Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podziemna tajna siec miast i tuneli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja standardowo sie wypowiem jak na mnie.
Skoro Hamerykanie mają kilkadziesiąt podziemnych miast pomyślcie co Rosjanie mają. :)
A tak na poważnie to to wszystko to bujda na resorach jest i tyle.
Po c**j komuś podziemny świat.
  • 0

#47

cethun.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czasami zastanawiam się gdzie sie podział sens i logika osób wierzących w takie bajki ;)


taki projrkt wymagał by potęznych nakładów finansowych sztabu logistyków i konkretnego powodu...
a każdego elementu w tym wypadku brak...


na plus - fajnie sie czyta ;p
  • 0

#48

Grzegorz 76.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem trochę na ten temat i więcej informacji mam na temat tuneli.Z całą pewnością one istnieją i faktycznie są szkliste ale nie są tylko pod USA i Meksykiem.Czytałem że oplatają one całą ziemie niczym sieć pajęcza.Jedno wejście do takiego tunelu jest w Polsce pod Babią Górą lecz jest zawalony i trudno go zobaczyć SZKODA. To dopiero by była wyprawa.
  • 0

#49

Sporek.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem trochę na ten temat i więcej informacji mam na temat tuneli.Z całą pewnością one istnieją i faktycznie są szkliste ale nie są tylko pod USA i Meksykiem.Czytałem że oplatają one całą ziemie niczym sieć pajęcza.Jedno wejście do takiego tunelu jest w Polsce pod Babią Górą lecz jest zawalony i trudno go zobaczyć SZKODA. To dopiero by była wyprawa.


No o tej sieci tuneli pod cała Ziemią to jest chyba w temacie o Agharcie. No ciekawa sprawa. Myślę że może coś w tym być ale jak już coś to na pewno taką sieć zrobiliby w starożytności kosmici a nie Jankesi
  • 0

#50

grzegorz07.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze oni natrafili na jeden z ich korytarzy?

http://www.paranorma...ov&fromsearch=1
  • 0

#51

-Diakon-.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm piszesz ze są tam centra handlowe, apartamenty, biurowce itp Ciekawe jaka siec zaopatruje centrum handlowe Moze zaraz w telewizji będzie leciała reklama: zapraszamy do naszych podziemnych sklepów tesco :)
A te biurowce same się nie wybudowały zobacz ile ludzi bierze udział podczas budowy jednego wieżowca ile sprzętu jest potrzebne, a co dopiero wybudowanie całego miasta pod ziemia Zajęło by to dziesiątki lat i musiało by brać w tym udział co najmniej dwa pokolenia budowniczych Nie wierze ze zostali oni wszyscy zmuszeni do milczenia nikt nic nie nagrał nie zrobił zdjęcia BREDNIE
  • 0

#52

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A te biurowce same się nie wybudowały zobacz ile ludzi bierze udział podczas budowy jednego wieżowca ile sprzętu jest potrzebne, a co dopiero wybudowanie całego miasta pod ziemia Zajęło by to dziesiątki lat i musiało by brać w tym udział co najmniej dwa pokolenia budowniczych Nie wierze ze zostali oni wszyscy zmuszeni do milczenia nikt nic nie nagrał nie zrobił zdjęcia BREDNIE

Wbrew pozorom, nie jest znowu tak wielu ludzi potrzebnych do budowy biurowca. Sprzętu też nie potrzeba nadzwyczaj dużo. Dużo za to potrzeba materiałów budowlanych.
Dziesiątki lat budowy, to też moim zdaniem przesada, choć to kwestia użytej technologii. Przypuszczam, że budowa samowystarczalnego, podziemnego miasta dla 10 tysięcy mieszkańców przez zespół 100 specjalistów z odpowiednim sprzętem, zapleczem finansowym i honorariami zajęłaby około 5-10 lat.To byłby w miarę rozsądny okres, ale zależny głównie od poziomu technologicznego.
Kwestia milczenia też jest prosta, do takich projektów zatrudnia się profesjonalistów, którzy za odpowiednio duże pieniądze skupią się tylko na projekcie i nie będą za dużo pytać.

  • 0

#53

-Diakon-.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do postawienia wieżowca potrzeba tysięcy ciężarówek przewożących beton na plac budowy Na jednej budowie potrafi być ekipa składająca się z 200ludzi przykład: stadion budowany w Gdansku w czasie dnia jest tam 200 robotników i jak widać prace mimo to się wleką A sprzęt to betoniarki żurawie, papy do betonu i ciężarówki z betonem dowożące beton przez cały dzień non stop Wybudowanie wieżowca wiąże sie z podobnym nakładem sprzętu i pracy i jest trudniejsze bo stadion ma 40mertow a wieżowiec 80 Wiec nie mów mi ze budowa miasta dla 10tys ludzi to pikus którego nikt nie zauważy bo jakoś nie wierze że nikt nie zobaczy cały dziej jeżdżących ciężarówek znikających w bramie wjazdowej do podziemi

A co do profesionalistow którzy za odpowiednia KASE beda cicho to niby dlaczego mieli by być cich jak nie jedna stacja tv dala by miliony za zdjecia lub nagranie tv z takiego podziemnego miasta (za durne zdjecie Polanskiego dawali milion co dopiero za taki fenomenalny dowod istnienia takich miast)

Nawet swojej najtajniejszej bazy w strefie 51 nie potrafili dostatecznie dobrze ukryc i pracownicy wojskowi mowia o niej rożne rzeczy to niby dlaczego zwykly robol budujacy podziemne miasto mial by być cicho
  • 0

#54 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Diakon nie wszyscy są cicho, niektórzy coś mówią, a niektorzy powiedzieli i nie żyją.
Historia pewnego geologa, syna jednego z lepszych wilków morskich II wojny światowej:



pozdrawiam
  • 1

#55

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiec nie mów mi ze budowa miasta dla 10tys ludzi to pikus którego nikt nie zauważy bo jakoś nie wierze że nikt nie zobaczy cały dziej jeżdżących ciężarówek znikających w bramie wjazdowej do podziemi

Ja nie powiedziałem, że to pikuś :)
Co więcej, to jest bardzo trudne, ale czym innym jest budować miasto podziemne, a czym innym stadion i w związku z tym użyje się innych technologii. Możliwe nawet, że istnieją technologie umożliwiające drążenie w ziemi tuneli, czy też dużych przestrzeni bez potrzeby wywożenia ogromnych ilości gruzu. Mam tu na myśli np. topienie skał (ale to raczej do tuneli). Inna rzecz, to to ze, można wykorzystać istniejące duże jaskinie.
Poza tym, miasto samowystarczalne potrzebuje żywności, wody i energii. Wodę i energię zdobyć względnie łatwo, natomiast żywność pewnie będzie wymagała stworzenia sporej wielkości pól hydroponicznych pod ziemią, czyli drugie tyle przestrzeni.
Co do dużej ilości ciężarówek, to zawsze można się zakamuflować np. kamieniołomem.

A co do profesionalistow którzy za odpowiednia KASE beda cicho to niby dlaczego mieli by być cich jak nie jedna stacja tv dala by miliony za zdjecia lub nagranie tv z takiego podziemnego miasta (za durne zdjecie Polanskiego dawali milion co dopiero za taki fenomenalny dowod istnienia takich miast)

Dlatego, że podpisali stosowny cyrograf. Do takich rzeczy nie bierze się dobrych specjalistów, ale tych z najwyższej półki i nie prosto z ulicy, ale zapewne po "przetestowaniu" we wcześniejszych mniej tajnych zleceniach. Po prostu zleceniodawca nie będzie ryzykował ujawnienia danych, więc weźmie "zaufanych i sprawdzonych" speców. A nawet gdyby do tego doszło, to podpisany wcześniej cyrograf może spowodować, że delikwent ostatni raz coś ujawnił...

Nawet swojej najtajniejszej bazy w strefie 51 nie potrafili dostatecznie dobrze ukryc i pracownicy wojskowi mowia o niej rożne rzeczy to niby dlaczego zwykly robol budujacy podziemne miasto mial by być cicho

Jak napisałem, byle robole nie budują podziemnych miast. A nawet jeśli już, to są zmuszeni zachować tajemnicę.
Co do strefy 51, to co niby takiego pewnego o niej wiadomo? To, że istnieje i wojsko ma tam swoje tajne projekty. Większość informacji rzetelnych o tym miejscu pochodzi stąd, że wojsko te informacje odtajniło, a nie że wyciekły. Oczywiście wycieki były, ale spora część jest co najmniej wątpliwa.
Poza tym, najciekawsze obiekty nie koniecznie leżą w USA, istnieją całkiem poważne przesłanki za istnieniem podobnych podziemnych obiektów m.in. w Norwegii, północno-wschodniej Kandzie, Australii oraz pod dnem Zatoki Meksykańskiej, że o Rosji nie wspomnę. Jak widać ktoś jednak informacji dostarcza, ale zwykle nie ma żadnych konkretów i informatorzy szybko znikają...
  • 0

#56

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świetny film radoslaw.
Jak to wszystko zaczyna układać się w jedną całość.
  • 0



#57

-Diakon-.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Illurico musze zauważyć że raczej nie masz pojęcia o zagadnieniach związanych z budownictwem i architekturą
Struktura architektoniczna stadionu jest zupełnie inna niż wieżowców Stadion jest stosunkowo niski ale za to obejmuje duży obszar, wieżowiec natomiast zajmuje małą powierzchnie ale trudność jego budowy leży w jego wysokość

Poza tym jak napisane było w pierwszym poscie to są miasta bardzo duże a jak wiesz takie budowle jak wieżowce stadiony hale itp są zaledwie częścią struktury miasta Niektóre miasta na ziemi liczą sobie setki lat i ciągle prężnie się rozwijają i do doskonałości dużo im brakuje, a niby podziemna miasto zostało zrobione w ciagu 10lat?
Wydrążenie tuneli, trafienie i przystosowanie ogromnych jaskin do budowy miasta, następnie sprowadzenie sprzętu, najecie profesjonalistów którzy zajeli by sie budowa tych miast (musialy by byc setki tych ludzi i kazden z nich siedzial by cicho przez caly czas przez te lata) Skoro do tych miast jest 2mile i prowadza do nich szybkie kolejki przewożące ludzi to niby jak dotarla by tam ciężarówka z betonem sprzętem itp
Co do tych podziemnych plantacji zywnosci to cie ponioslo Nie ma tak wielkich jaskin ktore mogly by zmiescic i miasta i jeszcze ogromne pola I niby na czym te pola jak wszedzie tylko skaly ziemie do srodka tez z powiezchni przywieziesz?

Czesto slyszy sie ze podczas drążenia korytarzy w pokladach wegla zdazaja sie tąpnięcia i tragedie a co dopiero budowa miast pod ziemia

Co do filmiku koles mówi tam o tym ze budowal bazy wojskowe dla rządu i o paktach z obcymi ani słowem nie wspomniał o jakis wielkich miastach w jaskiniach wieżowcach apartamentach sklepach
Niby dlaczego skoro on sie odważył o tym mowić to setki ludzi biorących udział w budowie podziemnych miast milaczą Skoro opowiada o tym wszystkim gdzie sa jakiekolwiek dowody na to? I skąd geolog nawet pracujacy dla rządu moze wiedziec o paktach z obcymi zamiarach zadu itp kto mu to powiedział bo raczej myślę że prezydent czy wojskowi mu tego nie powiedzieli

W Polsce tez jest masa geologow pracujacych dla rządu jesli zapytasz ich czy wiedza cos o planach naszego zadu to odpowie ci ze on jest geologiem nie politykiem żaden rząd mu sie nie spowiada ze swoich planów No ale amerykanie są wyjatkowi i może nawet ten geolog sam rozmawial z prezydentem albo agencje rządowe z usmichem i radością opowiadały mu o swoich tajnych planach
  • 1

#58

SzymoneR.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Diakon, a może oni te miasta zupełnie inaczej budowali? Przecież mogli nawet wgrać projekty i użyć swoich robotów(dobrze wiemy, że istnieją, prawdopodobne jest, że są bardziej zaawansowane niż te jak np. Asimo). Ja uważam, że Amerykanie są lekko jak Hitler-chcą zdobyć absolutną władzę, tylko oni starają się to robić "po cichu".
  • 0

#59

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to zbudowały żyjące kamienie? :o

Nie wiem dlaczego wszystko sie tylko w stanach dzieje. Takie rzeczy to tylko w stanach. Amerykanie uznają siebie za panow świata. Nienawidzę ich.
  • 0

#60

Cyborg.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim - witam, jestem nowym forumowiczem, a niniejszy post można uznać za debiut na platformie paranormalnej.

Bardzo interesujący temat, na pewno nie należy odrazu przekreślać wiarygodności ów doniesień o podziemnym kompleksie wojskowym. Uważam jednak, że tego typu przedsięwzięcie (na tak dużą skalę) byłoby nieopłacalne, chyba że rzeczywiście mają tutaj swój udział przybysze z kosmosu. Możliwe, iż jest to swego rodzaju baza obcych, którą założyli po zawarciu układu z U.S.A. Bardzo ciężko jest cokolwiek napisać, ponieważ na każdym kroku można tworzyć nowe hipotezy, które także będą miały swój cień wiarygodności.

PS. [ Off topic ] Mam nadzieję, że śmierć będzie odpowiedzią na wszystkie moje pytania takie jak: '' W jakim celu istnieję? '', '' po co wszystkie zmartwienia, kłopoty? '', '' po co życie? '', '' czy wszystko co mnie otacza i o czym się dowiaduję jest kłamstwem? '' itd. - pozdrawiam.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych