Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
234 odpowiedzi w tym temacie

#76

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bez nienawiści nie ma miłości, bez wojny nie ma pokoju

Masz rację, ale tu chodzi o miłość (czyt. "Miłość") rozumianą bardziej jako wspólnotę niż ogólne wszechkochanie wszystkiego.

Żalosne to jest już niepojęcie bardzo... Nada NIE POJMÓJĘ po co ludzie tyle berni wymyślają po co tyle trudu sobie zadaja żeby produkować takie brednie eek6.gif SZOK NIESAMOWITY nic sie nie stanie oszukano nas znowu i na bank nie zamierzam czekać do 1 lutego 09 eek6.gif Jackowski już na wcześniejszy okres przewiduje wojne i jak zwykle typy będą wymyślać ze USA pewnie szykuje sie na wojne z obcymi... ŻAL ŻAL ŻAL biggrin3.gif zamknijce to całe forum najlepiej.


Dlaczego uważasz, że zostaliśmy oszukani? Ja się tak nie czuję.
A tak w ogóle to lepiej już nic nie pisz tu. To źle Ci robi na głowę.

#77

DantE.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

haha mówiłem że ufolom na wachę nie starczyło :D

#78

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak, do cholery, można wierzyć w jakąś Federację Światła?
No ludzie, błagam, użyjcie trochę mózgu!

Już prędzej w Imperium z GW uwierzę niż w jakąś Federację Światła wymyśloną przez jakąś psychiczną kobietę, która prawdopodobnie przechodzi właśnie kryzys wieku średniego...

A co tu mówić o statku o takich rozmiarach... śmiech na sali.



widziałeś film Nasa na którym widać obiekty o długości około 48km przelatujące przez kadr ?? statek matka może być dużo dużo większy..

#79

DantE.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak, do cholery, można wierzyć w jakąś Federację Światła?
No ludzie, błagam, użyjcie trochę mózgu!

Już prędzej w Imperium z GW uwierzę niż w jakąś Federację Światła wymyśloną przez jakąś psychiczną kobietę, która prawdopodobnie przechodzi właśnie kryzys wieku średniego...

A co tu mówić o statku o takich rozmiarach... śmiech na sali.



widziałeś film Nasa na którym widać obiekty o długości około 48km przelatujące przez kadr ?? statek matka może być dużo dużo większy..


jak jest matka to i ojciec też powinien być :]

#80

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak jest matka to i ojciec też powinien być


Hahaha, dzięki, że mnie wyręczyłeś :D .

Pewnie są też tysiące statko-dzieci.
Wyjdźcie na powietrze bo Wam od siedzenia na kompie i oglądania google earth olej w głowie zaparował ^^.

#81

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

widziałeś film Nasa na którym widać obiekty o długości około 48km przelatujące przez kadr ?? statek matka może być dużo dużo większy..


przez ponad miesiąc był ten przekaz do przeczytania na blogu i nikt z was badaczy nie zrozumiał przekazu :D

Ty chyba też nie zrozumiałeś. Albo przeoczyłeś, że statek miał/ma mieć 5000 stóp długości.

#82

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego uważasz, że zostaliśmy oszukani? Ja się tak nie czuję.
A tak w ogóle to lepiej już nic nie pisz tu. To źle Ci robi na głowę.


Skoro byla taka pewna tego że przylecą i powtarzala to 100tyś razy to dlaczego nic nie widać ? :D Nie sądze zebysmy byli sami ale po co tyle kłamstwa kłaść ludzią do głowy ze na pewno przyleca a teraz będzie w nieskonczonosc przesuwać daty :) ( przeciez jak podawała przygotowywali sie na to prze eony lat :D ) Idę spać, niech mi ktoś Sa wyśle jak przylecą może wstane jak mi sie bedzie chciało :D

#83

אוּרִיאֵל.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do Dante, FarbeN i podobnych

po co wy na to forum zaglądacie ? i marnujecie swój jakże cenny czas na coś co jest wg was głupie?

czy tylko po to żeby napisać np:
"...użyjcie trochę mózgu!" itp?

macie z tego satysfakcje?

#84

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"podobno" statek ten miał być tak duży że miał zakryć prawie całą powierzchnie ziemi

#85

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam satysfakcję i niezły ubaw z osób, które wierzą w "statki - matki" i 'federaje światła'. czy inne tego typu BZDURY wymyślone na potrzebny zarobienia pieniędzy.

Już katolicyzm jest bardziej wiarygodny :D .

#86

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mialo byc 14, a nie 15 czy 17. Poki co nic sie nie dzialo i dziac sie nie bedzie. Jakis mozg w stanach postawil 2 miliony dolarow na to, ze ufo sie pojawi :)


ile wygrał? jaki kurs był?

#87

DantE.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do Dante, Farbell i podobnych

po co wy na to forum zaglądacie ? i marnujecie swój jakże cenny czas na coś co jest wg was głupie?

czy tylko po to żeby napisać np:
"...użyjcie trochę mózgu!" itp?

macie z tego satysfakcje?


o strażnik "federacji światła" się znalazł ... :]
przepraszam Cię , ale to nie moja wina że nie ma tego co miało być :D

#88

אוּרִיאֵל.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam satysfakcję i niezły ubaw z osób, które wierzą w "statki - matki" i 'federaje światła'. czy inne tego typu BZDURY wymyślone na potrzebny zarobienia pieniędzy.

Już katolicyzm jest bardziej wiarygodny :D .



No to prośba do Moderatorów aby wam pomógł żebyście nie musieli patrzeć na brednie które są tu wypisywane i dał wam w prezencie po banie :))


przepraszam Cię , ale to nie moja wina że nie ma tego co miało być :D


a czy "termin ważności" już minął ? :)

w przekazie było że mogą pojawić się nawet dopiero przed lutym 2009 wiec....

#89

koconius.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam satysfakcję i niezły ubaw z osób, które wierzą w "statki - matki" i 'federaje światła'. czy inne tego typu BZDURY wymyślone na potrzebny zarobienia pieniędzy.

Już katolicyzm jest bardziej wiarygodny :D .


Jak dla mnie, bzdurny jest twój katolicyzm, ale jeśli wierzysz, to twoja sprawa i ja tego nie neguje, ponieważ każdy ma swoje zdanie. Jeśli ci się nie podoba zawsze możesz się udać na forum katolickie, tam zostaniesz zrozumiany.

#90

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaa, w lutym, pozniej bedzie, ze w czerwcu az dojdziemy do 2012 xD

Jestem nastawiony sceptycznie, moze inaczej - racjonalnie do tej calej sytuacji
mam w sobie mala nadzieje, ze ten ogromny obiekt przybedzie, w sumie ma chyba niemałą drogę do przebycia :D

kto chce, ten czeka, ja bede poprostu sprawdzal newsy na stronie glownej, a nuż coś się wydarzy :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych