Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szanse na kontakt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem jeszcze coś powiedzieć ludzie są wolni i nikt nie ma prawa nam tej wolności zabrać tak więc jak to mawia Władysław Bartoszewski ''Niczego nie podpisuj''.
  • 0

#32

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To prawda. UFO, NOL i szarych zauważają i czasem "byle czym i byle jak" rejestrują ludzie PRZYPADKOWI.


no przecież każdy kto zobaczy ufo jest osobą przypadkową, czyż nie?

a pamięta ktoś sprawę dot. Phoenix Lights? tysiące pokrywających sie zeznań świadków
  • 0

#33

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kontakt z cywilizacja pozaziemska nastapil okolo1954 roku i maczal w tym palce eisenhower to wszystko skrzetnie ukrywano.Ostatnio edgar mitchel ujawnil ze oni istnieja co wywolalo burze w nasa i usa government
  • 0

#34

cethun.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kontakt z cywilizacja pozaziemska nastapil okolo1954 roku i maczal w tym palce eisenhower to wszystko skrzetnie ukrywano.Ostatnio edgar mitchel ujawnil ze oni istnieja co wywolalo burze w nasa i usa government



jakis link ew. nazwe topicu mozna prosic ? :)
  • 0

#35

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... Fenomen UFO pojawił się na dobrą sprawę w XX w..Od pierwszych obserwacji, przez Roswell, porwania itd. doszło do tego że coraz więcej osób uważa "kosmitów" za starożytne bóstwa, stwórców, istoty wyższe itp.

...


Myślę, że zjawisko UFO w miarę udokumentowało pojawiło sie w latach 1942-1945. W wielu raportach lotników alianckich sa meldunki o tzw foo-fighters, napotkanych nad III rzeszą. Takich raportów było dużo, zostały utajnione oraz zlekceważone. Po cichu oczywiście angoli i jankesów, możliwość posiadania przez Hitlera takiej technologii PRZERAŻAŁA. Czy taka technologie naziści mieli? Dlaczego po 1945 w USA był wykwit obserwacji NOL? Odwiedź tę stronę Dowodów nie ma, a poszlaki są. Na pewno III Rzesza od początku lat 30 XX w. nad taką technologia pracowała. Istnieją nawet hipotezy [może dość śmiałe], że mogli mieć źródło - wsparcie technologii z poza naszej cywilizacji. Tu poczytaj
Znamy jednak historie i wiemy że wojna skończyła się dla Niemców źle w 1945, ale podobno nie wszyscy Niemcy zaprzestali wojnę. Tu poczytaj o eskapadzie US NAvy na ANtarktydę Po co Niemcy kolonizować mieli Tak zimny i nieludzki kontynent? Tu jest kilka ciekawych informacji o tym projekcie
Zachęcam do wnikliwej lektury podanych witryn. tekstu nie mało ale czyta się z zapałem.
Poza tym nasz Wołoszański pisał o tajnych projektach technologicznych III Rzeszy i tam także są wzmianki o technologii antygrawitacyjnej. Pewne poligony doświadczalne były na Dolnym Śląsku- zapraszam do wycieczki.
  • 0

#36

Papcio Chmiel.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja twierdzę, że UFO jest stale na ziemi od ok 12 000 lat. na dowód mej tezy zapraszam na tę stronę.
  • 0

#37

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Link prowadzi do artykułu o katastrofie sprzed 12k lat. Nic o UFO tam nie ma (chyba, że ta katastrofa ma być dowodem twojej tezy, ale wtedy to trochę...niejasne ;o). Ew reklamujesz serwis jako taki...
  • 0

#38

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Link prowadzi do artykułu o katastrofie sprzed 12k lat. Nic o UFO tam nie ma (chyba, że ta katastrofa ma być dowodem twojej tezy, ale wtedy to trochę...niejasne ;o). Ew reklamujesz serwis jako taki...


Skan'nie Papcio chmiel ma raczej rację. Na tym portalu [WCALE GO NIE REKLAMUJę - lecz nie ograniczam się jedynie do tego jednego, zaglądam do wielu źródeł] jest dział poświecony archeologii związanej z UFO i jest tam ciekawy opis zdarzeń sprzed 12 000 lat. Poza tym jest wiele innych artykułów w innych działach. ALE NIKT KTO NIE CHCE nie musi tam zaglądać.
  • 0

#39

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mówię ,że ufo nie ma, po prostu większość obserwacji to samoloty/sputniki/chmury źle zinterpretowane przez szarych obywateli.


"Szarzy obywatele" - w tym temacie to brzmi dwuznacznie :D

Może 0.1% ze wszystkich tak zwanych obserwacji to naprawdę pojazdy kosmitów albo tajne technologie naszych kochanych Amerykanów lub Rosjan xD .
Zakładając ,że 10% społeczeństwa widziało kiedyś "ufo" (rozumiane jako cokolwiek latającego czego nie potrafili zidentyfikować) to przy założeniu ,że 0.1% z tych 10% naprawdę było czymś pochodzenia pozaziemskiego można przyjąć ,że ledwie 0.01% ludzkości (1 na 10000 osób, to tłumaczy dlaczego tak trudno nam spotkać taką osobę)


I tak bardzo optymistyczne szacunki, ja bym dodał do wszystkiego po zerze.
  • 0

#40

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tomcat, rozumiem, co nie zmienia faktu, że link prowadzi do konkretnego artykułu (co może być mylące - dla mnie było)

;)
  • 0

#41

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I tak bardzo optymistyczne szacunki, ja bym dodał do wszystkiego po zerze.

Dobra, dobra. Dodajmy po zerze. To były przykładowe liczby, przecież nikt takich statystyk nie prowadzi żeby dokładnie podać (nawet nie wiadomo czy UFO i tajne wojskowe technologie istnieją więc możliwe ,że liczba ludzi którzy je widzieli jest równa 0% ludzkości).
Przestańcie już się tych liczb czepiać. x|
  • 0



#42

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, mi to nie przeszkadza, tylko może wyjść na to że bardzo szybko zaczną się znajdywać "świadkowie" i "obserwatorzy" NOLi :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych