Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
234 replies to this topic

#211

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bez przesady to że jedna kobieta się ,,pomyliła" świadomie bądź też nie to jeszcze nie powód do podważania całej wiedzy na tamat UFO. Dla mnie fakt że obcy są na Ziemii jest niepodważalny.



#212

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@gomp
Poproszę o dowody, argumenty.

#213

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie poważne jest również myślenie że obcy nie kontaktują się z nami bo nie jesteśmy gotowi, to czysta fantastyka że niby oni odczuwają emocje, skąd to się wzięło ?? Przyjęło się jakieś dziwne myślenie i usprawiedliwia się nim wszystkie niepowodzenia, może obce cywilizacje nie wiedzą o nas tak samo jak my nie jesteśmy świadomi innych ?
Z pewnością do kontaktu kiedyś dojdzie, technologia pójdzie wprzód i umozliwi poszukiwania zycia w znacznie szerszym spektrum, ale nie dzisiaj i nie dlatego ze jesteśmy niegotowi - to jakiś absurd.


jak mi odpiszesz co z tymi od boliłud to możemy podyskutować

info że do końca dnia 15go.10 na każdym zakątku ziemi było podane dawno temu...BARDZO dawno temu, jakieś 10 dni

czyli, naucz się czytać proszę albo przestań wypowiadać bo p..lisz jak potłuczony

Ty po prostu nie rozumiesz słowa uczciwość i tyle. Możesz sobie tu wypisywać co zechcesz ale nie umocnisz już straconej pozycji.

#214

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@gomp
Poproszę o dowody, argumenty.


jak mi tu przeprowadzisz dowód że nie istnieją takie 2 liczby rzeczywiste że nie znajdziemy liczby X mniejszej od jednej i większej od drugiej, to ja Ci udowodnię to o co prosisz

Uwaga - przewód jest na 20 stron, nie szukaj po sieci bo nie znajdziesz, ma być oparty o teorię zbioru liczb rzeczywistych !

#215

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@gomp
Poproszę o dowody, argumenty.

heloł, na tym forum jest masa argumentów. Z resztą tysiące zgłaszanych przypadków uprowadzeń, masa obserwacji nawet ta ostatnia flota z Seulu, implanty, ludzie jak Bob Lazar którzy giną w dziwnych okolicznościach, strefa 51 no i te wątki kulturowe czyli przedstawianie UFO na różnych rycinach bądź też ten słynny rysunek humanoida w skafandrze zrobiony przez człowieka pierwotnego.

Nie zapominajmy że ten 14 october nawet nie był na serio brany w poważnych środowiskach ufologicznych.



#216

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sechmet - eeeee a co to ma do rzeczy ??
gomp - nie był, i może dobrze

Historia z panią Blossom powinna nas nauczyć tego że nikt nie jest w stanie określić przyszłości.
Zostaliśmy brutalnie oszukani , trudno - nie pierwszy nie ostatni raz.

Zdarza się najlepszym :)

#217

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@gomp
Poproszę o dowody, argumenty.

heloł, na tym forum jest masa argumentów.


proszę, daj mu poprowadzić ten przewód, pośmiejemy się razem - i ile nauki :D

#218

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a wy dalej?

#219

Kocot.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widocznie pani Blossom, podpisała niezły kontrakt z google :)) a to przeciąganie terminu do 1 lutego 2009... w tym czasie google i pani B. zgarną taką kasę, że hoho ;) Peace ;)

#220

czesus.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez przesady to że jedna kobieta się ,,pomyliła" świadomie bądź też nie to jeszcze nie powód do podważania całej wiedzy na tamat UFO. Dla mnie fakt że obcy są na Ziemii jest niepodważalny.



Pozwolę sie nie zgodzić, uważam ze oni odwiedzają Ziemie a nie są na niej :D
chociaż....

#221

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

"przez nasze zle zachowanie i trolle internetowe ufoki nie przyleca" taki powinien byc naglowek na stronie o 14.10.08

hahahahaha padam

#222

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Czesus są w jej obrębie czyli też nie na powierzchni ;p Ale jeżeli zakładamy że nas owiedzają to czywiste że muszą mieć tu jakieś bazy. Było kilka filmików, raz widziałem taki film dokumentalny o UFO które wlatywało do wulkanu/ góry już nie pamiętam.



#223

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://en.wikipedia....ossom_Goodchild

"Blossom Goodchild is a fraudulent Australian medium [...]"

:rotfl:

#224

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie, opamiętajcie się.... Moglibyście w końcu przestać pisać te dyrdymały?
Miało być 14 października - nie było. Nagłe (?) przesuwanie daty do lutego chyba mówi już wszystko. A do tego twierdzenia o rożnych liniach czasowych jako jedno z "usprawiedliwień".

Nie wydarzyło się - nie ma co beczeć. Jest wiele innych, ciekawszych rzeczy na świecie, którymi można by się zająć...

#225

czesus.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie, opamiętajcie się.... Moglibyście w końcu przestać pisać te dyrdymały?
Miało być 14 października - nie było. Nagłe (?) przesuwanie daty do lutego chyba mówi już wszystko. A do tego twierdzenia o rożnych liniach czasowych jako jedno z "usprawiedliwień".

Nie wydarzyło się - nie ma co beczeć. Jest wiele innych, ciekawszych rzeczy na świecie, którymi można by się zająć...


Dobrze mówisz przyjacielu, fakty są niepodważalne. Jestem pełen nadzieje ze kiedyś przybędą, ale proponuje teraz wszystkim zapomnieć o tej pani B i o 14 paź.

Illurico racja bardzo słabo znamy nasz planetę, wiec najpierw zajmijmy sie Ja a potem kosmosem;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych