Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blossom tłumaczy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#151

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wracamy do tematu o Pani Blossom, koniec dyskusji o snach..
  • 0



#152

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ukazał się nowy przekaz federacji!!! nie jestem dobry w tłumaczeniu tego typu przekazów przekaz znajduje się na http://10-14-08.blogspot.com proszę o przetłumaczenie,dla innych...Oni są tu!!! :D
  • 0

#153

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

FILM, który został wrzucony na 10-14-08.blogspot.com. Jak dla mnie mało przekonywujący. Co o tym sądzicie?


Edycja : dj_cinex

Nie widzę potrzeby aby tworzyć nowy temat dotyczący bezpośrednio wątku "14.10.08". Istnieją już tematy w których bez problemu można o tym dyskutować.


zatem przenoszę swoją dyskusję na temat filmu tutaj ;-)
  • 0

#154

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

znajomy spróbuje zrobić "podobny film" - jego podejrzenia padają na "ciemną plamkę" w oku kamery (technologia matryc CCD ma swoje słabe strony) - przypuszczalnie nagranie jasnego punktu z zoom na obiekt skutkuje takim efektem optycznym. jeśli macie wysokiej klasy kamery spróbujcie zrobić sami taki efekt, może komuś się uda i dokonamy "wiekopomnego odkrycia" :)

cóż, zawsze istnieje taka możliwość że nie uda nam się obalić tego zjawiska, być może jasny punkt musi być daleko (gwiazda?), być może... być może to jest dokładnie to co widać ;) czyli nie do końca wiadomo co ;)
  • 0

#155

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I niby co ten film pokazuje? Nie ma żadnego punktu odniesienia? Żadnych gwiazd? Nie ma też żadnych budynków na dole obiektywu. Kręcił się z ta kamera chyba we wszystkie strony, ale nie zauważyłem jakichkolwiek punktów odniesienia. To tak jakby ktoś na czarna kartkę wrzucił deltoid.

Zakładając, że ktoś powie, iż nie było gwiazd, ponieważ niebo było zachmurzone to obiekt ten musiałby być niżej niż chmury, co z kolei oznacza, że musiałby być stosunkowo mały. Zauważcie również, że obiekt przedstawiony jest wciąż z tej samej perspektywy. Jakby go ktoś narysował. Jest niewielka szansa że obiekt ten ustawiał się idealnie tą samą stroną do obiektywu.

Wg mnie jest to definitywnie fake.
  • 0



#156

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do filmiku- Nie wiem z jednej strony jest świetny i najprawdopodobniej leciało przed chmurami, a z drugiej, gdzie jest ten wielki statek?
--------------------------------------
Na 10-14-08.blogspot.com sa umieszczone nowe filmiki (jeden bardzo podobny do tego omawianego powyżej)
Ten z wieloma światełkami wygląda realnie.
------------------------
A tak w ogóle pojawił sie nowy Channeling na stronie Blossom.
  • 0

#157

Istnienie.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy eksperyment,gdzie kazdy z nas ma mozliwość zabawy rzeczywistością w zależnosci jak daleko zdajemy sobie sprawę z takiej mozliwości.Czy ktoś z nami eksperymentuje?Kto bawi się naszymi "bogami"?Jak kształtuje się ludzką świadomość?

Może jesteśmy katalizatorami zmian-ktoś rzuci hasło a człowiek jest zdolny tchnąć w nie życie(slowo staje się cialem).

Spójrzcie ile emocji wywołała data 14.10.2008.Nadal wywołuje.Wystarczyło hasło.Czy dojdziemy do właściwych wniosków szukając odpowiedzi wszędzie tylko nie w sobie.Może trzeba poczuć odpowiedź.Cudowne jest to całe zamieszanie.Jesteśmy tak blisko prawdy a tu nagle wszystko sie wali.Nie ogarniemy tego logicznym umysłem.To nie musi być logiczne.

Logiczne nie znaczy prawdziwe.

To co ogranicza np naukę(do momentu gdy znajdzie się ktos kto ma odwage wniesć odmienny punkt widzenia)to proba zrozumienia praw wszechświata z perspektywy dotychczasowych odkryć.Skoro mamy takie prawa fizyki tzn.że wszystko co znimi niezgodne nie jest możliwe.Nie widzimy czegoś,nie potrafimy czegoś udowodnić to z pewnoscią nie istnieje.Trudno o wieksza ignorancję.

Podzielam opinię,że ważne jest też to co kryje się miedzy wierszami.Pytanie czy potraficie tam dotrzeć?
  • 0

#158

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to za mało wyraźne na "manifestacje"
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych