Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blossom tłumaczy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#1

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


nowy filmik Blossom, w którym tłumaczy swoje zachowanie i całą sytuacje...

zródło : http://10-14-08.blogspot.com/

coś mi się wydaje ,że wytłumaczyła się całkiem ok..i kto wie...kto wie czy coś jeszcze ciekawego się nie zdarzy ;]
  • 0

#2

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

coś mi się wydaje ,że wytłumaczyła się całkiem ok..i kto wie...kto wie czy coś jeszcze ciekawego się nie zdarzy smile5.gif

Odniosłem takie wrażenie jak przy poprzednich filmach i wywiadach. Wydaje się być szczera...
Jeśli mówiła i nadal mówi prawdę, to tak naprawdę nie wiemy co mogło ich powstrzymać, bo nie mamy o tym zielonego pojęcia.
Jeśli kłamie to robi to świetnie.

Nie wiem jak wy, ale mam dziwne przeczucie co do tej sprawy. Jakby coś zostało przeoczone... ale nie wiem.
  • 0

#3

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

0_0 no a co miała zrobić. Przecież od razu było wiadomo, że nie przyleci nikt do nas, żadne tłumaczenia nie są tu potrzebne. Po co robić z siebie głupka? Pewnie niedługo pojawi się kolejny list od federacji galaktycznej w którym bedzie napisane ze nie przylecieli bo tylko niewielka czesc osob tego chciała ;)
  • 0

#4

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wytlumaczyla sie ok - dżizus ileż można wałkować ten temat

ja czekam na kolejną datę - i kolejne "tłum(an)y" odliczające dni i godziny

JEŚLI UFO PRZYLECI na ziemię to na pewno bez udziału ludzi pokroju Blossom ani innych magicznych wojowników międzygwiezdnych podróżników
  • 0

#5

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wytłumaczyła sie bardzo OK. Ale tak na prawde to nic się nie stało. Wszystkie rzeczy związane z 14.10 są wymazane i kropka. Nic się nie stało. Ciekawe tylko co będzie w następnym jej channelingu jeżeli takowy będzie. No i nie zapominajmy że to aktorka i mogła nas oszukać ;) Chociaż sama chyba czuje się nie mniej oszukana. Teraz jedno co powinna zrobić to badania psychiatryczne i nie mówie tego dlatego że jestem jakimś sceptykiem krzyczącym ,,Hej jaki channeling idź się leczyć, to śmieszne!" Ale dlatego że jeżeli przyjmujemy wersje że ona nie kłamie i wierzy w to co robi to wielu powie że jej się zdaje. Także jeżeli chce być jeszcze brana w miare na poważnie jeżeli w ogóle to powinna takowe badania zrobić aby wykluczyć ewentualność że gada sama ze sobą. Ona się wytłumaczyła ale nia ma wytłumaczenia braku jakiejkolwiek manifestacji. W sumie to chyba i tak sensowniejsze niż większość się spodziewała...

Czyli wracamy do codzienności i zwykłego zbierania materiału na temat fenomenu UFO :)
  • 0



#6

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wytlumaczyla sie ok - dżizus ileż można wałkować ten temat

ja czekam na kolejną datę - i kolejne "tłum(an)y" odliczające dni i godziny

JEŚLI UFO PRZYLECI na ziemię to na pewno bez udziału ludzi pokroju Blossom ani innych magicznych wojowników międzygwiezdnych podróżników


pokręciło Cię. zastanów się, jeśli rzeczywiście z nią rozmawiali, to ciekawi mnie - jakie są ich intencje ?

moje wnioski są banalne - przygotowują nas, teraz już wpadną bez zapowiedzi, wiedzą że my wiemy że jak wpadną to będzie wojna, i to nie taka-se ani taka-sobie ale realna

dali znać jak to będzie wyglądało i co będzie się działo... albo Pani Blossom ma poważne problemy ze sobą - zresztą wygląda na nieco przybitą, ale mówi wyraźnie : no excuses, winna się nie czuję, powiedziałam to co uważałam za istotne i ważne i dalej uważam że bym tak zrobiła

nie zarobiła na tym i straciła bardzo wiele, mam nadzieję że ma dobrych prawdziwych przyjaciół bo na pewno ich teraz potrzebuje, lub bardzo silną osobowość która pozwoli jej wytrzymać taką presję

obserwujcie swoje sny i świat wokół siebie, żyjcie tak jak chcecie i jak uważacie za słuszne, ja robię swoje

jednego jestem pewien - nie dzieli nas wiele czasu od zdarzenia które nadchodzi, i nie będzie to sielanka ani powszechna radość

expect unexpected (świetny kawałek btw, jak ktoś znajdzie na sieci to piwo stawiam - hint=spiraltribe)
  • 0

#7

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wszystko to gadanie bzdur uwierzyliscie i teraz macie wierzcie dalej
  • 0

#8

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co się zmieniło w tym forum ?? już trwa to od ponad roku ? kiedyś na każdy temat można było tu NORMALNIE pogadać! a co teraz? nie podoba się wam temat i jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia to po prostu nie odzywajcie się!!


r3vo, apo5 i tommi59... nie wiem po co się wypowiadacie w dodatku w taki sposób ? nie potraficie normalnie rozmawiać??
Moderatorzy VRP co z wami ?? gdzie wy jesteście ? za taki docinki i głupie komentarze powinny lecieć warny !! nie było by głupich offtopów, wyzwisk od cytuje: "tłum(an)y"itd..forum ciągle traci na jakości przez takie głupie docinki jak wasze !
Eury ty też jesteś wielkim adminem ,a za przeproszeniem każdy robi tu to co zechce?dbasz o wizualny efekt itd ale nie zapominaj, że to forum to przede wszystkim treść i przekaz i należy dbać o to ,ażeby nie było kolejnych takich uwag !jak rozmowa ma się toczyć normalnie jak lecą taki głupie posty??

Rozmowa może się toczyć normalnie bez głupich haseł!a ty użytkowniku forum jeżeli nie wierzysz w takie sprawy jak UFO i pochodne to po co jesteś na tym forum ?? i po co się wypowiadasz ??


teraz kontynuacja co do tematu:

Ja myślę ,że Blossom jak mówi w "wywiadzie"na prawdę nie ma pojęcia co się stało,dlaczego federacja nie pokazała się .itd trochę to wszystko dziwne, być może było to tylko przygotowanie nas na taką sytuacje która może zaistnieć w puzniejszym terminie ? Czekam i nie tylko ja na oficjalny przekaz od Federacjii mam nadzieje ,że usłyszymy jakąś odpowiedz lub też dzieją się jakieś działania w sprawie kontaktu "kontaktu"myślicie ,że w dalszym ciągu jest to przygotowywane i możemy spodziewać się czegoś ciekawego w przeciągu dni/tygodni.. co myślicie ?
  • 0

#9

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wszystko to gadanie bzdur uwierzyliscie i teraz macie wierzcie dalej


znakomity głos w dyskusji
wstęp, rozwinięcie i zakończenie :D
a wszystko w łanlajnerze

Dziękujemy za to że podzieliłes się swoimi unikalnymi wnioskami, popierając je masą dowodów i wierzeń. Twoja dogłębna analiza rzuciła masę światła na naszą głupotę. Raz jeszcze dziękujemy ;)

------------>> edit2add

Czekam i nie tylko ja na oficjalny przekaz od Federacjii mam nadzieje ,że usłyszymy jakąś odpowiedz lub też dzieją się jakieś działania w sprawie kontaktu "kontaktu"myślicie ,że w dalszym ciągu jest to przygotowywane i możemy spodziewać się czegoś ciekawego w przeciągu dni/tygodni.. co myślicie ?


nie, nie będzie już więcej przekazów, możemy iść o zakład - nie od Niej... teraz juz ona sama nie uwierzy w nic co jej powiedzą, czyli nie puści dalej piłeczki

teraz kolej na Ich ruch - ciekawość i cierpliwość - to nas czeka
  • 0

#10

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak można uwierzyć aktorce :wtf:
  • 0

#11

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak można uwierzyć aktorce :wtf:


a jednak można! to ,że jest aktorką o niczym to nie świadczy.

ps:kolejna trolowata odpowiedz na temat ;)

wszystko to gadanie bzdur uwierzyliscie i teraz macie wierzcie dalej


znakomity głos w dyskusji
wstęp, rozwinięcie i zakończenie :D
a wszystko w łanlajnerze

Dziękujemy za to że podzieliłes się swoimi unikalnymi wnioskami, popierając je masą dowodów i wierzeń. Twoja dogłębna analiza rzuciła masę światła na naszą głupotę. Raz jeszcze dziękujemy ;)

------------>> edit2add

Czekam i nie tylko ja na oficjalny przekaz od Federacjii mam nadzieje ,że usłyszymy jakąś odpowiedz lub też dzieją się jakieś działania w sprawie kontaktu "kontaktu"myślicie ,że w dalszym ciągu jest to przygotowywane i możemy spodziewać się czegoś ciekawego w przeciągu dni/tygodni.. co myślicie ?


nie, nie będzie już więcej przekazów, możemy iść o zakład - nie od Niej... teraz juz ona sama nie uwierzy w nic co jej powiedzą, czyli nie puści dalej piłeczki

teraz kolej na Ich ruch - ciekawość i cierpliwość - to nas czeka



Sechmet ja jednak myślę ,że gdyby dostała przekaz od federacji na pewno by go oddała publice,po co miała by dusić to w sobie ? już nie ma nic do stracenia, a może tylko zyskać złamane zaufanie...
  • 0

#12

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kochani, wysoki punkt został osiągnięty przez oczekiwania/nadzieje na przybycie Sił Światła i to jest bardzo ważne dla końcowego wyniku pierwszego spotkania. Została wam podana data kiedy przybędziemy raczej niż „być może”. To skonfrontowało wiele Dusz, które nie były przygotowane na tak ogromne zdarzenie. W rezultacie to zaszokowało ich dużo powyżej normalnej reakcji na wiele poprzednich ukazań, które miały miejsce ze zwiększającą się regularnością. Do zamieszania i chaosu, które denerwują ludzi doszła następna sprawa, która wywołała ogromną i nieprzewidzianą presję. W interesie tych ludzi nasze ukazanie zostało zmniejszone/opóźnione na krótki okres do momentu kiedy oni bedą bardziej zdolni do zaakceptowania.

Początek tekstu ze strony http://uk.geocities....ontakt/msg8.htm
Jeżeli komuś nie szkoda wzroku to może przeczytać całość.
Ja skończyłem na pierwszym akapicie.
Zdrowie jest najważniejsze :)
  • 0



#13

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślicie ,że w dalszym ciągu jest to przygotowywane i możemy spodziewać się czegoś ciekawego w przeciągu dni/tygodni.. co myślicie ?

Mysle że nie bo ciągłe przygotowanie rodzi efekt całkowicie odwrotny do oczekiwanego. Kolejna nieudana próba, kolejna bujda, teraz więcej ludzi jest pewnych że kontakt nie nastąpi. Zostawiają oni przez takich szamanów jak Blossom temat obcych cywilizacji i nic ich już nie rusza.
  • 0

#14

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sechmet ja jednak myślę ,że gdyby dostała przekaz od federacji na pewno by go oddała publice,po co miała by dusić to w sobie ? już nie ma nic do stracenia, a może tylko zyskać złamane zaufanie...


otrzymaliśmy jasne informacje, wyczerpujące dostatecznie aby wiedzieć czego mamy się spodziewać

teraz wpadną z zaskoczenia :D i wezmą żywcem USS whatevaaaaa i całą tą rzeczywistość przenicują
(polecam Lema, przenicowany świat doskonale oddaje materię)

:) zatem, mam nadzieję że Uważność została włączona, i już, tyle na temat. czekamy.... chyba że masz inne wnioski - ale proszę, uzasadnij !

___edit2add

Mike Quinsey wydaje się ciekawie mówić, doszedłem samodzielnie do podobnych wniosków. very very soon..
i bez zapowiedzi, bez przepowiedni i bez proroków, zwyczajnie --klik-- i już
  • 0

#15

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W interesie tych ludzi nasze ukazanie zostało zmniejszone/opóźnione na krótki okres do momentu kiedy oni bedą bardziej zdolni do zaakceptowania.


Liczyłem na troszkę inną wymówkę typu choroba pilota, konflikt pomiędzy prezydentem i premierem Federacji Światła o miejsce na staku kosmicznym, odcięcie gazu przez imperium klingonów...itp.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych