Skocz do zawartości


Zdjęcie

Góra nawiedzana przez UFO


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Chcę powiedzieć że w swoim życiu 3 razy widziałem tzw UFO.Opisze tylko 2 przypadki bo niektóre są bardzo podobne.

1 raz-jechałem z rodzicami na festyn gdy nagle nad tak zwaną łysą górą zobaczyłem dziwny obiekt.Był okrągły i biały.Leciał nad łysą górą lecz nagle zniknął.

2 raz-I znowu łysa góra tyle że tym razem byłem na szczycie.Widziałem tam zgodny z opisami trójkąt.Był dzień i bardzo ładna pogoda a obiekt ten leciał dosyć nisko tak więc to i owo widziałem.Jak już mówiłem był on w kształcie trójkąta i miał dwie turbiny.Poruszał się powoli i bezszelestnie jedyne co było słychać to wiatr.

Ten raz którego nie opisałem także był nad łysą górą

Wkrótce dam fotkę łysej góry
  • 0

#2

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tutaj zgodnie z obietnicą daje zdjęcia łysej góry

http://img512.images...alskieplqs0.jpg


http://img401.images...74110576xe5.jpg
  • 0

#3

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

domek masz fajny:)
co do tematu. staraj sie miec przy sobie aparat. gdy bedzie cos dziwnego zrob fote i wrzuc tutaj. fajnie by bylo to zobaczyc
  • 0

#4

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki

Będe się starał ale takie łatwe to nie jest
  • 0

#5

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

był on w kształcie trójkąta i miał dwie turbiny.

Siema!Mam jedno pytanie:
Na podstawie czego twierdzisz,że to były ''turbiny''?Pzdr!
  • 0

#6

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to były turbiny to nie wiem,ale po prostu tak to wyglądało.To coś miało właśnie pod spodem te ''Turbiny''.Aha i chciałbym wspomnieć o jeszcze jednym przypadku.Kiedyś tata mnie zawołał na dwór żebym coś zobaczył.Wyszedłem na dwór i na niebie było widać światło.Z początku myślałem że to flara ale to co kilka sekund gasło i się zaświecało na nowo.To coś cały czas się przemieszczało.I jeszcze raz tutaj to nawet nie mogę wyjaśnić tego jako UFO.Kiedyś wyszedłem sobie na dwór z teleskopem i oglądałem gwiazdy.Po jakiejś godzinie chciałem już iść do domu lecz nagle zobaczyłem na niebie ogromny błysk.Był zbyt duży żeby być kometą czy czymś innym nap bolidem.Do dzisiaj nie wiem co to mogło być.

I jeszcze jedno wtedy gdy widziałem ten błysk były wakacje,było wtedy około 19:00 tak więc było widno.
  • 0

#7

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A to ciekawe. Kiedyś chyba czytałem że Łysa Góra była miejscem spotkań "czarownic" i odprawiania pogańskich obrządków... Nie wiem jak to się ma do tego ale dosyć łatwo sobie dorobić historie o tym że w tych światłach ludzie widzieli "bogów" itp. Jeżeli żyje tam w pobliżu ktoś jeszcze to może spróbuj się wymienić informacjami. Szczególnie dobrze by było pogadać z kimś kto tam żyje już większy kawałek czasu. Może jakiś leśniczy czy coś :P
  • 0



#8

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety to nie ta góra ale istnieje pewna legenda o niej mianowicie legenda o smoku.Nie chce się rozpisywać ale wystarczy w pisać w Wikipedii łysicec potem wybrać szczyt w górach Bialskich i tam będziesz miał tą legende.Jeśli zainteresuje kogoś ta legenda to ten sołtys żył naprawde i mieszkał w moim domu
  • 0

#9

bobojad.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małe sprostowanie, Łysica znajduje się w górach Świętokrzyskich, bo sie bałagan zrobił. To tam sie odbywały sabaty czarownic, nazywana łysą górą przez gołoborza skalne. Znajduje się na niej potwierdzony czakram energetyczny, oraz pogański wał kultowy ułożony z kamieni. Później wybudowano klasztor a wał jest do dzisiaj, można go zwiedzać. Co do nawiedzanej przez UFO góry kojarzy mi się Babia Góra, ale to w dawnych czasach, pozostały w niej tunele zrobione przez UFO, sporo informacji jest na necie. Podaj współrzędne tej góry nad którą widujesz UFO, popatrzymy sobie w google. Proponuję też pożyczyć licznik Geigera i przejść się na miejsce gdzie widziałeś statek, może pozostawił ślad radioaktywny np.

A, na zdjeciu z wikipedii też mogę obkreślić jakąś chatkę jako mój dom w celu uwiarygodnienia opowieści, rzuć może jakąś fotkę z powiedzmy 150 m od domu, z górą w tle. No bo sam rozumiesz jak to teraz wygląda.
Góra nad którą było turbinowe UFO to Łysiec w Sudetach Wschodnich, pasmo Bialskie
  • 0

#10

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra poszukam może mam na dysku jakieś zdjęcia mojego domu a jak nie to zrobie

Skąd mogę wziąć Licznik Geigera

Podam współrzędne oraz zdjęcia z Google Earth

50*17'16.06"N 16*55'39.54"E

http://img212.images...e=ysagrawi6.jpg

A tu zdjęcia mojego domu zdjęcia są podobne bo robione z tego samego miejca

http://img92.imagesh...2008r004dg2.jpg


http://img153.images...2008r006zs1.jpg

Jeśli te zdjęcia was nie przekonywują to zrobie nowe ale nie dzisiaj bo jest brzydka pogoda a ja jestem chory.
  • 0

#11

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na szybko znalazłem to :P

LINK USUNIĘTY

Bobojad na Łysicy czy na Łysej Górze? Bo z tego co pamiętam z wakacji 2 lata temu to jedna jest 612 m.,a druga 594 m.n.p.m.

Edit AlienGrey
  • 0



#12

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta o której ja mówię ma 945 m.n.p.m

Chciałem jeszcze dodać że czasami w nocy słyszę dźwięki.Te dźwięki są takie same jak z pewnego nagrania przedstawiało ono takie same dźwięki jakie ja czasami słyszę.Gdy słyszę te dźwięki już wiem że będę miał kolejną bezsenną noc ale gdy już mijają znowu się uspokajam
  • 0

#13

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powoli zaczynam się bać.Dzisiaj w nocy na dworze było słychać jakiś hałas mój pies zaczął głośno szczekać a dzisiaj było coś słychać tuż za oknem.
  • 0

#14

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale żeby sprawdzić co to takiego, nie wspominając już o zarejestrowaniu tego, to nie raczysz ?
  • 0



#15

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze myślisz że jak jestem w piżamie i jak leże w łóżku to wychodzę na mróz aby zobaczyć coś czego do końca zobaczyć nie chcę.A tak po drugie to leżąc w łóżku to trzymam pod kołdrą cały czas coś do rejestracji obrazu lub dźwięku to nie jest regularne to występuje nagle.Nie znasz dnia ani godziny mówi ci to coś
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych