Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szarak na filmie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, dzisiaj na YT znalazłam filmik który mnie zainteresował, przeszukałam forum i tych chyba jeszcze nie było:

FILM1


Pozdro.

Edycja : dj_cinex
Dokonałem zmiany nazwy tematu i treści wpisu posta nr.1 na temat dwóch filmów. Zrobiłem to dlatego, iż film nr. 2 jest już na forum i był już dawno omawiany. Tym sposobem z dyskusji na temat dwóch materiałów stworzyłem miejsce gdzie rozmawiać można o jednym konkretnym filmie (tutaj akurat nr. 1). Wszelkie inne wpisy zostały przycięte do treści związanych z filmem nr 1.

  • 0

#2

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Film 1 wygląda na prawdziwy.Przynajmniej ja tak uważam.Jednak za krótki i szkoda że dalej nie krecili.No i przydałby się komentarz po polsku lub angielsku.
  • 0

#3

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. - Nie wiem czy to prawdziwe, ale na pewno da się także coś takiego podrobić (teraz da się w zasadzie wszystko podrobić i video to słaby dowód jest, mało tego widziałem filmiki, w których kosmici wyglądali realistyczniej, a sam autor przyznawał, że to fake (nawet nie musiał bo sam filmik parodiował te wszystkie "nagrania"


____________________

Jedynka to fake! Tu masz podobne

http://uk.youtube.co...feature=related
  • 0

#4

Sakul.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tosz to w filmie 1 jakiś skrzat taki jakis skulony;)
  • 0

#5

Papercat.
  • Postów: 109
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajny filmik, ale, jak to z filmikami bywa, nie da się wykluczyć możliwości fake'a. W kosmitów i duchy na filmikach chyba nikt nie wierzy. ;)
  • 0

#6

Gospo.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomina troche scene z filmu "Znaki",jak ufol pojawił się chyba na kogoś urodzinach.
  • 0

#7 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Może to El Chupacabra.Choć to stworzenie było chyba nieco małe jak na chupacabre.Na pewno nie był to szarak.
  • 0

#8

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten filmik był uważany przez niektórych za nagranie z Chupacabrą. Teraz ktoś inny to znalazł i uznał to za "szaraka".
  • 0



#9

Damek_90.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Btw. Ten pierwszy film i ten podany niżej (niby podobny) to to samo ;) .

Jak dla mnie fake i koniec...

A co do tych znaków, to odniosłem to samo wrażenie ;x

EDIT: Jak to jest Chupacabra to na moim kompie pójdzie Far Cry 2 xD ...
  • 0

#10 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

EDIT: Jak to jest Chupacabra to na moim kompie pójdzie Far Cry 2 biggrin4.gif...


Tak ale jeśli zakładamy że to nie jest FAKE to chyba najbardziej prawdopodobne.
  • 0

#11

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

100% fake
popatrzcie ze ten "szarak" porusza sie nienaturalnie wyglada jakby sie przesuwal w powietrzu
moje pierwsze odczucie to: ten "szary" ma lyzwy :)

druga sprawa to cien
najpierw jest a potem znika
tak wyraznego cienia w ciemnosciach nie powinno byc no i skoro "szary" stoi w miejscu to czemu cien porusza sie a potem zanika calkowicie?
nie da sie tego wytlumaczyc ruchomym zrodlem swiatla bo chlopaki z latarkami calkiem pouciekali
  • 0

#12

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja uważam,że film jest podrobiony - nogi istoty nie poruszają się,gdy dobiega do luki w murze,tylko są nieruchome-nie mogę się oprzeć wrażeniu,że ten stwór to po prostu gumowa lalka,do której są przywiązane żyłki za które ktoś odpowiednio pociąga.

W dodatku pojawia się "klasyczne" spojrzenie obcego w obiektyw kamery - zupełnie jakby wiedział,że trafi do TV.

Film mnie nie przekonuje.
  • 0



#13

Keysi.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawdę ciekawy filmik myślę że to autentyk. Co do samego filmiku to szkoda że (jak zwykle) jakość daje wiele do życzenia. A twierdze że to autentyk ponieważ posty typu zobaczcie jak on się porusza mnie rozśmieszają bo niby skąd ktoś może wiedzieć jak porusza się obcy.
  • 0

#14

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

posty typu zobaczcie jak on się porusza mnie rozśmieszają bo niby skąd ktoś może wiedzieć jak porusza się obcy.


ja widze ze tan animowany obcy ma nogi i stad wnioskuje o sposobie jego poruszania sie i powiem ci ze nie smiesza mnie takie wpisy jak twoj... powoduja jedynie wielki smutek
  • 0

#15

morte.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale szarak! Co jak co ale nie chciałbym takiego spotkać, ale gdybym miał komórkę to nagrałbym aliena i byłby ubaw po pachy w moim gimnazjum ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych