenia nie doszlo...stary zobaczysz co bedzie sie dzialo w egipcie..predzej tobie kopara opadnie bo ja wiem czego sie mozna tam spodziewac ;-)
  • 0

#25

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"stary zobaczysz co bedzie sie dzialo w egipcie..predzej tobie kopara opadnie bo ja wiem czego sie mozna tam spodziewac" - trzymam Cie za slowo
  • 0

#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

"stary zobaczysz co bedzie sie dzialo w egipcie..predzej tobie kopara opadnie bo ja wiem czego sie mozna tam spodziewac" - trzymam Cie za slowo


masz jeden dowod, sleza:)

reszta to tylko formalnosc :smile:
  • 0

#27

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w prawi każdym kościele były podziemia a szczególnie w klasztorach co do powiedzenia gdzie jest do nich wejście wystarczy że przejżła średniowieczne opisy kościoła a takie napewno są lub poprostu strzelał
  • 0

#28

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

w prawi każdym kościele były podziemia a szczególnie w klasztorach co do powiedzenia gdzie jest do nich wejście wystarczy że przejżła średniowieczne opisy kościoła a takie napewno są lub poprostu strzelał

Czy Ty czytałeś swoje słowa? Widzisz, co napisałeś powyżej? Wiesz o co chodzi w sprawie Ślęży? :) Naukowcy - archeolodzy zamierzali porzucić ten projekt sądząc że niczego więcej tam nie odnajdą. Myślisz, że gdyby były jakiekolwiek zapiski lub gdyby fakt dotyczący lochów/głębokich podziemi był w istocie oczywisty, to oni by tego nie wiedzieli? :) Ech, Sceptyk, naprawdę tym razem się nie wykazałeś.
  • 0



#29

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo poco pisać o piwnicy klasztornej bo zapewne tylko tyle znjadą
  • 0

#30 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

bo poco pisać o piwnicy klasztornej bo zapewne tylko tyle znjadą


pomiar mowia co innego...czlowieku opamietaj sie czy specjalnie tak piszesz?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych