Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pieniądze za zabijanie chrześcijan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proszę moderatorów o jakiś porządek w tym temacie, bo zamiast informacji o przykrym i smutnym wydarzeniu, znowu robi się nagonka na chrześcijan (to już jakaś jednostka chorobowa jest chyba, niedługo w newsie o zabiciu księdza ateiści będą pianę toczyć, że to za krucjaty sprawiedliwa zemsta!).


Spokojnie. Chcę tylko pokazać, że na świecie jest źle i to nie jest wina jakiejś jednej religii, czy poglądu.
W Europie, Australii, czy USA sytuacja praw człowieka jest w miarę normalna.
Natomiast do wielu krajów na świecie cywilizacja dotarła w nieznacznym stopniu.
Wiele osób żyje za mniej niż dolara dziennie. Zauważ, że to niestety też ma jakiś wpływ.
Ekstremizm jest obecnie największy w krajach znacznie biedniejszych niż wymienione przeze mnie części świata.
Bieda, wojny, ksenofobia - wszystko robi swoje.

Wiem, że w mediach lubi się pokazywać "złych muzułmanów".
Ale to jest ograniczenie. Wmawia nam się bzdurę. Niech reporterzy pojadą do Indii, Chin i wielu innych niemuzułmańskich krajów. Okaże się, że sytuacja jest tam bardzo podobna. To nie jest wina religii.
  • 0

#17

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Za ofiary modlitwa. Za katów też, by ujrzeli że grzeszą. I za forumowych ateistów by Łaskę Wiary dostali..


Potrafisz mi pokazać, gdzie ja, wredny zły ateista ociekający antyklerykalnym jadem ciesze się z zabitego księdza.

Powiem wam cośw sekrecie: mam w pokoju ściane , na której zaznaczam każdego zabitego księdza, o jakim tylko dowiem sie z mediów. Jak skreślam piątkę z radości tańcze nago po pokoju.

Ludzie, no!
----

Tak na serio, to tylko powtórze - jakakolwiek śmierć poniesiona z powodów wyznawania innej religi jest śmiercią bezsensowną i nie powinna mieć miejsca w XXI wieku.
  • 0

#18

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mortyr, akurat w tym wątku absolutnie nie do Ciebie piję, bo zamieściłeś informację i to się ceni. Parę osób natomiast, jak zwykle wyciągnęło różne rzeczy do "dyskusji"...

Vaherem, nie wymieniałem nicków, do tego moja wypowiedź była pewną formą uogólnienia zjawisk jakie się dzieją, po prostu.
  • 0

#19

Arahyll.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawda jest taka ze każdy nietamtejszy może dostać kulę w łeb. Jeśli ktoś idzie zabijać ludzi to czasem starczy byle pretekst....bierze takiego Don Corleone (wybacz ze używam Cię jako kukły do pokazu) i strzela do niego bo widać że coś blady, rysy nie te, musi być z innego kraju...katolik. W takich sytuacjach bardzo łatwo zrobić pod siebie bo w końcu człowiek to tylko człowiek i strach przed śmiercią jest jednak nie do pominięcia. Może warto umrzeć za wiarę ale w jakiś sensowny sposób a nie za butelkę wódy. Tak więc posty z początku tematu o nadstawianiu drugiego policzka są tak bezsensowne że można sobie nimi tylko tyłek podetrzeć.
  • 0

#20

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jednak nagroda pieniężna bardziej mobilizuje do szerzenia wiary niż jakaś tam w Niebie od allaha rach ciach i chrześcijanie zmykają aż się kurzy.
  • 0

#21

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ale przeciez chrzescijanie sa w Indiach... a nie Indie na ich terytorium. Bez obrazy ale chrzescijanie staraja sie wpychac wszedzie gdzie tylko sie da by niesc pomoc, dobry i szczytny cel ale czy oni przypadkiem nie na sile to robia? Hinduizm istnieje w Indiach zanim religia chrzescijanska istniala ( czy sie myle?). Rozumiem, ze chrzescijanie w Indiach nie tyle co chca ich nawrocic a pomoc im ale to jest ich kraj, obyczaje itd. Mysle, ze to co sie dzieje z chrzescijanami w Indiach nie jest az tak zle, tzn. zabostwo i to obojetnie jakie jest zlem, mogli by nawet pogadac z nimi aby sobie pojechali ale czy to by cos dalo? Jakby chrzescijanie mogli to by zapewne nawrocili ich sila, w tym zabijajac, taki pech, ze ich reputacja spadnie wiec musza podstawiac "tylek"... taka prawda
  • 0

#22 Gość_elektro155

Gość_elektro155.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja się pytam: po co tam chrześcijanie sie pchają i siedzą tam, mimo, ze widzą, ze tam ich nie chcą.
  • -1

#23

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się pytam: po co tam chrześcijanie sie pchają i siedzą tam, mimo, ze widzą, ze tam ich nie chcą.

Widzisz bo chrześcijanie to takie wredne istoty i siedzą tam od jakiś 2000 lat . (ironia)
Ludzie co wy ##$@@ o krucjatach ! Gminy chrześcijańskie istnieja w indiach od I w. Czyli 600 lat przed "wynalezieniem" islamu . W indiach istnieje juz bardzo długo zarówno chrzescijaństwo , islam,hinduizm ,buddyzm zaratauszanizm, dżinizm i nne takie . Dopiero od 2 wojny światowej bojówki nacjonalistów zaczeły zwalczanie "innowierców".

Użytkownik noxili edytował ten post 12.09.2010 - 21:07

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych