Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny cios dla kreacjonistów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

#151

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

za to Twojej koncepcji pojąć nie mogę.

Pomyśl trochę własną głową, a nie innych, to może pojmiesz.

a to czemu ? pokaz choc jednego humanoidalnego kosmite z tych nieskonczenie wielu we wszechswiecie ?

Nie ma sprawy. Podnośnik prawej szyby z ufo też dodatkowo może być?

kolejny raz spytam ile masz lat ? - i dodam drugie pytanie - jakie studia konczyles ? (liceum)

Jak zadajesz takie pytania, to jestem w 100% pewny, że jestem starszy od ciebie.
Z logiki nie można mieć lat, mieć to można zegarek w ręku.
  • 0

#152

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pierzesz mi mózg Solar?? nie uda ci się bo mój mózg działa 'inaczej' :rotfl:
myślę samodzielnie i nie wykluczam możliwości że pozaziemska cywilizacja odwiedziła kiedyś naszą planetę, kiedy mogła to zrobić nie wiem, może 20 milionów lat temu a może przedwczoraj. Nie mówieże tu byli na pewno tylko nie wykluczam takiej opcji. Ale w to że stworzyli nas i wszystko co nas otacza nie wierzę ani troszkę. Kiedy tak sobie zasiąde i pomyślę o tym o czym piszesz Solar to jestem skłonny pomyśleć że ci kosmici naprawdę Cię stworzyli jako takiego swojego, jak by to nazwać, "posłańca" który ma przekonać świat że Obcyto bogowie i że to dzięki nim istniejemy... ale to głupie ;)
  • 0

#153

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

za to Twojej koncepcji pojąć nie mogę.

Pomyśl trochę własną głową, a nie innych, to może pojmiesz.

a to czemu ? pokaz choc jednego humanoidalnego kosmite z tych nieskonczenie wielu we wszechswiecie ?

Nie ma sprawy. Podnośnik prawej szyby z ufo też dodatkowo może być?

kolejny raz spytam ile masz lat ? - i dodam drugie pytanie - jakie studia konczyles ? (liceum)

Jak zadajesz takie pytania, to jestem w 100% pewny, że jestem starszy od ciebie.
Z logiki nie można mieć lat, mieć to można zegarek w ręku.


z tym podnosnikiem dowaliles ; ] kolejny raz pokazujesz "otumanienie" umyslowe - proste pytanie - kretynska odpowiedz...

wiec pochwal sie swoim wiekiem Kolego - i studiami takze prosze ; ] zobaczymy czy faktycznie jestes starszy - kolejne proste pytanie i brak odpowiedzi ...

ile masz lat - czyzby gramatycznie nie poprawne ?
how old are you - takze ?
cuantos ańos tienes - także ?
Ty chyba we wsystkim dziedzinach zycia jestes wywrotowcem z jakze "oryginalnymi*" poglądami
; ]

*czytaj psychiatryk? schizofrenia? klasyfikowano juz Twoj przypadek?
  • 0

#154

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ile masz lat - czyzby gramatycznie nie poprawne ?
how old are you - takze ?
cuantos ańos tienes - także ?
Ty chyba we wsystkim dziedzinach zycia jestes wywrotowcem z jakze "oryginalnymi*" poglądami
; ]

Na to wygląda. Nawet odpowiedzi na zwyczajowe, banalne pytania nie są tu wyjątkiem. Nie zdziwiłbym się jakby na pytanie: W jakim jesteś wieku? odpowiedział: Jak to w jakim? W takim samym jak Ty - w dwudziestym pierwszym. ;)
  • 0



#155

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pierzesz mi mózg Solar??

Haha, rozszyfrowałeś cel mojego życia :lol3:

Ale w to że stworzyli nas i wszystko co nas otacza nie wierzę ani troszkę.

Pewnie, że nie wszystko, tylko życie organiczne na Tej planecie, z którą najwięcej masz do czynienia. :)

Kiedy tak sobie zasiąde i pomyślę o tym o czym piszesz Solar to jestem skłonny pomyśleć że ci kosmici naprawdę Cię stworzyli jako takiego swojego, jak by to nazwać, "posłańca" który ma przekonać świat że Obcyto bogowie i że to dzięki nim istniejemy

Nikt mnie jak do tej pory na żadnego posłańca nie wybierał. :D
I ja powtarzam po raz kolejny i kolejny, że oni nie są żadnymi bogami, a i owszem dzięki nim istniejemy.

... ale to głupie

Pochwal się swoją teorią (bo jak do tej pory jeszcze tego nie zrobiłeś), to zaraz ja ci też powiem co jest głupie.

ile masz lat - czyzby gramatycznie nie poprawne ?

Gramatycznie może i tak, ale logicznie nie. Tak pan doktÓr powiedział. :]

*czytaj psychiatryk? schizofrenia? klasyfikowano juz Twoj przypadek?

Łaaał, ale ty za*ebisty jesteś.
  • 0

#156

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odpowiesz w końcu ? czy moze sie siebie wstydzisz i pod kapturem internetu jestes sklonny spiewac wszystko co Ci slina na jezyk przyniesie?

Bo jak już sie chwalies doktórem to moze jednak z tym psychiatrykiem jest cos na rzeczy?
  • 0

#157

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pierzesz mi mózg Solar??

Haha, rozszyfrowałeś cel mojego życia :lol3:

no to przynajmniej wiem na czym stoję :rotfl:

I ja powtarzam po raz kolejny i kolejny, że oni nie są żadnymi bogami, a i owszem dzięki nim istniejemy.

a jakbym Ci powiedział że istniejesz dzięki mnie??? bo to ja jestem bogiem i jak pstrykne palcami to znikniesz???

Pochwal się swoją teorią (bo jak do tej pory jeszcze tego nie zrobiłeś), to zaraz ja ci też powiem co jest głupie.

jakbyś nie zauważył to jestem zwolennikiem teorii ewolucji, to nie jest moja teoria tylko się z nią zgadzam, a Ty już dawno powiedziałeś że jest głupia.

Nie obrażajcie Doktóra, to był mój nauczyciel WF w gimnazjum (tak się nazywa) hehe
  • 0

#158

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odpowiesz w końcu ? czy moze sie siebie wstydzisz i pod kapturem internetu jestes sklonny spiewac wszystko co Ci slina na jezyk przyniesie?

Tak chcesz wiedzieć to sam się najpierw pochwal takimi informacjami na łamach forum. :D

Bo jak już sie chwalies doktórem to moze jednak z tym psychiatrykiem jest cos na rzeczy?

Łał, ale ty dobry jesteś. Coraz to lepsze argumenty widzę.

a jakbym Ci powiedział że istniejesz dzięki mnie??? bo to ja jestem bogiem i jak pstrykne palcami to znikniesz???

:?:

jakbyś nie zauważył to jestem zwolennikiem teorii ewolucji, to nie jest moja teoria tylko się z nią zgadzam, a Ty już dawno powiedziałeś że jest głupia.

Ok, staram się nie mówić, że jest głupia, tylko niesłuszna.
  • 0

#159

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też nie powiedziałem że to co mówisz jest głupie (teraz to powiem) choć wg. mnie jest.
pisząc "...ale to głupie" miałem na myśli to:

Kiedy tak sobie zasiąde i pomyślę o tym o czym piszesz Solar to jestem skłonny pomyśleć że ci kosmici naprawdę Cię stworzyli jako takiego swojego, jak by to nazwać, "posłańca" który ma przekonać świat że Obcyto bogowie i że to dzięki nim istniejemy

bo wymyśliłem to z nudów i wydało mi się trochę głupie i nie możliwe

ja się przyznam że mam (prawie) 17 lat. Solar, czy twój wiek to aż taka wstydliwa sprawa jest?? ;)
  • 0

#160

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam (prawie) 17 lat.

No to akurat da się zauważyc po czytaniu twoich postów. :)

No offence.
  • 0

#161

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja czytając Twoje odnoszę wrażenie że masz 14 i udajesz 40latka.
:)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych