Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blossom tłumaczy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#31

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ta żeby dolać oliwy do ognia (choć pewnie juz nie jeden na to wpadł przedemną -nie wiem bo mało siedzę w temacie)

-Czy nie jest podejrzane że "Federacja Światła" tak kładzie nacisk na ową Światłość, kiedy weźmie się pod uwagę że imię biblijnego Lucyfera znaczy w przekładzie "Niosący Światło"?

-Skoro mowa o Lucyferze, czy nie narzuca się Wam skojarzenie między niedawnym zwodzeniem zapowiedzią wizyty Federacji, a biblijnym określeniem Lucyfera jako Ojca Kłamstwa?
  • 0

#32

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ośmieszyłeś się w moich oczach do silni ostatniej znanej nam liczby pierwszej


Czyli "ośmieszyłem się w twoich oczach do silni jakies tam liczby". Ktoś rozumie? :lol :

NIE, nie jesteś bogiem


A czemu? :foch:

nie mas znawet 50% wiedzy jaką ja dysponuję, a są tacy co wiedzą 3x więcej ode mnie.


TAKIEJ wiedzy to ja nie potrzebuje, za taką wiedze ja dziękuje.

westionujemy Mike'a Q. w odróżnieniu od Ciebie.


My?

Swoją drogą ciekawie się tłumaczy jego szanelingi co? jakieś nieludzkie mocno słowa i zwroty, nieludzkie skojarzenia i konteksty językowe..


Ależ ja jestem brutalnie nieludzki :D I te moje nieludzkie skojarzenia i konteksty językowe.. w sumie, jestem zajebisty.


PS - ja miałem Lucidy, Ty nie miałeś -


Co miałeś? Ja miałem świnke i ospe, to coś w tym stylu?

x|

że PRAWIE masz rację. W istocie nie masz jej wcale


Panu już dziękujemy. :lol : Nie czytałem czegoś takiego od czasów rządów Wałęsy. Czyli że jakby to poprzedni prezydent powiedział, jestem w "mylnym błędzie"? (A tak na marginesie to ile osób już zaliczylo zgona przy tym tekscie? Ja sie jeszcze jakos trzymam :))

Chciałbym zobaczyć jak będąc przyszłą matką w 4 m-cu ciąży dowiadujesz się że masz zostawić ciało bo go nie potrzebujesz dłużej i widzieć Twój gasnący szyderczy uśmieszek - to byłoby niezapomniane uczucie, co?


Umba?
  • 0

#33

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm... widze że schodzimy na tematy reptalian etc. No cóż to może powiem co ja myśle :P

Ja uważam że w naszych czasach czekamy na ,,powtórne przyjście" a w kilku przekazach Plejadan, które czytałem można było dostrzec wyraźne bagatelizowanie roli Boga w stosunku do tego co my wiemy jak np. to że Bóg to tylko bardzo rozwinięta dusza i wcale nie stworzyciel wszechświata, bądź też że nie będzie powtórnego przyjścia Jezusa nia Ziemie. Nie uwierzyłem w to wtedy bo jakoś tak mam że wole nasze ludzkie przekazy. Ale teraz to się zlewa w jedną całość bo popatrzymy - rozbudzili nadzieje na zmiane i na przyjści siły wyższej i na tym się skończyło i tak na prawde gdyby teraz jakieś dobre istoty chciały ogłosić swoje przybycie to kto by uwierzył? Krótko mówiąc zasiali takie ziarno zwątpienia. Nie pamiętam dokładnie cytatu ale gdzieś w bibli Jezus powiedział że nie pojawi się ponownie dopóki nie objawią się zwodziciele i nie nastanie wielkie zło... No czy coś w tym stylu w każdym bądź razie ^^

Idąc tym tokiem rozumowania (że to reptalianie itp.) można dojść do wniosku że im nic nie jest bardziej na ręke niż to żeby ludzie czuli się wizolowani. Czy to od Boga czy to do Jezusa czy to od innych ,,dobrych" cywilizacji. No i możemy to sobie zaakceptować jako jeden z wariantów ALE wtedy zakładamy że channelingi są rzeczywiste i nasuwa się pytanie jaka jest w tym wszystkich rola Kasjopean, PCh itp. Wychodzi że jest to jeden wielki blef ze strony hmmm... sam nie wiem jak ich określić powiedzmy że złej strony ;)

A może poprostu channeling to bujda a pani Blossom zwyczajnie nie wyszedł biznes życia... Chociaż po tym video jest to dosyć bezsensowna teoria to nie można jej wykluczać.

No ciekawe to jest wszystko. Ja bym proponował pozostać przy tym co ludzkie bo czort wie co się kryje w tych wszystkich plejadach ;p
  • 0



#34

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

do postu Confidenta nie odniosę się wcale, jest na poziomie przedszkolnym - swoją drogą jakiś test na IQ przy rejestracji byłby chyba wymagany :D to by znacząco podniosło jakość dyskusji

Przemo, a co jeśli Oni NIE skłamali ? Wiemy że są - wiemy :D
Wiemy jakie mają intencje (z grubsza?) - wiemy.
Wiemy że wpadną - wiemy.

Czego możemy jeszcze chcieć ? Ja bym chciał rezydencję nad sekwaną, ale to chyba muszę się już zwrócić do swojego bankiera ;)

Dla mnie to pieknie rozegrane testowanie naszych emocji - test failed z rezultatem tak dramatycznie niskim że brak słów. Czyli spodziewajmy sie teraz nowych bodźców, powiedziane jasno i czytelnie. Nie wiem, czegoś nie zauważyłem ?
  • 0

#35

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

znudził mnie już ten temat. Facetka jest po prostu pusta jak dzwon.

Ci kosmici nie przylecieli bo się nas peniają :D . nieważne jak superhipermocną osłonę by mieli, to i tak Bobma H rozwaliłaby go w robny mak i koniec.
  • 0

#36

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do postu Confidenta nie odniosę się wcale, jest na poziomie przedszkolnym


Przylecieli

http://www.joemonste...bliska#comments

No dobra uwierzyłem, głupi byłem.

to by znacząco podniosło jakość dyskusji


Jakbyś wogóle tą dyskusje zaczął, to ok. A jak ty mi mówisz o jakiś ciążach, to jak mam cie traktować?


A do bradziej kumatych, sory że daje link do tego filmiku już w drugim temacie ale rozwalił mnie do łez. Jaja sobie robie, skoro inni też sobie robią. Już się w tym temacie nie wypowiadam, chyba że pojawi się coś konkretnego :)
  • 0

#37

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo, a co jeśli Oni NIE skłamali ? Wiemy że są - wiemy :D

Właśnie nie wiemy.

Wiemy jakie mają intencje (z grubsza?) - wiemy.

Bzdura, nie wiemy

Wiemy że wpadną - wiemy.

Nic na to nie wskazuje, czyli nie wiemy.
  • 0

#38

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pytanie moje jest obraźliwe za co przepraszam z góry.

Niektórzy są naprawdę takimi idiotami czy tylko udają?
  • 0



#39

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na imię mam voice. Jestem z Ziemi. Paranormalna Federacja prosi żebyście spróbowali zrozumieć co miało miejsce mówiąc o "Ukazaniu" i patrzyli na to z perspektywy najwyższego dobra wszystkich. Wasza przyszłość jest zapewniona i choć to może nie być oczywiste, w rezultacie tego wydarzenia bardzo dużo zyskaliście przez podniesienie liczby postów na forum paranormalne.


Natomiast, jeżeli chodzi o całą tą sytuację, tłumaczenia goodchild są już mało przekonywujące. Przekazała nam informacje która tak naprawdę mogła stworzyć sama i zapewne tak było. Oczywiście chciałbym aby to wszystko okazało się prawdą, ale gdy czytam o tym, że nie wszyscy byli gotowi to ręce mi opadają. W takim tempie, nawet za kolejne 2 dekady oni nam się nie ukażą.

Jakbyś wogóle tą dyskusje zaczął, to ok.

w ogóle ;-)
  • 0

#40

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak lekko odbiegajac od tematu to zastanawia mnie co by było gdy skonfrontować Panią Bloosom "Na pewno przylecą" Dobrodziecińską z naszym swojskim profesorem Janem "Gwałcą mnie UFOnautki" Pająkiem? Zapewne dialog byłby dośc ciekawy :D
  • 0

#41

mefju.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mike Quinsey wydaje się ciekawie mówić, doszedłem samodzielnie do podobnych wniosków. very very soon..
i bez zapowiedzi, bez przepowiedni i bez proroków, zwyczajnie --klik-- i już



przypomina mi to nadejscie apokalipsy/sądu ostatecznego :)

co do 14.10 - trudno sie mowi , jak nie teraz to kiedy indziej, wystarczy poczekac :)

pozdrawiam
  • 0

#42

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Confident, wisisz mi opakowanie chusteczek, bo się posmarkałem ze śmiechu.

Cahir, pod Twoim postem podpisuje się rękoma i nogami.

Ciekawi mnie, co Was tak kręci w wynajdywaniu sobie pozaziemskich bytów. Poszukajcie sobie realnych przyjaciół.

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem tytuł tematu to myślałem, że od napadu ironicznej satysfakcji mnie głowa rozboli, bo doprawdy, to było do przewidzenia. Teraz po narobieniu szumu trzeba wyjść z jako-taką klasą. Bo inaczej traci się swoją wyimaginowaną wielkość.

Co do postu Przema, oczywiście nie można wykluczyć żadnej z tych możliwości, ani ich kombinacji. Z tych, w które nie wierze, one wydają mi się najlogiczniejsze.
  • 0

#43

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To, że Twoje życie jest nudne i nieciekawe to Twoja sprawa, moje takie NIE jest.

Wystarczyłoby go dla 3 osób, nie licząc pracy, stresu z nią związanego i 50.000km wykonywanych rocznie po polskich drogach (tu ukłon w stronę mojego ESP, które dotychczas działa niezawodnie i chyba Kogoś kto mnie czasami ostrzeże aby w tym miejscu nie jechać 170 tylko 80 bo zaraz ktoś/coś wyskoczy)

Przyjaciół mi nie brakuje, czasu dla nich tak.

Myślę że zmiany jakie w ostatnich latach mają miejsce są inicjowane i biegną wielotorowo, dając w efekcie rezultat jakiego nie oczekiwałem jeszcze 5 lat temu. Dorastamy i uczymy się, zmieniamy. Kwestia zasadnicza dotyczy jasnej alternatywy - oni dobrze wiedzą że taki kontakt obecnie oznaczałby masową exterminację 90% populacji - scenariusze pozostawiam Waszej ocenie, dla mnie taka "fala energii" byłaby czymś bardzo trudnym do przyjęcia, dla 90% Was prawie niemożliwa w czasie krótszym niż 3-4 miesiące, dla pozostałej części populacji niemożliwa przez ponad rok. Dywersyfikacja oddziaływania na mniejsze i większe byłaby niemożliwa z uwagi na charakterystyczną dla ludzi właściwość odczuwania irracjonalnego strachu zaszczepionego nam skutecznie dzięki ludziom takim jak Polański i inni kretyni. Stopień indokrtynacji jest trudny do oszacowania, ale 95% populacji jest posrana ze strachu widząc szaraka i sobie wmawia różne głupoty z ablucjami nocnymi łącznie.

Nie wiem ilu z Was miało w rękach ostatnio jakąś książkę która w poważny sposób traktowałaby podobne zagadnienia, ale widząc Wasze komentarze myślę że może 30% - reszta opiera się na własnej inteligencji odkrywając alaskę i obie ameryki z okrzykami radości co mnie osobiście wcale nie cieszy. Polecam również jakieś pozycje z klasyki literatury psychiatrycznej, psychiatrii klinicznej i behawioralnej. Autorów mogę zarzucić tylko po co - sami pewnie znajdziecie jak poszukacie, albo odpowiecie mi co to ma do rzeczy.

EOF. wnioski pozostawiam do samodzielnej interpretacji
  • 0

#44

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ktoś wie coś na ten temat, albo chociaż zna język słoweński?
Bo nie wiem o co w tym chodzi.
http://pl.youtube.co...g0R7knu6Bo


co 2-3 słowo rozumie, tz. mieszkańcy domu usłyszeli dziwny dzwięk w tym samym czasie zabrakło prądu,wybieli zobaczyć co to za dzwięk na podwórku i zobaczyli ten obiekt, nie potrafię rozszyfrować reszty informacji,gdyby było to w czeskim to przetłumaczę ,ale w słowackim jest ciężko...
  • 0

#45

weldox.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Przemo

W info do tego filmiku jest tłumaczenie: http://pl.youtube.co...feature=related
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych