Skocz do zawartości


Zdjęcie

Góra nawiedzana przez UFO


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra ja Cię tylko chcę uświadomić, że jakąś wiarygodność sobie zbudowałeś, na forum, na którym duża część uzytkowników, to bestie z pianą w pysku i czerwonymi oczami, spragnionymi krwi (czytaj: zirytowani, że nie ma takiego dowodu na UFO, po którym każdy sceptyk zrobiłby wielkie STFU). Mógłbyś zostać małym bohaterem forum, że się tak wyrażę - wielu z nas marzy o takiej sytuacji jak Ty, żeby obcować z niewyjaśnionymi zjawiskami na codzień. No to tyle chciałem powiedzieć.
  • 0



#17

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem że czasami takie tematy mogą się wydawać wyssane z palca ale to już zależy od innych czy w to wierzą czy nie.Nie proszę czy nie błagam by ktoś mi wierzył ja tylko mówię co widziałem i słyszałem osąd zostawiam wam.Ja wiem co widziałem i słyszałem ale moim zadaniem jest o tym mówić bo na przykład w V wieku p.n.e czy ktoś wierzył w istnienie atomów?.A dzisiaj każdy o nich wie.O takich rzeczach trzeba mówić nawet jeśli nikt ci nie wierzy ponieważ zawsze znajdą się osoby,które ci uwierzą i zaczną badać twoją teorię,właśnie tak samo było z atomem.
  • 0

#18

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tylko wiesz jak jest . Piszesz, że nie masz siły wstać, bo mróz, bo się boisz itd - powiem Ci że to są normalne problemy człowieka, który... ma na rano do pracy/uczelni/szkoły, ale takie usprawiedliwienie, gdy sugerowane jest, że kosmici przed domem zabawiają się z Twoim psem, może poważnie zirytować tych właśnie normalnych ludzi, przesiąkniętych szarością i spragnionych kontaktu, z czymś niezwykłym i taki człowiek Ci powie, że jakby przed Jego domem kosmici urządzili sobie paradę równości, to choćby spał nago i do tego na piętrze, to wyskoczyłby na łeb przez okno, spuścił psa i pobiegł za Jego tropem. Oczywiście niekoniecznie wierzę w to co piszę, ale póki jets na to 0,0000001%, to miej tego świadomość - tego bólu szarości :P
  • 0



#19

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem co to jest być na marginesie społecznym bo np zawszę gdy siedzę sobie na ławce i na kogoś spojrzę to w odpowiedzi dostaje wiązankę typu co się k**** gapisz albo chyba najgorsza jaką dostałem to ''Zabić cię'' albo ty pier***** sprzedawczyku albo na przykład jak spojrzę na jakąś dziewczynę to zostaje wyśmiany.A zawsze jak mówię o tym co widziałem to także zostaję wyśmiany ale ja już się przyzwyczaiłem.Nawet jeśli są przy tym świadkowie a byli,to po prostu mówili że ''rzeczywiście coś tam leci'' a potem oczywiście o tym zapominali.
  • 0

#20

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Widocznie musiales komus zalesc za skore ze tak po Tobie jada... Co do UFO to z wiekszoscia ludzi tak jest ze nawet jakby zostali wydymani przez kosmite to wytlumacza to sobie zlym snem albo przywidzeniem albo alkoholem albo znajda jeszcze inna brednie na "logiczne" wyjasnienie tego co ich spotkalo.
  • 0

#21

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikomu nic nie zrobiłem to pewnie przez moje nazwisko.Mój tata na przykład to co miało kształt trójkąta mówi że nie wie co to jest ale to na pewno nie UFO.Zgodziłbym się gdyby to nie było zgodne z opisami innych UF
  • 0

#22

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam i z góry przepraszam za długą nieobecność ale zostałem pozbawiony internetu.Przez ten czas wiele się zmieniło,mam pewne zdjęcie na komórce nie przedstawia szaraka ale jest ciekawe mój pies patrzy się ciągle w pewno miejsce więc zrobiłem zdjęcie postaram się je jeszcze dzisiaj tu umieścić bo muszę je nagrać na komputer.Nie jestem pewien ale chyba jednego widziałem.Raz gdy leżałem w łóżku i patrzyłem się na okno zobaczyłem jaką postać za oknem nie widziałem twarzy ani niczego charakterystycznego ale na_pewno miało głowę i nogi.Patrzyłem się na to i to chyba na mnie też po chwili zniknęło.I jeszcze jeden raz.Gdy wracałem z pasterki i już wjeżdżałem pod górkę kontem oka zauważyłem coś bardzo podobne do tego co widziałem wcześniej tyle że to coś tym razem biegło.Z tego co widziałem to mogę raczej wywnioskować że to nie wygląda na klasycznego szaraka bardziej na tego z filmu Dzień w którym zatrzymała się ziemia.


edit AlienGrey
  • 0

#23

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A oto to zdjęcie widać tam jakąś kule na żadnego orba mi to nie wygląda
http://img61.imagesh...dsc00205xe7.jpg
  • 0

#24

Bachal.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie sądzisz że to mogła być Wenus czy cos takiego dokladnie nie pamiętam. Ale w mojej częśći kraju własnie jest jedna taka gwiazda znacznie mocniejsza od reszty i za chugo nie wiem co to.
  • 0

#25

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest zdjęcie nieba tam gdzie jest ta kula są drzewa
  • 0

#26

Borys.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh...ja generalnie mysle (daje sobie rękę uciąć ze jak wiekszosc ludzi przegladajacych forum) ze robisz z igły widły. Pragniesz zwrocic na siebie uwage. Twoje historyjki sa wyssane z palca...
Głęboko wierze w istnienie cywilizacji pozaziemskich i w to ze odwiedzaja nasza planete. Naprawde głeboko. Jak czytalem co tu pisales to na mojej twarzy zagoscił usmiech :D Zastanawiam sie ile masz lat i co cie sklania do pisania takich rzeczy...do tego to porownanie postaci z tej z filmu "czas w ktorym zatrzymala sie ziemia". To wszystko wyglada tak jakbyś czerpal nowinki z filmow ktore ogladasz...Prosze cie nie zmyślaj. Elo
  • 0

#27

kozini.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to były turbiny to nie wiem,ale po prostu tak to wyglądało.To coś miało właśnie pod spodem te ''Turbiny''.Aha i chciałbym wspomnieć o jeszcze jednym przypadku.Kiedyś tata mnie zawołał na dwór żebym coś zobaczył.Wyszedłem na dwór i na niebie było widać światło.Z początku myślałem że to flara ale to co kilka sekund gasło i się zaświecało na nowo.To coś cały czas się przemieszczało.I jeszcze raz tutaj to nawet nie mogę wyjaśnić tego jako UFO.Kiedyś wyszedłem sobie na dwór z teleskopem i oglądałem gwiazdy.Po jakiejś godzinie chciałem już iść do domu lecz nagle zobaczyłem na niebie ogromny błysk.Był zbyt duży żeby być kometą czy czymś innym nap bolidem.Do dzisiaj nie wiem co to mogło być.

I jeszcze jedno wtedy gdy widziałem ten błysk były wakacje,było wtedy około 19:00 tak więc było widno.

Jakiej barwy był ten błysk ??? Bo ja też taki widziałem tylko że wieczorem a niebo rozbłysło na fioletowo :hm:
  • 0

#28

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już mówiłem nikt nie musi mi wierzyć szanuję to że piszecie otwarcie że nie wierzycie w to co napisałem ja po prostu piszę o tym co zobaczyłem i naprawdę nie obchodzi mnie to co inni o tym sądzą jak dla mnie to temat można nawet zamknąć ale zrobiłem to co chciałem zrobić napisałem o tym i mogę was zapewnić że to jest prawda.Dzisiaj w nocy spróbuję nagrać te dźwięki nie wiem czy się uda ale spróbuję bo nawet jeśli nikt w coś nie wierzy trzeba o tym pisać bo zawszę znajdzie się osoba którą też to spotyka

Czy to były turbiny to nie wiem,ale po prostu tak to wyglądało.To coś miało właśnie pod spodem te ''Turbiny''.Aha i chciałbym wspomnieć o jeszcze jednym przypadku.Kiedyś tata mnie zawołał na dwór żebym coś zobaczył.Wyszedłem na dwór i na niebie było widać światło.Z początku myślałem że to flara ale to co kilka sekund gasło i się zaświecało na nowo.To coś cały czas się przemieszczało.I jeszcze raz tutaj to nawet nie mogę wyjaśnić tego jako UFO.Kiedyś wyszedłem sobie na dwór z teleskopem i oglądałem gwiazdy.Po jakiejś godzinie chciałem już iść do domu lecz nagle zobaczyłem na niebie ogromny błysk.Był zbyt duży żeby być kometą czy czymś innym nap bolidem.Do dzisiaj nie wiem co to mogło być.

I jeszcze jedno wtedy gdy widziałem ten błysk były wakacje,było wtedy około 19:00 tak więc było widno.

Jakiej barwy był ten błysk ??? Bo ja też taki widziałem tylko że wieczorem a niebo rozbłysło na fioletowo :hm:


Ten który ja widziałem był niebieski.
  • 0

#29

Konradzik.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://img92.imagesh...2008r004dg2.jpg


http://img153.images...2008r006zs1.jpg


Dla mnie te zdjęcia są naprawde jakieś dziwne i na dodatek ten dom aż za bardzo biały.. Coś mi tu na fotomontażem śmierdzi ;)
  • 0

#30

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dom jest dlatego biały ponieważ

1.Mój aparat ma duży kontrast
2.Mój dom ma panele i zawszę w lato gdy świeci słońce tak jest


Jak już mówiłem nie musicie wierzyć
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych