Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podziemna tajna siec miast i tuneli


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#16

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A po moderatorze spodziewałem się czegoś wiecej :| niż krasnale i mrówki Z.


silence moim zdaniem to hipoteza równie prawdopodobna, nie wiem, dlaczego miałbyś faworyzować akurat tamte (jak dla mnie równie niedorzeczne) a z góry odrzucać tą.
  • 0



#17

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tu leży problem... każdy wyraża własne zdanie i trzyma się go, zamiast przeanalizować inne możliwości. krążymy pomiędzy skrajnościami, czyli stoimy w miejscu. Nie wiem czy ktoś w ogóle zrozumiał moja intencję(jak zwykle na opak ;) ), tak czy inaczej lubię przeglądać to forum. Jestem przekonany że pod ziemią coś się dzieje, coś tam jest... ale jeszcze nie wiem dokładnie co i po co, mogę na razie tylko gdybać. Nie wierzę w moc TV, w dobroć polityków, ani czystość KK czy innej religii. Dlatego poszukuję prawdy w inny sposób, przez własne poznanie. Dziękuje...
  • 0

#18

manexxl.
  • Postów: 24
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam sobie to forum juz od dawna ale nie zabieralem w nim glosu. (mysz pod miotla)

Mam pewna teorie co do tych tuneli. Oczywiscie nie wiemy czy to prawda czy to wszystko jest wymyslem ludzkiej wyobrazni. Ale jak to mowia w kazdej plotce jest ziarenko prawdy wiec cos musi byc na rzeczy.
A po co mialo by byc budowane to wszystko? Moze "obcy" wiedza co stanie sie w przyszlosci? Moze i juz "nasi" naukowcy wiedza. Moze uderzy w ziemie jakas kometa, asteroida. Moze ktos planuje atak na ziemie? Zycie na powierzchnie bedzie juz nie mozliwe i ta wielka siec tuneli i miast stworzona jest dla ludzi. Po to aby rasa ludzka nie wyginela.
Jak juz wielu z was pisalo w tym temacie (ja i w wielu innych) mozna jedynie gdybac. Ja wierze w jedno, jest bardzo wiele dziwnach zjawisk, rzeczy ktore sa ukrywane przez rzady i tajne organizacje przed nami, zwyklymi szarymi (nie mylic z szarakami) ludzmi na tej planecie.
  • 0

#19

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że we wszechświecie szukanie planety o warunkach jak na naszej ziemii to gorzej niz igły w stogu siana. nasi koledzy kosmici, pewnie znaleźli naszą, bo ze swojej musieli się wynosić. Chcieli naszą ziemię, ale nie byli wstanie lub NIE CHCIELI niszczyc gatunku ludzkiego by posiąść Ziemię. Zawarli pokój z białym domem i dostali zgodę na mieszkanie pod pustyniami i/lub w głębinach. nie mogą się ujawniac i wtrącać na powirzchnię a nam pod ziemię. taki status quo ;)
Drążenie tuneli kilkaset metrów pod powierzchnią odbywa sie pewnie niezauważenie przy technologii plazmowej. Widac kolesiom promieniowanie nie przeszkadza :D , a za takie ujarzmienie atomu to OKLASKI NA STOJąCO!!! :rotfl: Tak powaznie to nie sądzę by była to zwykła energia atomowa, jeżeli juz to ma na prawdę miejsce.

nasuwa sie wątpliwość, dlaczego kosmici nie wybrali Sahary, Syberii, Australli i innych pustkowi tylko akurat USA ?

Może dlatego, ze kraj ten zapowiadał się na niepokonany w latach 40-60 XX wieku? i nikt by nie niepokoił i nie zadawał pytań szarozielonym ludkom?
  • 0

#20

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest bardzo ciekawe pytanie, po co powstają takie podziemne kompleksy... Nie jest tajemnicą że amerykanie posiadają podziemne bazy, ale już znacznie mniej wiadomo co tak na prawdę w nich robią. Jeśli istnieją podziemne miasta to w jakim celu? Kto w nich zamieszkuje? Lub zadam lepsze pytanie: Kto będzie je zamieszkiwał... chyba tylko "wybrani", lecz po co przenosić się pod ziemię, przecież warunki na powierzchni ziemi są bardziej sprzyjające. Więc może w przyszłości nastąpi coś, co znacznie utrudni, czy też niemożliwi egzystencje człowieka na powierzchni ziemi... Nad tym warto się zastanowić, pomijając już sprawy techniczne budowy takich "miast". Cieszę się że manexxl i TOMCAT naprowadzili tą dyskusję na właściwszą drogę. Ponaglam pytanie: po co powstają podziemne kompleksy mieszkalne??? (zakładając, że takie istnieją)
  • 0

#21

norainbow.
  • Postów: 64
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest bardzo ciekawe pytanie, po co powstają takie podziemne kompleksy... Nie jest tajemnicą że amerykanie posiadają podziemne bazy, ale już znacznie mniej wiadomo co tak na prawdę w nich robią. Jeśli istnieją podziemne miasta to w jakim celu? Kto w nich zamieszkuje? Lub zadam lepsze pytanie: Kto będzie je zamieszkiwał... chyba tylko "wybrani", lecz po co przenosić się pod ziemię, przecież warunki na powierzchni ziemi są bardziej sprzyjające. Więc może w przyszłości nastąpi coś, co znacznie utrudni, czy też niemożliwi egzystencje człowieka na powierzchni ziemi... Nad tym warto się zastanowić, pomijając już sprawy techniczne budowy takich "miast". Cieszę się że manexxl i TOMCAT naprowadzili tą dyskusję na właściwszą drogę. Ponaglam pytanie: po co powstają podziemne kompleksy mieszkalne??? (zakładając, że takie istnieją)

po częsci sam sobie odpowiedziałeś
'' znacznie mniej wiadomo co tak na prawdę w nich robią''
poza tym nie nalezy wykluczać ewentualności ze sa one gigantycznymi schronami na wypadek wojny o charakterze globalnym , o której wiedzą / zaplanowali miedzy innymi ci którzy w/w instalacje budowali .
  • 0

#22

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak sie tak nad tym zastanawiam to uwazam to za bajke... ALE nie wykluczam istnienia kompleksow pod wielkimi miastami. Nie mowie tu o ogromnych miastach, lecz raczej takich podziemnych.. miasteczkach.

Tunele pod cala Ameryka? Mysle, ze jest to niewykonalne.. albo chociazby b. trudne do wykonania.

Jednak jesli juz mamy tak fantazjowac... ;) Mozna to co napisal manexxl kilka postow wyzej podczepic pod kilka historii.

Wszystkie te podziemne kompleksy powstaly przy pomocy pozaziemskiej cywilizacji, gdyz jest ona bardziej rozwinieta od nas i ogolnie wiedza wiecej. Sa teorie, ktore twierdza, ze na Marsie jest zycie, ale pod jego powierzchnia - mozliwe, ze ta cala "podziemna Ameryka" ma byc czyms podobnym do tego na czerwonej planecie.

Organizacje przygotowywuja miejsce dla nas, w ktore zejdziemy za jakis czas. Dlaczego tam mamy zejsc? Wojny nuklearne badz po prostu jeden zwrot, ktory jest jednoczesnie tematem rzeka - 2012.

Takze jesli mialbym sie juz sklaniac do czegos zwiazanego z tematem podziemnych miast to jest to opisane wyzej.

Czy scenariusz z "Man in Black" jest rzeczywistoscia? Mam nadzieje, ze nie oraz, ze dowiemy sie tego jak najpredzej.
  • 0

#23

manexxl.
  • Postów: 24
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zakladajac ze podziemne kompleksy istnieja, i ze w przyszlosci nadejdzie tak dzien ze czlowiek bedzie musial zejsc pod ziemie aby przezyc nasuwa sie troche pytan.
Kto bedzie mial przywilej przezycia i bedzie mogl schronic sie pod ziemia ?
Jak czlowiek jako rasa bedzie funkcjonowac bez swiatla slonecznego ?
Wiekszosc znanych nam roslin jadalnych potrzebuje slonca aby zyc, co bedziemy jedli?
A problem skladowania odpadow??
Czy bedziemy mieszkali pod ziemia z obcymi??

Pytan mozna w tym temacie mnozyc.
  • 0

#24

Rzolniez.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przeczytałem wszystkich waszych postów w tym temacie bo czas mnie goni ale o moja opinia:

Co do maszyny która kopie tunele ,ktoś na forum dał to zdjęcie ale pokaże wam jeszcze raz

Maszyna

Jest to dość stare zdjęcie obecnie ludzie twierdza ze te maszyny pracują na "napędzie kwantowym" (poprawcie mnie jak się pomyliłem).

Co do wypowiedzi kolegi wyżej światło słoneczne zostało zastąpione lampami dość dawno ,może nie do końca ten sam efekt ale plus parę nawozów i rośliny będą mogły rosnąć normalnie.

Przywilej by mieli Ci którzy maja w tym jakiś udział (czyt. Same Szychy)

Nie sądzicie że te większość histori o naszym świecie ,anummakach
(poprawcie jbc) i wogóle zaczynają mieć sens i połączenie?
  • 0

#25

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podziemne budowle to nie tylko domena amerykanów. Na mniejsza skalę niż te opisane w pierwszym poście, można spotkac podziemne kompleksy w wielu miejscach:
-schron Honeckera w dawnym DDR
-schron pod Pałacem Kultury i Nauki w Wa-wie
-rozległe podziemia w Pekinie
-każda poważna stolica ma tajne podziemia dla elit
-podziemne schrony północnej grupy wojsk armii czerwonej w Polsce, czechach, NRD
-kto wie co się jeszcze kryje pod kremlem ;)
-legendy o radzieckich lotniskach[!] podziemnych
-kompleks w górach sowich z czasów II wojny

Tak więc nie od dzis człowiek myśli jak się schowac w podziemiach. Powodów może być wiele.
  • 0

#26

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli jakieś tajne podziemne miasta czy kompleksy istnieją, to nie rozumiem czemu od razu mieszać w to kosmitów? Jak dla mnie całkiem prawdopodobne jest że Amerykanie stworzyli coś na kształt >vault-ów< ze znanej gry której 3 odsłona miała wczoraj premierę (bez krypto-reklamy -każdy wie o co chodzi ;) ), po prostu na wypadek wony nuklearnej.
  • 0

#27 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Jesteśmy na forum paranormalne. które jak rozumiem skupia ludzi POSZUKUJĄCYCH odpowiedzi na pytania które oficjalna nauka przemilcza - być może bojąc się tychże odpowiedzi...
Sieć podziemnych tuneli jest faktem i nie jest prawdą że monopol na rycie w Ziemii ma tylko USA.
Jakąś godzinę zajmuje zorientowanie się w temacie - o tunelach i "wężowych braciach" wspominają Indianie Hopi, Majowie, Aborygeni, podania Tybetańczyków i indyjskie Wedy. Wspomina o nich Credo Mutava, szaman z Afryki, gdzie praktycznie w każdeym regionie tego kontynentu słyszy się ludowe podania na temat Chitauri mieszkających pod Ziemią. W Egipcie rząd zakopal 2 całkiem spore tunele w obawie przed zbytnim badaniem ich przez archeologów,
Rosjanie ryją w Uralu aż miło...
Proszę sobie sprawdzić co się kryje za słowami "Mount Weather" - jest to podziemna centrala organizacji FEMA (amerykański sztab kryzysowy, ostatnio ostro zapracowany ryciem w ziemii, budowaniem obozów koncentracyjnych i produkcją trumien - to pewmnie przygotowania do pikniku).
Tutaj można zacząć poszukiwania czegokolwiek na ten temat.
Dodam że wiele współczesnych informacji na temat sieci tuneli i rzeczy tam się dziejących pochodzi od ludzi którzy WŁASNYM ŻYCIEM okupili ujawnienie ich światu, więc stawianie ich relacji obok "mrówki Z" uważam za przejaw braku szacunku dla drugiego człowieka połączponego z ignorancją
Konkluzja - tunele były od bardzo dawna, spekulacje na temat tego czy są naturalne czy nie raczej nie mają sensu - wiadomo że w dzisiejszych czasach ich sieć jest powiększana i rozbudowywana. Dlaczego to robią? oprócz tworzenia zaplecza umożliającego eksperymentowanie z pozaziemską technologią przygotowują sobie miejsca do ewakuacji przed 2012 kiedy to solarne maximum będzie bardzo niezdrowe dla trzymających się kurczowo materii odchodzących "szych".
pozdrawiam
  • 0

#28

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe... ciekawe... Jak sądzicie, czy jest to sieć połączonych tuneli o wymiarze globalnym, czy raczej oddzielne placówki? Zastanawiam się jak wygląda sprawa z trzęsieniami ziemi, z przejściami przez uskoki itp.

Jeśli jakaś cywilizacja mieszkała pod ziemią to znaczy, że coś ich musiało do tego zmusić. Zastanawiam się czy ktoś wolałby mieszkać pod powierzchnią.
  • 0



#29

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się czy ktoś wolałby mieszkać pod powierzchnią


Drowy na przykład :D Zaś co do tematu, to jestem zdania, że podziemne schrony istnieją na pewno i to nie tylko w USA. Ale sieć miast? Współpraca z kosmitami? To nie dla mnie... Zbyt mocno stąpam po ziemi.
  • 0



#30

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele rzeczy niewiemy o tym co sie dzieje w USA i w różnych zakątkach ziemi. Mieszkamy tylko w Polsce i raczej nie interesujemy sie niczym innym jak tym co będzie dzisiaj w pracy lub w szkole. Więc każdy kto żyje zwykłym szarym rytmem życia nie będzie sie interesował takimi rzeczami. A tak nawiasem mówiąc to forum nie jest od dogryzania komuś albo robieniu sobie żartów z tematu. Jest temat i rozmawia sie poważnie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych