Skocz do zawartości


Zdjęcie

Góra nawiedzana przez UFO


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#46

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to wyda się dziwne ale nie posiadam telefonu komórkowego.Ale obiecuję jeśli do końca lata nie znajdę dowodów temat będzie można było zamknąć.Do Cascco w lato widziałem to parę razy a w inne pory roku ani razu.Czasami tylko zdarzają się takie dziwne wydarzenia o jakich już tu pisałem ale sam nie jestem co do ich pewny.
  • 0

#47

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra, jeśli macie pisać teksty typu "ja Ci (nie) wierzę" to sobie darujcie.
Bardzo proszę o konkretne posty.
  • 0



#48

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może to wyda się dziwne ale nie posiadam telefonu komórkowego.Ale obiecuję jeśli do końca lata nie znajdę dowodów temat będzie można było zamknąć.Do Cascco w lato widziałem to parę razy a w inne pory roku ani razu.Czasami tylko zdarzają się takie dziwne wydarzenia o jakich już tu pisałem ale sam nie jestem co do ich pewny.



Więc pewnie rodzice mają komórkę. Nie wierzę, żeby ktoś mieszkał w okolicy gór(y) i nie miał komórki. A jak nie to od kumpla pożycz w dobrej wierze. Po prostu powiedz na serio po co Ci ona jest. Wątpię żeby ktoś (szczególnie jeśli też widział/słyszał dziwne rzeczy) się nie zgodził. Prosta sprawa.
  • 0

#49

Ckrefdt.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to ten temat mozna zamknac do czasu, kiedy Wojak bedzie mial cos sensownego do powiedzenia. Za duzo tu owijania w bawelne: "moze byc" "moze nie byc" "mam" "nie mam" "wierzcie albo nie, nie interesuje mnie to" i tym podobne. Nic nowego do tematu nie wnosza a zaczyna sie robic niepotrzebne zamieszanie.

Wojak - dopóki nie bedziesz mial soczystych na to dowodow, to wybacz, ale takie jest moje zdanie.
  • 0

#50

Mortician.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój pierwszy post tutaj, więc się z Wami Wszystkimi witam.
A tak poza tym,

Przez ten czas wiele się zmieniło,mam pewne zdjęcie na komórce nie przedstawia szaraka ale jest ciekawe mój pies patrzy się ciągle w pewno miejsce więc zrobiłem zdjęcie postaram się je jeszcze dzisiaj tu umieścić bo muszę je nagrać na komputer.


Może to wyda się dziwne ale nie posiadam telefonu komórkowego.


To znaczy? Czyżby misternie uknuta intryga legła w gruzach? Czyżby gwiezdy Sherlock Holmes kolejny raz wykrył spisek kolejnego międzygalaktycznego przestępcy?

A może po prostu Ci się zepsuła?
Nie no, sorry, po tym poście wszystko, co napisałeś poległo.
  • 0

#51

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może mu się zepsuła komórka lub coś takiego. Wiem jednak jedno, uzbrojmy się w cierpliwość, poczekajmy do końca lata na dowody, jeżeli ich nie będzie, to cały temat uznamy na 100% jako ściemę. Jednak osobiście to myślę, że rzeczywiście Wojak coś dziwnego zaobserwował. Czas to udowodnić, już śniegi zaczynają topnieć :D
  • 0

#52

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to ten temat mozna zamknac do czasu, kiedy Wojak bedzie mial cos sensownego do powiedzenia. (...)

Też się nad tym zastanawiałem..
@Wojak
Jeśli będziesz miał coś sensownego do powiedzenia, zapraszam.

Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych