Skocz do zawartości


Nowa Strefa 11!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#16

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh.. Chodzi mi o źródło informacji czyli np. strona polsatu z datą pierwszej emisji, godzinie itp. a nie post ;)
Po prostu chcę się dowiedzieć, skąd masz takie informacje.


Pewnie stą wie:

http://zigzag.pl/jmte/
http://zigzag.pl/jmt...FA TAJEMNIC.htm


Miejmy jednak nadzieję, że tym razem program będzie bardziej nadziejny niż był kiedyś beznadziejny.
Czas pokaże, dajmy chociaż szansę zrehabilitowania się autorowi wraz z zespołem redakcyjnym :)

#17

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O właśnie o takie źródło mi chodziło ;) Wielkie dzięki. Teraz nic tylko czekać ^^ po pierwszym odcinku zobaczymy, czy ten program będzie wart uwagi ;p

#18

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo lubiłem oglądać NDW :) Fajnie że znowu Trojanowski będzie zdejmował okulary :D
EDIT:Ten komentarz na SatKurierze mnie rozwalił: "czasopismo nieznany swiat okreslilo go kiedys jako czlowieka ktory najwieksza uwage poswieca na zdejmowanie i wkladanie okularow w programie "



#19

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W sprawie nowego "nie do wiary" już się wypowiedziałem, teraz pora na mały offtop - w poniedziałek leci "Dzień niepodległości" :P



#20

1q2w3e4r5t6y7u8i9o0p.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie jakby zrobili odcinek o samospaleniach... :] Ale i tak będzie tylko o "dóhah" i UFO, bo to jest najbardziej na topie ;)

#21 Gość_strefa11

Gość_strefa11.
  • Tematów: 0

Napisano

Co jak co, ale nawet jak jakość programu będzie słaba, zawsze to jakieś urozmaicenie niedzieli ;) Mógłby ktoś podać źródło informacji kiedy ma być ten program? Na stronie polsatu nic nie widziałem.


proszę zobaczyć w pierwszym poście


Eh.. Chodzi mi o źródło informacji czyli np. strona polsatu z datą pierwszej emisji, godzinie itp. a nie post ;)
Po prostu chcę się dowiedzieć, skąd masz takie informacje.


http://www.zigzag.pl...FA TAJEMNIC.htm (strona Macieja Trojanowskiego

#22

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ekhm.. Już dostałem odpowiedź xD Nie spamuj ;p

#23

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli nowe wydanie będzie wyglądać jak "Strefa 18" - bezkrwawe operacje, to przynajmniej będzie wesoło :)



#24

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejna maszynka do nakręcania pieniędzy ehhh... :/

#25

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Yyy... chciałbym napomnąć że odcinek o samospaleniach już leciał w TV ;p i chyba nawet mam go gdzieś w kolekcji na płytach.



#26

1q2w3e4r5t6y7u8i9o0p.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yyy... chciałbym napomnąć że odcinek o samospaleniach już leciał w TV ;p i chyba nawet mam go gdzieś w kolekcji na płytach.

Aaa mój błąd ,miałem chyba nawet napisac w nawiasie "jesli go nie było w tamtej strefie" ale zapomnialem >/ :mrgreen:

#27 Gość_strefa11

Gość_strefa11.
  • Tematów: 0

Napisano

Yyy... chciałbym napomnąć że odcinek o samospaleniach już leciał w TV ;p i chyba nawet mam go gdzieś w kolekcji na płytach.


Masz płyty ze strefą 11 ??

#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Yyy... chciałbym napomnąć że odcinek o samospaleniach już leciał w TV ;p i chyba nawet mam go gdzieś w kolekcji na płytach.

Pytanie za milijon :P
Byłbyś w stanie się z nami podzielić tymi odcinkami?



#29

1q2w3e4r5t6y7u8i9o0p.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrzucaj gdzieś do ściągnięcia/obejrzenia ;) ( to drugie może być w częściach :] )

#30

yater1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że POLSAT. Pewnie i to schrzanią i zrobi się serial dla bezmózgowców lub gospodyń domowych z nadmiarem czasu wolnego.

No chyba, że się mylę to będzie jeden z niewielu moziwych programów do obejrzenia w tej telewizji, oczywiście obok kabaretów.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych