Skocz do zawartości


Nowa Strefa 11!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_strefa11

Gość_strefa11.
  • Tematów: 0

Napisano

W drugiej połowie listopada wystartuje nowa strefa11 na antenie telewizji polsat.
Nowa strefa11 ma mieć zmieniony tytuł na strefę tajemnic, ale ucieszą się fani Macieja Trojanowskiego, i jego sławnej muszki, bo to on będzie prowadził ten program.
Strefa tajemnic będzie emitowana zamiast programu Ranking gwiazd w niedzielne wieczory o godzinie 19:30.
TO NIE SĄ ŻARTY!!!

#2

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To dobra wiadomość.



#3

E3`.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znowu beda gonic dóhy, ktore beda gasic swiatla tylko wtedy gdy nikt nie bedzie krecil?

#4

5k18a.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten program był wyjątkowo beznadziejny.

#5

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten program był wyjątkowo beznadziejny.

Nie, ten program dopiero będzie beznadziejny. Kiedyś był późno wieczorem w niedziele, więc wielu ludzi go nie oglądało. 1930 to godziny szczytu oglądalności, a więc zrobi się program typu "Rozmowy w Toku". Mam nadzieję, że przynajmniej zachowana zostanie odrobina rzetelności.

#6

Karol4722.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znowu strefa 11 :/ Mam nadzieje że będzie lepsza od jej poprzedniej wersji.

#7

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Strefa11 trzymała pewien klimat, w którym prowadzący był smakowitym dodatkiem na torcie zjawisk paranormalnych. Jeżeli utrzymają podobny styl i poruszą ciekawe tematy, będę to oglądał z miłą chęcią.

#8

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co jak co, ale nawet jak jakość programu będzie słaba, zawsze to jakieś urozmaicenie niedzieli ;) Mógłby ktoś podać źródło informacji kiedy ma być ten program? Na stronie polsatu nic nie widziałem.

#9

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mnie się "Nie do wiary" podobało :) Chętnie oglądałbym nową wersję, ale będę wtedy w wojsku :grr:



#10 Gość_strefa11

Gość_strefa11.
  • Tematów: 0

Napisano

Co jak co, ale nawet jak jakość programu będzie słaba, zawsze to jakieś urozmaicenie niedzieli ;) Mógłby ktoś podać źródło informacji kiedy ma być ten program? Na stronie polsatu nic nie widziałem.


proszę zobaczyć w pierwszym poście

#11 Gość_NarutoUzumaki

Gość_NarutoUzumaki.
  • Tematów: 0

Napisano

a oczywiście że wszystkiego dowiedział się odemnie a jeśli chodzi o strefę tajemnic to cieszę sie na powrót tego programu

#12

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że będzie trwał dłużej niż te 25 minut podczas, których da się tylko nakrzyczeć.



#13

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eh do dziś ludzie z mojej okolicy śmieją się z odcinka o MRU, a pytanie "dlaczego w międzyrzeckich bunkrach wciąż giną ludzie?" to po prostu klasyka ;)

#14

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co jak co, ale nawet jak jakość programu będzie słaba, zawsze to jakieś urozmaicenie niedzieli ;) Mógłby ktoś podać źródło informacji kiedy ma być ten program? Na stronie polsatu nic nie widziałem.


proszę zobaczyć w pierwszym poście


Eh.. Chodzi mi o źródło informacji czyli np. strona polsatu z datą pierwszej emisji, godzinie itp. a nie post ;)
Po prostu chcę się dowiedzieć, skąd masz takie informacje.

#15

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo dobrze. Wreszcie będzie coś mądrzejszego w TV niż te pierdółki dla odmóżdżonych ludzi.

Mam propozycję. Napiszmy wspólnie petycję/list z listą tematów, które powinni poruszyć w nowym programie.

Według mnie powinni zrobić program o panu Jackowskim i jego wizjach przyszłości.
Kolejny temat to te dziury w ziemi i Ufo, które je wierci.

„Strefa tajemnic” - nowe „Nie do wiary” w Polsacie

Doskonale znany z ramówki stacji TVN program „Nie do wiary” teraz pojawi się w nowej odsłonie u konkurencji. Polsat już w listopadzie zaprezentuje najnowsze odcinki serii programów dotyczących zjawisk paranormalnych, anomalnych lub też zagadkowych. Jednak zmianie ulegnie tytuł programu - „Strefa tajemnic”. Prowadzącym będzie oczywiście Maciej Trojanowski, gdyż sprawdził się idealnie prowadząc swój program w TVN'ie.


Maciej Trojanowski zamierza wykorzystać doświadczenia zdobyte przy produkcji poprzedniego projektu.

W nowym programie nie zabraknie opowieści ze sfery ufologii lub parapsychologii.
Przykładowe tematy to: przeżycia osób mieszkających w nawiedzonych domach lub doświadczenia ludzi, którzy zostali poddani egzorcyzmom.

Realizacją programu zajmuje się Agencja Telewizyjna Zoom.

Na antenie Polsatu premierowe odcinki pojawią się w drugiej połowie listopada, w niedzielne wieczory o 19:30 zamiast programu „Ranking gwiazd” (zakończy on swoją emisję).
Przy tej okazji warto zauważyć iż w soboty Polsat zamiast „Rankingu gwiazd” będzie prezentował serial „Świat według Kiepskich”.

http://satkurier.pl/...w-polsacie.html


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych