Skocz do zawartości


Nawałnice w Niemczech, są ofiary


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nawałnice w Niemczech, są ofiary

(20.05/21:15) - Gwałtowne burze, które zmierzają do zachodniej Polski przeszły już nad Francją i obecnie przechodzą nad wschodnimi Niemcami. W obu krajach spowodowały gigantyczne spustoszenia. Ulewne deszcze, silne burze, gradobicia i wichury najbardziej dały się we znaki mieszkańcom środkowej i środkowo-zachodniej części Niemiec. Wiatr w porywach przekraczający 100 km/h powalał drzewa. W wyniku przygniecenia gałęzią zginęła jedna osoba w niemieckiej Dolnej Saksonii. Grad niszczył karoserie samochodów i zbijał dachówki i szyby w oknach. W wielu regionach Niemiec panuje chaos na drogach, nie kursują pociągi. Po południu nawałnica przeszła także ponad Paryżem. Wiatr na międzynarodowym lotnisku osiągał w porywach 95 km/h. Na ulicach miasta leżą połamane przez wiatr gałęzie, miejscami doszło także do podtopień. O sytuacji będziemy informować na bieżąco. Pod artykułem najnowsze ostrzeżenia dla Polski. Źródło: Twoja Pogoda.
  • 0

#2

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nieciekawie ... burze te zmierzają na wschód Europy - hmm ... szybko to mnie chyba dosięgnie, mam nadzieję że nie będzie tak drastycznie jak to opisują w Niemczech. wuja tam mam, heh, trzeba zobaczyć co z nim. Tak jak zimą Niemcy były chwilami częstszymi sparaliżowane, tak w lato ich pogoda nie oszczędza - to się dzieje stopniowo, ale przybiera na częstotliwości i sile - przez to część ludzi nie zwróci na to specjalnej uwagi.
  • 0

#3 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ano wlasnie, w ostatnich latach wszystko sie nasila ale ludzie maja to gdzies. :-/

ciekawe kiedy ludzie sie przebudza
  • 0

#4

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam dziwne wrażenie że się przebudzą, ale nieliczni; duża część zapewne przypisze takie zjawiska za efekt działalności człowieka (co jest po części prawdą oczywiście) i uzna to za coś, z czym trzeba się pogodzić i żyć dalej, jakby zupełnie nic się nie działo.
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

racja, tymbardziej ze dopuki nie bedzie dotyczylo bezsposrednio nas samych. Taki Kowalski, niech mu zmiecie dom, moj stoi wiec czym sie przejmowac.WIelu tak mysli.

Heh gdyby wiatr powiad z predkoscia 400km to moze by mowili ze jest cos nie tak ;-)
  • 0

#6 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie prorokuj muhad, nie prorokuj ;-)

Miejmy nadzieję, ze wszystko to sie uspokoi.
  • 0

#7 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie prorokuj muhad, nie prorokuj  ;-)  

Miejmy nadzieję, ze wszystko to sie uspokoi.


nie prorokuje, to juz jest przepowiedziane, wystarczy poszukac :smile:
  • 0

#8

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie prorokuje, to juz jest przepowiedziane, wystarczy poszukac


podaj jakieś żródło, link gdzie to znalazłeś...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych