Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: Powódź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powodz to jest jedyny sen jaki sie u mnie powtarza. ostatnio snilo mi sie, ze woda zrownala sie z poziomem mostu ( takiego zwyklego drogowego jak to u nas w Polsce bywaja w wiekszych miasatch). to juz trzeci moj sen z woda, kotra dochodzi do tego samego poziomu i sie zatrzymuje. w tych snach dobre jest to, ze zawsze wiem o tym co ma sie wydarzyc i staram sie ostrzec innych, no i ze zawsze potrafilem sobie zlanezc dobre miejsce w ucieczce przed woda. nie wydaje mi sie jednak zeby to mialo jakis zwizek z kometa, ale byc moze z jakimis przyszlymi wydarzeniami ??chociaz watpie bo w stosunku do snow jestem raczej sceptyczny. moze ktos z Was mial jakies podobne sny??

#2

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Woda
Stan wody odzwierciedla stan twojej duszy. Gdy widzisz przejrzystą: pomyślność i korzyści, zmąconą lub brudną: niepewność i pogmatwanie sytuacji życiowej.
Powierzchnia wody: spokojna, gładka: beztroskie dnie i noce; niespokojna, falująca: kłopoty dnia codziennego;
przeglądać się w niej: sam się oszukasz w jakiejś sprawie;
ujrzeć w niej odbicie przedmiotów: iluzje bądź rozczarowanie.

Powódź
Pewne uczucia lub popędy mogą się okazać groźne, jeśli zaistnieją sprzyjające im okoliczności.
Patrzeć, jak podczas powodzi woda wpływa do pomieszczenia: jeżeli jest czysta, klarowna, może oznaczać wizytę ważnej osoby lub szczególne profity; zmącona, bura woda - nieszczęście lub awanturę.
Widzieć, przeżyć ją: odwiedziny natręta albo konieczność obcowania z nim.

Szczerze to nie mam pomysłu jak to zinterpretować, a nie śniło mi się nic podobnego.

#3

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też miałem sen o powodzi który później sie sprawdził a dotyczył powodzi w małopolsce w 2000 roku :] :omfg: :tv:

#4

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, czytam coraz więcej snów o powodziach itp., ciekawe, czy to tak oddziałuje na psychikę ludzi ... dobrze że nie szukasz na siłę wytłumaczenia, że to ma związek z kometą czy innym chwytliwym tematem ... podoba mi się takie podejście.

Sam nie porównam ze soba bo o powodzi nie miewam snów :)

Ale być może chodzi o to że jakieś oczyszczenie stanie się Twoim udziałem .. .Twoje, albo i większej ilości ludzi ... jak tak to interpretuję.

#5

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to po prostu zapowiedz czegos niedobrego, i widze po prostu wybrancow MOCY ktorzy z pomoca swoich wizji przezyc kataklizm i kontynuowac istnienie naszej cywilizacji na innym poziomie

nie moge wam powiedziec czy wszyscy tu sa wybrancami, ja nawet nie moge tego powiedziec o sobie, o tym dowiemy sie w swoim czasie





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych