Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
234 replies to this topic

#31

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A propo channellingowców, to miałem wrażenie, że któryś z Naszych zacnych moderatorów twierdzi, że Nim jest (?). Coś pokręciłem ? Wie ktoś coś na ten temat ?

Co do tej Pani Bredniom (żeby nie było, że offtopic), czy jak jej tam ;) to myślę, że chodziło bardziej o satysfakcję - no wiecie, jednak może to kogoś bawić, że cały świat mówi o plotce która sam rozpuściłeś... Jednemu jednak się nie nadziwię - bo całym zajściu wszyscy o Niej zapomną, każdy wróci do swojej szarej rzeczywistości i o to mi chodzi. Ja mam np taki charakter, że mieszkając koło tej Pani gnębiłbym ją ;) Gdybym do tego był jakimś dziennikarzem, pracował w stacji tv, to wszedłbym z buciorami (czytaj z kamerami) w jej życie prywatne i zrobił o Niej jakiś program, żeby choć przez chwilę ludzi kojarzyli kim jest i co zrobiła. Po prostu oszustów należy niszczyć i tutaj wszystkie chwyty dozwolone.



#32

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@oliver
Jesteś żywym przykładem tego, że nadzieja jest matką głupich.
No offence.



A na dodatek w tym przypadku nie kocha swoich dzieci ;)

(tak jak poprzednik - no offence :) )

#33

אוּרִיאֵל.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no własnie ile jej dajecie lat ?? ..stawiam ze jest troche po czterdziestce


# Wiek: 50
# Znak zodiaku: Strzelec
# Rok zodiakalny: Kogut

do tego jest aktorką !!! wiec chyba wszystko jasne - niezłą aktorką z zacięciem reżyserskim ;)

#34

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ostatnio największy chyba zawód jaki mieliśmy szanse oglądać, co daje duże prawdopodobieństwo że i w 2012 nic się nie wydarzy. Obliczenia są błędne dużo nadinterpretacji i najzwyczajniej kłamstw - czyli podobnie jak i w tym przypadku.

Tylko po co ktoś to stale wymyśla ? jeżlei to taki dobry zysk każdy mółgby sam coś zdziałać, a podobno w USa mozna zrobić pieniądze na wszystkim...


eee tam o 2012 mówi wiele osób ;) o o dniu dzisiejszym jakaś stara jędza.

#35

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"On the 14th October Blossom Goodchild gave a radio interview on Jacaranda, a national South African radio station. Here she clarified that the craft would appear in the USA at 1600hrs local time although she did not state exactly where in the USA it would appear. (Alabama?)"

Źródło: http://en.wikipedia....ossom_Goodchild

Więc jest jeszcze 4 godziny nadziei. W San Francisco jest dopiero południe :)

#36

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

k0nTi^^, no zgadza się, ale mechanizm jest taki sam - wymyślić puścić w świat i skasować pieniądze.

#37

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aha jeszcze jedno, bo ktoś wspomniał o 21.12.2012.

Dzisiaj mieliśmy prawdziwy przedsmak tej daty. Przedsmak to i tak za mocne słowo. To był przedsmaczek. Przedwęszek nawet :P

Myślę, że dzisiaj większość było takich jak ja - ogólnie sceptyczni, bo zdrowy rozsądek nie pozwolił uwierzyć, że coś takiego będzie miało miejsce, ale mimowolnie iskierka nadziei była, a co to będzie 21.12.2012. Ta data ma od groma wyznawców, są znowuż tacy jak ja, którzy nie wiedzą czy mają w coś wierzyć, ale po przeczytaniu dziesiątek artykułów o Majach, Słońcu itd stwierdzą "coś w tym jest" i po prostu z ciekawością czekają. Ten dzień niezależnie, czy coś się zdarzy będzie po prostu... MOCNY.

Tak, wiem. To już offtopic, ale skoro temat idzie do kosza, to bez różnicy. Gdyby jednak komuś wadził, to proszę o nie usuwanie, a zamiast tego doklejenie do ostatneigo. Dziękuję.

EDIT:

O vrinda, niespodziewałem się Ciebie w takim temacie, sceptyku jeden, a o treści postu nie wspomnę ;)



#38

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@oliver
Jesteś żywym przykładem tego, że nadzieja jest matką głupich.
No offence.



nie wiem o co ci chodzi ?? dla mnie to nic wielkiego jak nie przylecą :) i jaka nadzieja :) ja tylko się zastanawiam co wnosisz do tematu i po co się tu wypowiadasz ? lepiej ci ? jak ci ulżyło to proszę bardzo używaj sobie ;)

#39

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@oliver
Jesteś żywym przykładem tego, że nadzieja jest matką głupich.
No offence.



Nie zapominaj że matka kocha swoje dzieci :P

#40

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kurde niech sie skonczy ten swiat i bedzie dobrze.Niech ten 2012 wypali polska uniknie osmieszenia sie.

#41

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

http://uk.geocities....ontakt/msg7.htm :P

#42

Gustlik.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"On the 14th October Blossom Goodchild gave a radio interview on Jacaranda, a national South African radio station. Here she clarified that the craft would appear in the USA at 1600hrs local time although she did not state exactly where in the USA it would appear. (Alabama?)"

Źródło: http://en.wikipedia....ossom_Goodchild

Więc jest jeszcze 4 godziny nadziei. W San Francisco jest dopiero południe


Chicago godzina 2:10 pm, cały dzień przepiękne, błękitne niebo no i wielkie NIC ;) Mija właśnie moja 8 godzina w pracy, cały dzień przesiedziałem na forum. Powiem Wam, że 10-14-08 jest dniem który przeminoł mi w oka mgnieniu i miałem przy tym dużo zabawy ;)

#43

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Yawgmoth to na tą date trzeba będzie zrobić zrzute na lepszy serwer bo nawet dzisiaj error 503 wyskakiwał :D Ja bym tylko apelował o to ze nawet jeżeli nic się nie stanie to nie przekreślać wszystkich materiałów o UFO itp. tylko na podstawie tej pani channelingującej ;p Czekamy na tą 16, oby się nie okazało że zwyczajnie nie miała co powiedzieć w tym radio i tak strzeliła tą godziną na odwałke.

@Kocot jarają Cię wulgaryzmy? Daj żesz już spokój bo widziałem 3 Twoje posty i wszystkie były takie a nie inne....



#44

Gorski99.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może utknęli w jakimś korku?? :P nie no żartuje sam czekałem i myślałem ze coś zobaczę ale nic... ktoś sobie coś ubzdurał i potem robi nadzieje innym...

#45

Kocot.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak mam inaczej mówić o takich ludziach jak ta pani??? Nie da się nie używać wulgaryzmów przy opisywaniu kogoś takiego


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych