Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wedle youtube - UFO ! MY SON TOOK THIS FROM MY PARENTS BACKYARD WOW!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...h?v=9lqW_CfGLCE

Mam przypuszczenia że to zwykły księżyc przynajmniej w nocy ale... całość budzi moje obawy. Co o tym myślicie?

Jak był temat to sorki
  • 0

#2

Cysio miszcz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ekstra!, to na początku to jakiś pojazd, na pewno nie księżyc a to drugie wygląda jak supernowa.
A dlaczego mówisz, że to budzi Twoje obawy? Nie chcesz abyśmy doszli prawdy?
  • 0

#3

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakiegoś stożka widac w 19-22 sekundzie i tyle.Potem zaczyna się machanie kamerą, które mnie tak denerwuje, że mam ochotę przywalic kamerzyście w twarz :rotfl: Szkoda, że jak zwykle pomigał i poleciał mogliby walnąc laserem po okolicy byłoby ciekawiej :D Btw księżyc rzeczywiście świeci jak żarówa ostatnio czyżby to dlatego, że Ziemia traci warstwę ozonową i lepiej odbija promienie słoneczne czy słońce mocniej świeci.
  • 0

#4

Papercat.
  • Postów: 109
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajny filmik, ciekawy i dobrej jakości. Co do drgań, to nie ma się co czepiać; przy większym zoomie lekkie drganie twojej ręki jest bardzo widoczne. Żeby nakręcić idealny filmik trzeba mieć statyw, ale nie wymagajmy zbyt wiele; póki co niewielu osobom udaje się zrobić zdjęcie porządnym aparatem i zawsze jest zamazane x] . Statywu chcesz jeszcze? :mrgreen:
  • 0

#5

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiec tak, ten filmik widziałem jakieś dwa lata temu, i niestety jest to fotomontaż do którego przyznał sie sam autor.
  • 0

#6

Rzolniez.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

/\
1. Gdzie ten filmik widziałeś 2 lata temu.

2. Podaj link do miejsca w którym on się przyznaje ze to fotomontaż.


A co do Filmiku to ciekawy.
  • 0

#7

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lordofdragonss Jak zobacze dowody to przestane uważać że to nie fotomontaż.
Kiedy zaczelem ogladac ten film pomyslalem że to spadochron ("storzek").
Ta "supernowa" wygląda mi na coś w stylu zorzy polarnej z centrum w najjaśniejszym ptk :)

To wszystko wygląda bardzo realistycznie i naprawde bardzo fajny film...
  • 0

#8 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Trochę mnie dziwi ta zorza polarna w miejscu, w którym rosną palmy :)
  • 0

#9

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

palmy i zorza polarna to rzeczywiście rzeczy nie pasujące do siebie :D ale to nie wygląda na zorze, to zaczyna się jakby w jednym punkcie. Wiem jak wygląda zorza :) zauważyłem to zjawisko w Rosji dwa razy i nawet przez chwile nie widziałem na niebie jakiegoś punktu w którym świeciło by mocniej :)
  • 0

#10

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oryginału ci nie znajdę ale potwierdzeniem może byc to http://10-14-08.blog...fo-footage.html
  • 0

#11

Truelove.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik dość ciekawy,ale nie wiem czy zauważyliście jak w 26-27 sekundzie obiekt znika... :o i w 28 sekundzie nagle pojawia się w lewym górnym rogu ekranu.A znika gdzieś w środku kadru wiem,że nie ma punktu odniesienia i mógł być to zwykł szybki ruch kamerą,ale jakoś nie bardzo...co o tym myślicie?
  • 0

#12 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaciekawiła mnie data. 14 Październik 2008. Tego dnia miały byc widowiskowe manifestacje ufo.

A jeśli to coś, co jest nieruchome jest skupiskiem wielu tysięcy świateł obcego pochodzenia?
  • 0

#13

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech widzę że nikt nie zajrzał do podanego prze zemnie linka a wiec:
Description states: UFO sighting over bakersfield california.It was about in 1998. Later that night there was a missile launch at Vandenberg air force base. I was only seven years old when i filmed it so the camera work is horriable and i was out trying to see how the camera worked and got lucky.

1. Zwracam honor, to niebył fejk
2.Ale ufo według opisu to tez nie było.
3.Mimo to, było piekne.
  • 0

#14

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film naprawdę godny uwagi... Jeżeli ktoś zrobił fotomontaż to jest w tej sprawie wyśmienity...

UP 2x. Tez tak myślę :) wszystko się porusza, rozszerza jednakowo od centrum tego zjawiska. Po środku może być statek matka a wokoło miliardy mniejszych statków :) :)

Może to być też jakieś zjawisko atmosferyczne ale to bardzo mało prawdopodobne :)


Nie wiem co na razie o tym myśleć ale mam wielką nadzieje że to ma związek z 14.X.2008 :) i oby więcej takich zjawisk :D
  • 0

#15

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Description states: UFO sighting over bakersfield california.It was about in 1998. Later that night there was a missile launch at Vandenberg air force base.

Coś mi się widzi, że start tej rakiety miał miejsce przed nagraniem, lub nie była to jedyna rakieta wystrzelona tego dnia. Na nagraniu uwieczniono obłoki stratosferyczne (zwane też noctilucent clouds - zdaje się, że jest o tym wątek gdzieś na forum) powstające z gazów wydechowych rakiet. Dla porównania parę zdjęć: raz, dwa, trzy, a tutaj cała strona na ten temat.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych