Skocz do zawartości


Mój asystent


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy opcja mój asystent została wyłączona ponieważ byłaby chyba wszytskim bardzo pomocna jeśli ktoś jest podobnego zdania niech się tu wpisze a jeśli ta opcja nadal istnieje to chodziarz poinformujcie mnie gdzie mogę ją znalezć bo nie bardzo mogę sobie poradzić a na forum nie znalazłem żadnych tematów związanych z tą opcją

#2

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niech się tu wpisze a jeśli ta opcja nadal istnieje to chodziarz


marz racie ludzje wpisóicie mjasta, ia pjerwrzy KRAKUW!!
[*]







Niech żyje onet, a tak wogóle to o takich rzeczach możesz pisać już w wyznaczonych wątkach, nie musisz zakładać nowych.

#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączam się do pytania, bez mojego asystenta użytkowanie forum stało się jeszcze trudniejsze... A moje pytanie odnośnie aystenta jest ciągle ignorowane więc może osobny temat ktoś zauważy :]

#4 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

niech się tu wpisze a jeśli ta opcja nadal istnieje to chodziarz


marz racie ludzje wpisóicie mjasta, ia pjerwrzy KRAKUW!!
[*]







Niech żyje onet, a tak wogóle to o takich rzeczach możesz pisać już w wyznaczonych wątkach, nie musisz zakładać nowych.


Napisałeś bardzo nieczytelnie swoją wiadomość a poza tym tutaj nie ma wątków odnośnie opcji mój asystent choć nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem.Mam nadzieje że niedługo otrzymamy odpowiedz na to pytanie od jakiegoś admina bądz moderatora

#5

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sync.InC, tobie raczej przydałby się słownik poprawnej polszczyzny.
A o istnieniu czegoś takiego, jak interpunkcja, to ty już w ogóle zapomniałeś.
Aha, i jeszcze jedno - może wyda ci się to odkrywcze, ale Confident zastosował coś takiego, co się nazywa ironia.

Eury wyłączył asystenta prawdopodobnie dlatego, że ta opcja generowała dodatkowe zapytania do bazy danych, co bardzo często skutkowało wywalaniem błędu 503.



#6 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja nie mogłem się doczytać jego wypowiedzi a poza tym to nie wiem jak sie robi zi na klawiaturze jeśli na to by nie patrzeć to staram się dbać o ortografię

I np słowo dzwi napisałem teraz dobrze a i tak podkreśliło mi na czerwono nie wiem dlaczego pewne przez firefoxa bo nie wiem co ściągnąć żeby każdy błąd ortograficzny mi zaznaczało.A ty może nie bądz tak chamski wobedz innych tylko dlatego że jesteś super moderatorem.

#7

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prima Aprilis czy jak? :P Jak chcesz robić polskie litery, to wciskasz alt+ o(ó) z(ż) x (ź) a(ą) c(ć). Nie ma za co.

#8 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Prima Aprilis czy jak? :P Jak chcesz robić polskie litery, to wciskasz alt+ o(ó) z(ż) x (ź) a(ą) c(ć). Nie ma za co.


hehe nie ma za co a już chciałem dzięki napisać

#9

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie no sorry Sync.InC, jak 'dzwi' może być prawidłowo? A asystenta trochę szkoda..

#10 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Ahahaha ale ze mnie debil no fakt przecież piszę się drzwi kurde no.A i jeszcze mam pytanie do Iveliosa czy będzie możliwe że asystent powróci.

A jeśli już nie asystent to chodziarz 10 ostatnich postów do wyświetlenia w profilu bo potem trudno się połapać co się pisało i trudno jest odpisać jak ktoś nam odpowie na nasz post.

#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie co było w Asystencie, że jakoś ułatwiał czytanie forum. Ja korzystam z Zobacz nowe posty.

#12 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

tak ale swoich postów ostatnich 10 nie zobaczysz i potem nie wiesz gdzie pisałeś

Mam takie pytanie dostałem upomnienie za sygnaturę ale nie wiem o co chodzi gdyż nie zawiera ona żadnych odnośników ani żadnych zakazanych treści jest tylko copyright by sync czy tego nie można mieć w sygnaturze.Nie chciałem zakładać nowego tematu ani zaśmiecać forum więc napisałem tutaj.

#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój asystent pojawi się w przyszłym tygodniu. Wyłączyłem go, żeby dostosować jego styl pod nowe forum i prawdę mówiąc jeszcze się tym nie zająłem :)



#14

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

swoich postów ostatnich 10 nie zobaczysz i potem nie wiesz gdzie pisałeś

Wchodzisz w swój profil i tam jest opcja pokaż posty użytkownika :)



#15

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

swoich postów ostatnich 10 nie zobaczysz i potem nie wiesz gdzie pisałeś

Wchodzisz w swój profil i tam jest opcja pokaż posty użytkownika :)

W sumie prawda. Poza tym temat skończony, asystent powróci. Yay!


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych