Skocz do zawartości


Zdjęcie

Akcja dla zycia, bronisz nienarodzonych?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
359 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

EDIT: Aha, a tak BTW czy to przypadkiem nie jest reklama, czyli łamanie regulaminu?

Tak, to jest reklama, czyli łamanie regulaminu. Proponowałbym zamknąć ten temat...
  • 0

#17

leonardo49.
  • Postów: 84
  • Tematów: 21
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"EDIT: Aha, a tak BTW czy to przypadkiem nie jest reklama, czyli łamanie regulaminu?"


Reklama czego?
Postrzępionych,rozerwanych ciał dzieci wołajacych: chcę żyć?
  • 0

#18 Gość_nomen nescio

Gość_nomen nescio.
  • Tematów: 0

Napisano

Zabić kogoś, kto nie może się bronić jest największym skurwysyństwem na tej ziemi.

Mam nadzieje że tyczy się to też innych istot na Ziemi. Miejmy nadzieje, że nie jest to kolejny przejaw hipokryzji. Ale chyba jest.

Dla ciebie zabijając dziecko, nie krzywdzisz go?

Można by się sprzeczać czy płód to dziecko. Choćby dlatego, że przecież na jajko nie mówimy pisklę? To czemu mamy mówić na płód dziecko?
  • 0

#19 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Postrzępionych,rozerwanych ciał dzieci wołajacych: chcę żyć?

Jak mi bóg miły nigdy nie widziałem krzyczącego płodu. Lol.
  • 0

#20

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje że tyczy się to też innych istot na Ziemi. Miejmy nadzieje, że nie jest to kolejny przejaw hipokryzji. Ale chyba jest.


Nie widziałem nigdy małpy, przeprowadzającej aborcje na innej małpie. A szkoda, na pewno byłby to ciekawy widok.
Nie zmienia to faktu, że jak zabijesz np. samice małpy w ciąży, to zabijasz dwie małpy. Prościej się tego wytłumaczyć nie da.

To czemu mamy mówić na płód dziecko?


Przepraszam bardzo, może dlatego że za pare miesięcy z tego płodu będzie niemowlak. Więc co to jest, jak nie dziecko? Co to za różnica czy zabijesz człowieka (płód) w wieku 1 tygodnia, czy w wieku 16 lat? Czy zabijasz inną osobe? To jest tak samo, jakbym zabijał ludzi bo są mali. Więc dużych zostawiamy, a małych wybijamy. Tak samo jest z płodem. Wprowadzacie podział "We wczesnym stanie rozwoju zabijamy, a w późnym nie". Żałosne. Zróbcie też tak, żeby zabijać każdy płód na świecie. Ciekawe czego będzie się zmniejszać populacja. Ludzi? A no właśnie. Więc czym jest płód? Troche logiki.

@Hellmaker: Litości.
  • 0

#21

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wkońcu to wina kobiety, że została zgwałcona. Czemu na tej petycji nie można zagłosować na nie?


Masz rację w większości tak, ale nie zawsze.
  • 0

#22

Pion.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabić kogoś, kto nie może się bronić jest największym skurwysyństwem na tej ziemi. Dla ciebie zabijając dziecko, nie krzywdzisz go? To że ma matke pijaczke, zezwala na to że możesz go zabić? Absolutnie nie, i zamiast pieprzyć że kościół robi źle, niech policja wreszcie weźmie się za te patologiczne rodziny, niech obserwują kliniki w których dochodzi do aborcjii itp. To jest sprawa priotytetowa, tak samo jak pedofilia.
[/quote]
Dla ciebie zabijając świnię/krowę,nie krzywdzisz jej ? To że łakniesz mięsa, zezwala na to że możesz je zabić? Absolutnie nie, i zamiast że ...ble ble ble, a tak BTW nie chowaj się za A.J. to kiepski chwyt socjotechniczny
  • 0

#23

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sprawa jest prosta. Płód za siebie decydować nie może, więc jedynym sensownym rozwiązaniem jest żeby matka decydowała. Co do małżeństw - zwykli ludzie, zwykły papierek. Nie widzę problemu.
  • 0

#24

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem urodzenie dzieci niechcianych będzie tylko dla nich nieszczęściem i kościół jak jest taki miłosierny powinien zezwolić na aborcję, aby nie krzywdzić tych dzieci.


Niech one zadecudują co będzie dla nich szczęściem a co nie. Ciekawe kto będzie w stanie zabić 16 letnie dziecko, które mówi "Chce żyć". Wtedy już nie da rady prawda? Zabić kogoś, kto nie może się bronić jest największym skurwysyństwem na tej ziemi. Dla ciebie zabijając dziecko, nie krzywdzisz go? To że ma matke pijaczke, zezwala na to że możesz go zabić? Absolutnie nie, i zamiast pieprzyć że kościół robi źle, niech policja wreszcie weźmie się za te patologiczne rodziny, niech obserwują kliniki w których dochodzi do aborcjii itp. To jest sprawa priotytetowa, tak samo jak pedofilia.



Znowu te katolickie wynurzenia;(...
Już raz napisałam ci posta w którym opisując twoje zachowanie jednoczenie pytam sie co ci do tego?Hmm?Powtórzę jeszcze raz skoro interesuje cię płód gdzieś za granicą lub nawet w twoim kraju...i tak ważne dla ciebie jest aby niemożliwością było prawnie go usunąć to dlaczego idąc tym tokiem myślenia nie pojechałeś jeszcze do Afryki?Bo jeśli interesują cie płody z którymi nie będziesz miał kontaktu to powinny cie interesować afrykańskie sieroty pozbawione fundamentalnych środków do życia.W takim razie czemu tam nie jedziesz i im nie pomagasz chociażby jako wolontariusz?
Zabawne...ci co najwięcej krzyczą najmniej zrobią.
  • 0

#25

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Och Boże, znowu to samo? Zajmijcie się dożywianiem małych dzieci, których w Polsce dużo, a nie ochroną życia dopiero-co-poczętego. Nimi nie ma się kto zajmować, bo tu trzeba jakichś działań, a nie jednego podpisu ;/
  • 0

#26

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znowu te katolickie wynurzenia;(...


Znowu pomyliłeś tematy.

Już raz napisałam ci posta w którym opisując twoje zachowanie jednoczenie pytam sie co ci do tego?


No a po co jest forum? Do dyskutowania prawda? Nie zrozumiałeś jeszcze tego? Przedstawiam moje stanowisko, tak samo moge powiedzieć co ci do tego że UFO lata po niebie? Co ci do tego że gdzies się pojawił duch? Taki jesteś mądry, to zastanów się co piszesz. Oczywiście że jestem przeciwny aborcji, i o tym mówie. Widzisz tu gdzies problem?
  • 0

#27 Gość_nomen nescio

Gość_nomen nescio.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie widziałem nigdy małpy, przeprowadzającej aborcje na innej małpie. A szkoda, na pewno byłby to ciekawy widok. Nie zmienia to faktu, że jak zabijesz np. samice małpy w ciąży, to zabijasz dwie małpy. Prościej się tego wytłumaczyć nie da.

A widziałeś kiedyś człowieka zabijającego bezbronne zwierze? Bo ja tak. Nie chodziło mi tu o aborcje przeprowadzoną przez dany gatunek na tym samym gatunku. I tak - Zabijając małpe w ciąży zabijesz małpe i płód jeśli ją zabijesz długo przed porodem.

Przepraszam bardzo, może dlatego że za pare miesięcy z tego płodu będzie niemowlak. Więc co to jest, jak nie dziecko? Co to za różnica czy zabijesz człowieka (płód) w wieku 1 tygodnia, czy w wieku 16 lat? Czy zabijasz inną osobe?

Czyli jajko nazywajmy kurą (bo najpewniej kiedyś nią będzie). Małe dziewczynki nazywajmy kobietami (bo kiedyś nią będzie). A siebie nazywajmy zwłokami (bo też kiedyś nimi będziemy). I tak, zabija się inną osobe - 16latek jest już ukształtowany i widzi świat swoimi własnymi oczami, a płód nie.

To jest tak samo, jakbym zabijał ludzi bo są mali. Więc dużych zostawiamy, a małych wybijamy. Tak samo jest z płodem. Wprowadzacie podział "We wczesnym stanie rozwoju zabijamy, a w późnym nie". Żałosne. Zróbcie też tak, żeby zabijać każdy płód na świecie. Ciekawe czego będzie się zmniejszać populacja. Ludzi? A no właśnie. Więc czym jest płód? Troche logiki.

Zrozum, że ziarno nie jest w pełni ukształtowaną rośliną. To samo jest z płodem i człowiekiem. Trudno to zrozumieć?
  • 0

#28

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie widziałem nigdy małpy, przeprowadzającej aborcje na innej małpie.


a ja widzialem dorosle samce malp zabijajace mlode
cala natura reguluje w ten sposob jakosc zycia bo nie ilosc jest wazna ale jakosc

osobiscie jestem za aborcja na zadanie
za kara smierci
oraz za prawem do eutanazji

moze dla rownowagi ktos da linka do kontrpetycji?
  • 0

#29

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Znowu pomyliłeś tematy."

Naprawdę?To dziwne bo ty swoją wcześniejszą wypowiedz napisałeś w odpowiedzi na:
Moim zdaniem urodzenie dzieci niechcianych będzie tylko dla nich nieszczęściem i kościół jak jest taki miłosierny powinien zezwolić na aborcję, aby nie krzywdzić tych dzieci.


Hmmm zastanawia mnie dlaczego w ogóle nie odpowiedziałeś na zarzuty w moim poście.Wiesz dlaczego?

"Oczywiście że jestem przeciwny aborcji, i o tym mówie. Widzisz tu gdzies problem?"

Tak widzę.Mianowicie taki że sobie TYLKO mówisz i nic poza tym.Oczywiście forum jest od tego.Tylko że ty nam przedstawiasz swój punkt widzenia a ja ci próbowałAM udowodnić że jest on bezsensowny i dostosowany tylko do twoich "wygód".
  • 0

#30

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A widziałeś kiedyś człowieka zabijającego bezbronne zwierze? Bo ja tak.


Co to ma do rzeczy?

Zabijając małpe w ciąży zabijesz małpe i płód jeśli ją zabijesz długo przed porodem.


Nie, zabijając małpe w ciąży zabijasz dwie małpy.
Można zabić małpe kiedy ma rok, a można kiedy ma dwa lata. Czy zabijesz wtedy inną małpe? No prosze cię.

Czyli jajko nazywajmy kurą (bo najpewniej kiedyś nią będzie).


Nie, jajko nazywajmy jajkiem, ale miejmy świadomość że będzie kiedyś z niego piskle. Dziewczynke nazywajmy dziewczynką, ale wiedząc że kiedyś będzie z niej kobieta. Płód nazywajmy płodem, ale wiedząc że kiedyś będzie to dorosły człowiek. Więc w pełni zdajesz sobie sprawę z tego, że zabijasz tego człowieka.

Zrozum, że ziarno nie jest w pełni ukształtowaną rośliną. To samo jest z płodem i człowiekiem. Trudno to zrozumieć?


Co ty mi tu wyjeżdzasz z jakimiś ziarnami, zwierzętami. Co to ma do rzeczy? Oczywiście żę ziarno nie jest w pełni ukształtowaną rośliną. Ale jak masz worek ziarna, i go zasiejesz to za rok masz plony. Jak go wyrzucisz to nie masz nic. Trudno to zrozumieć?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych