Skocz do zawartości


naukowcy z Super Expressu przewidują brak zimy w tym roku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

lol wiadomość szybko się rozprowadza, nigdy SE nie kupowałem i wiem już żeby tego nie kupować, same złe wieści >/
  • 0



#17

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie mają racje bo w Fakcie piszą że będzie poniżej -30 ;]
  • 0

#18

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wolałbym brak śniegu i + na termometrze, skrobanie samochodu, marznące łapy, oblodzone drogi, później maź na chodnikach, błocko i takie tam, śnieg jest słaby, wychodzisz z domu 10 minut aby pomarznąć przy samochodzie, albo 10 minut i tracisz benzyne i czekasz w zimnym samochodzie albo na mrozie aż w końcu klima ruszy i ogrzeje szyby :/
  • 0

#19 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Naukowcy z onetu potwierdzają przypuszczenia naukowców z Super expressu.

Najcieplejszy listopad, surowa zima nam nie grozi




"Metro": Jeśli tak wysokie temperatury utrzymają się do końca miesiąca, będziemy mieli najcieplejszy listopad wszech czasów - prognozują meteorolodzy. Surowa zima też raczej nam nie grozi.
- Pierwsza dekada listopada była wyjątkowo ciepła w całym kraju, szczególnie w Małopolsce i na Podkarpaciu, gdzie w dzień temperatury dochodziły do 20 st., a dodatkowo były też bardzo ciepłe noce - ok. 8 st. - mówi Andrzej Wołkowycki z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. - Jeśli taka temperatura utrzyma się do końca miesiąca, możemy mieć nawet najcieplejszy listopad w historii, dodaje. Jednak za chwilę studzi entuzjazm: - Z prognoz wynika, że wkrótce możemy spodziewać się niewielkiego ochłodzenia.

Coraz cieplejsze jesienie i zimy obserwujemy od kilku lat. Główną przyczyną jest ogólne ocieplenie klimatu na ziemi. Według ostatnich doniesień synoptyków również w tym roku mamy marne szanse na mroźną i śnieżną zimę. Poważniejsze minusowe temperatury w dzień spodziewane są dopiero w styczniu.

onet.pl
  • 0

#20

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakie tam ocieplenie klimatu. Wystarczy przejrzeć parę opracowań długo terminowych, oraz analiz i dojdziemy do zjawiska falowości. Klimat zmienia się na przestrzeni wieków. Mamy okresy tz. wietrzne, suche, gorące i zimne. Są tz. fale krótkie chyba 7 letnie i dłuższe. Pamiętam jak grałam już bardzo ciepłe zimy, w czasie których grałam piłkę na boisku, grudniu, styczniu, czy lutym. W tak zwanym stroju sportowym i nie był to kożuch ^^.
  • 0



#21

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje, że możemy mieć czasem niespodziankę i prawdziwą zimę.

W nocy wracałem od dziewczyny, wyjechalem z jej miasteczka było 7,5*C , myślę ALE CIEPŁO (po północy było), dojechałem do siebie 20km patrzę pod domem na temperaturę, a tu 0...

Mocna zmiana, dobrze, że w ogole dojechałem caly :/
  • 0



#22

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

CriticalErrOr ja bym to napisał tak...Naukowcy z Onetu potwierdzają przypuszczenia o istnieniu naukowców z Super Expressu. :mrgreen:

jak już mam komuś wierzyć to tylko pracownikom "imgw" lecz oni nie wysuwają tak daleko idących wniosków, bo się "znają" na swojej robocie, lub góralom...wystarczy spojrzeć co już zaczyna być sprzedawane na Krupówkach, ciepłe wyroby wełniane i siwucha spod lady czy figurki drewniane i oscypki...POZDROWIENIA!!
  • 0



#23

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najgorsze jest to, że takim bulwarówie ludzie wierzą bardziej niż instytucjom państwowym.W tym artykule z Onetu wypowiada się specjalista z IMGW, ale nie mówi on o planowanym +35 w środku zimy, a o najcieplejszym od jakiegoś czasu listopadzie. Czytanie ze zrozumieniem to coś, czego na pewno nie potrafią redaktorzy "Faktu" czy "SE". Usłyszą tacy to i owo, dodadzą coś od siebie i mamy "wielgo sensacyje, armagiedon, uciekajta ludzie" :) Założę się, że IMGW było pierwsze w wysunięciu tej tezy, a gazetka przypisała ten wiekopomny sukces swoim naukowcom. Swoją drogą ciekaw jestem jak wyglądają tacy naukowcy "Super expressu"?
  • 0



#24 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Swoją drogą ciekaw jestem jak wyglądają tacy naukowcy "Super expressu"?


a prosze bardzo, wyglądają tak:

http://www.firstscie...d_scientist.jpg

http://www.ballpoint...d/scientist.jpg


i w taki oto sposób przewidzieli brak zimy w tym roku.

Dołączona grafika
  • 0

#25

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydawało że oni z fusów wróżą jak im się w redakcji nudzi.
  • 0

#26 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

CriticalErrOr ja bym to napisał tak...Naukowcy z Onetu potwierdzają przypuszczenia o istnieniu naukowców z Super Expressu. :mrgreen:

kurcze mój nick na czerwono wpisałeś ? adminem zostanę ?? :mrgreen:


zupełnie na serio, temat jest o "charakterze" przesmiewczym i ma na celu pokazanie
manipulacji jakiej dopuszczają sie tabloidy.

osobiscie boki zrywam jak słysze teze:
"naukowcy z Super Expressu"
"naukowcy z onetu"
:mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#27

zmaza.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziwne...u mnie leży kilku milimetrowa warstwa śniegu....temperatura -2 stopnie C.....ah ci z super ex..... ;)
  • 0

#28

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdańsk - śnieg i 0stopni C .. to zima jest czy nie ? xD
  • 0

#29

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie też ;) A jaka śnieżyca była :D
  • 0



#30

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż u mnie w Lubelskim zima przyszła wcześniej niż w ostatnim roku ;] Można sie śnieżkami już rzucać. Panowie naukowcy się trochę pospieszyli z ogłaszaniem swoich badań. Choć nie miałbym nic przeciwko braku zimy, nie lubie jej
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych