Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Poczułam zupełną pustkę w głowie!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"POCZUŁAM ZUPEŁNĄ PUSTKĘ W GŁOWIE!!! NIE DOCIERAŁY DO MNIE ŻADNE ODGŁOSY."


"Postanowiłam napisać ten list, ponieważ chcę w końcu uwolnić się od tych wszystkich pustych myśli, jakie od kilkunastu dni zaprzątają moją głowę.
Jestem osobą normalną, wykształconą. Mam rodzinę, dobrą pozycje zawodową. Nigdy nie wierzyłam w ufo, czy siły pozaziemskie, ale ostatnio doświadczyłam czegoś, czego nie jestem w stanie sobie racjonalnie wytłumaczyć!"

Tak zaczyna się relacja Pani Anny z Przemyśla. Pani Anna nie przypuszczała, że właśnie ją spotka ta niezwykła przygoda, to zdarzenie wywołało sprawiło, iż musiała nieco zweryfikować swój sposób patrzenia na świat...

"Był drugi maj, zbliżała się godzina 15.30, rozwieszałam właśnie pranie na balkonie swojego domu. W pewnym momencie usłyszałam jakby brzęczący rój pszczół i kątem oka zauważyłam świecąca jakby kulę, która zatrzymała się 2 może 3 metry ode mnie, cały czas lekko drgając w górę i w dół.

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Poczułam zupełną pustkę w głowie!!! Nie docierały do mnie żadne odgłosy otoczenia. Muszę zazanaczyć, iż mieszkam przy ruchliwej ulicy, gdzie jeżdżą samochody. A w głowie miałem zupełna ciszę!!!

Przerażona wbiegłam do domu i zupełnie nie wiem czemu, chwyciłam aparat mojego syna, który leżał na biurku. Udało mi się wykonać dwa zdjęcia i aparat się wyłączył. Usłyszałam cichy trzask i wtedy to "coś" kształtem przypominające kule, poprostu rozpłynęło się w powietrzu!!!

Wiem, że trudno jest to wszystko sobie wyobrazić, ale opisałam to co zobaczyłam najdokładniej, jak tylko potrafię.

Nie wiem co to było... Miałam kilka razy dziwne sny, ale nie wiem czy to wszystko ma ze sobą jakiś związek.

Dodam jeszcze, że po zrobieniu drugiego zdjęcia aparat wyłączył się i nie mogłam już go uruchomić. Okazało się, że baterie były zupełnie rozładowane.
Bardzo mnie to zastanawia, gdyż jakąś godzinę wcześniej syn zdjął baterie z ładowarki i naładowane włożył do aparatu.

Czyżby "Czynnik OZ"? Ta dziwna i osobliwa cisza o której pisze Pani Anna przewija się w bardzo wielu relacjach ze spotkań z UFO. Oczywiście "Czynnik OZ" to nie tylko tajemnica ciasz, ale również wszelkiego rodzaju anomalie czasowe, świadkowie donoszą o nagłym zatrzymaniu czasu, według relacji uczestnicy są przenoszeni wówczas jakby do innego świata. Zdarzają się równeiż przypadki "gubienia" czasu, świadkowie są przekonani, że trwało to najwayżej 15 minut gdy w rzeczywistości upłyneły już całe godziny.

W tym przypadku mamy do czynienia jedynie z ową niezwykłą ciszą. W tej sprawie jest jeszcze jeden bardzo istotny szczegół, otóż Pani Anna opisuje, iż udało się jej wykonać zaledwie dwa zdjęcia ponieważ naładowane godzinę wcześniej baterię całkowicie się rozładowały! Świadczy o tym, iż ta kula w jakiś sposób na nie oddziaływała.

Serwis NPN

P.S. Pierwsze zdjęcie jest chyba z innej bajki...
  • 0

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Yhy ... fotka Nr 1 pochodzi z innej relacji NPN'u ... ale chyba ma przybliżyć to co mogła widzieć ta kobieta ...
  • 0



#3

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Bodajże w 2003 roku widziałem razem z bratem i ojcem też takie światła. Widziałem
dwie kule niebieskiego światła, które krążyły wokół siebie. Od tamtej pory interesuję się UFO i niezwykłymi zdarzeniami. Ale niepamiętam czy miałem podczas wizji pustkę w głowie.
  • 0

#4

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

P.S. Pierwsze zdjęcie jest chyba z innej bajki...

Na pierwszej fotce to "cos" przypomina ksztaltem "boeinga" ktory walnol w pentagon :rotfl:
  • 0

#5

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

P.S. Pierwsze zdjęcie jest chyba z innej bajki...

Na pierwszej fotce to "cos" przypomina ksztaltem "boeinga" ktory walnol w pentagon :rotfl:


Haha trafne spostrzeżenie :mrgreen:
  • 0

#6

DrGreenthumb.
  • Postów: 112
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko w pentagon nie walnoł żaden samolot :-/


kule światła jak na farmie w Utah :wow: :crazy:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych