Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
234 odpowiedzi w tym temacie

#196

iskiero.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A niedlugo 17, 18, 2009, 2010, 2012, 2050, 2100, 3000, I tak co jakis czas jakis glab wstawia ze ufo przyleci koniec swiata... 0 poparcia dla takich osob albo oni sa chorzy umyslowo (schizofremia dziala niczym channeling)
A ta pani Blossom jakie ma wytlumaczenie? Powinni ja spalic na stosie :P

#197

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż, pani Blossom zafundowała nam jeszcze kilka godzin dobrej zabawy ;) Czy ktoś się orientuje kiedy dokładnie przeminie ten 14 na całym świecie, czy moze już przeminął (tak mi sie wydaje) ?

#198

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aaa i co w Rosji pojawiło sie UFO ! film z dobrym zoomem !

http://pl.youtube.co...h?v=Rlsbfol5va0

a tu drugi

http://pl.youtube.co...h?v=BSyxI6tkIJw

#199

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

aaa i co w Rosji pojawiło sie UFO ! film z dobrym zoomem !

http://pl.youtube.co...h?v=Rlsbfol5va0

Ten filmik to już chyba na eurosporcie nawet leciał :D Widze że na bloga blossom można wejść tylko trzeba podać gmaila. UUU niestety gmail nie styka dalej blokda ;/



#200 Gość_nomen nescio

Gość_nomen nescio.
  • Tematów: 0

Napisano

Ile razy można dawać ten sam link? Ludzie... odstawcie odgrzewane żarty na bok.

#201

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

poczekajcie do końca 15go zanim zaczniecie dokonywać linczu i polowania na czarownice

wiem, wszyscy kochają igrzyska (chociaż mnie to niespecjalnie kręci), ale aby być w zgodzie z sobą lepiej poczekajcie z wydawaniem sądów (jak lubicie?) do końca 15go, czyli dzisiaj, na całej ziemi (czyli realnie dla nas do 8 rano chyba?? poprawić mnie proszę jak się mylę)

koniec, kropka. możecie sobie wierzyć w króliczki z muchami, bieliznę triumfa i święty pejczyk, nic mi do tego. ale aby oddać sprawę jasno, nie możecie linczować kogoś na podstawie własnych - póki co - domysłów. info że 15go do końca dnia pokazało się DAWNO DAWNO temu, sam je widziałem na stronach gdzieś (strony przecież można zmieniać i edytować, nie wiem gdzie teraz to leży?)

czyli czeka Was nerwowe obgryzanie paznokci u stóp do jutrzejszego ranka :) tyle w temacie dla mnie

edit2add

a dla Szanownego Forumowicza zakładającego wczoraj że to sekta polecam obecnie wejść na 10-14-blogspot.com w celu SAMOOCZNEGO ocenienia czy dalej ma tam banerek PsyScesjonatów, czy jak ich tam, tych od chyba jakichś filmów z boliłud - bo go NIE MA czyli jednak była to REKLAMA bo gugle ładnie sobie indeksują wszystko - łacznie z KOMENTARZAMI pod blogiem... czasami załamuję ręcę patrząc się na ludzi szukających wszędzie czarownic, diabłów i scjentystów, uważam że POD ŁÓŻKIEM też powinni ich poszukać - kto wie co tam znajdą :D

#202

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poczekajcie do końca 15go zanim zaczniecie dokonywać linczu i polowania na czarownice

wiem, wszyscy kochają igrzyska (chociaż mnie to niespecjalnie kręci), ale aby być w zgodzie z sobą lepiej poczekajcie z wydawaniem sądów (jak lubicie?) do końca 15go, czyli dzisiaj, na całej ziemi (czyli realnie dla nas do 8 rano chyba?? poprawić mnie proszę jak się mylę)

koniec, kropka. możecie sobie wierzyć w króliczki z muchami, bieliznę triumfa i święty pejczyk, nic mi do tego. ale aby oddać sprawę jasno, nie możecie linczować kogoś na podstawie własnych - póki co - domysłów. info że 15go do końca dnia pokazało się DAWNO DAWNO temu, sam je widziałem na stronach gdzieś (strony przecież można zmieniać i edytować, nie wiem gdzie teraz to leży?)

czyli czeka Was nerwowe obgryzanie paznokci u stóp do jutrzejszego ranka :) tyle w temacie dla mnie

Chyba nie uważasz że w ciągu tych kilku ostatnich godzin zycia teorii, może stać się coś przełomowego ? Nikomu nie chce się już gonić króliczka, króliczek został złapany.

#203

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nikomu nie chce się już gonić króliczka, króliczek został złapany.


tak jak scjentyści ?

#204

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wednesday, October 15, 2008
Czemu wczoraj nie było żadnego statku? (light ship)
Magenta Pixie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat wczorajszego braku pojawienia się ,,swiatłostaku: (Light ship) Musiałbym zgodzić się z tym wyjaśnieniem:

http://pl.youtube.co...v=N6VcJ8YGTx4 (po angielsku)

Szczerze mówiąc pierwszy raz się spotkałem z tą całą Magentą ale z tego co na szybko wklapałem w googlach to wynika że ona też uważa że ma kontakt z Plajadanami... W wyżej zamieszczonym filmiku wyjaśnia ona że jej informatorzy ich nazwijmy nigdy nie powiedzieli że pojawią się czternastego, a tylko że istaniała linia czasu umożliwiająca to wydarzenie ( :rotfl: ) Ktoś dla żartu dał wcześniej link do strony gdzie mierzona jest światowa świadomosć ale tutaj ta kobieta na poważnie powiedziała że to czy manifestacja będzie czy też nie zależało od poziomu tej świadomości... Informatorzy pokazali jej również linie czasu wg. której nie było żadnej mianifestacji. Wtedy mówi że jest to linia która dzieje sie teraz i że nasza zbiorowa świadomość zmienia się minuta po minucie, sekunda po sekundzie. Jakkolwiek nie oznacza to w żaden sposób że jesteśmy sami we wszczechświecie bądź też że zostaliśmy porzuceni przez galaktyczną federacje. Oni zwyczajnie nie mogli sie zmaterializować w naszej obecnej rzeczywistości. Pierwszy kontakt ma nastąpić wtedy kiedy jako duchowa, świadoma społeczność będziemy na to gotowi. Potem mówi że musimy się wszyscy kochać (nie mylić z rozmnażaniem :D ) i okazywać nasze współczucie bliźnim. Każde złe uczucie które się pojawi będzie blokowało to wydarzenie od rozpoczęcia się... Bla bla bla I wtedy mówi że zdaje sobie sprawę z tego że wielu ludzi może być zawiedzionych i dlatego też wystąpiła w jakimś radio i uwaga TERAZ HIT WYDAŁA JAKIŚ KOLEJNY SCENARIUSZ PIERWSZEGO KONTAKTU JAKIEGOŚ ZINAGA CZY CUŚ :x A dalsza druga część filmiku to już takie masło maślane... Nie wiem jak wam ale dla mnie to się staje zwykłym bullshitem .

edit/ Aha no i część wpisu której nie przetłumaczyłem jest jeszcze fajniejsza ponieważ wygląda na to że autor bloga uwierzył tej pani czanelingującej Nagneta. Zablokował on możliwość komentowania wpisów na blogu poniważ trolle internetowe w ten sposób przynoszą na tą strone złe emocje i powstrzymują w ten kosmitów od ujawnienia się :D



#205

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie, bulszit i tyle.

To nie ma żadnego związku z rzeczonymi kwestiami, gcpdot.com nie ma z tym wiele wspólnego bo oznacza zupełnie inne rzeczy. Jakakolwiek manifestacja za naszego życia miałaby charakter "mission impossible" bo jest jasnym że zmierzamy po równi pochyłej.

Zablokował on możliwość komentowania wpisów na blogu poniważ trolle internetowe w ten sposób przynoszą na tą strone złe emocje i powstrzymują w ten kosmitów od ujawnienia się biggrin3.gif


czytaj - przynoszą one złą KARMĘ (dla psów) uniemożliwiając cudownej wyszukiwarce zamieszczanie tam reklam za co przecież lecą punkty wymieniane potem na denary

i widzisz, udało się Wam jednak wytropić prawdziwego megainteligenta (tego co zablokował komenty) - brawa dla tego Pana :D

#206

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikomu nie chce się już gonić króliczka, króliczek został złapany.


tak jak scjentyści ?

Nie ma czegoś takiego może dziś może jutro, może za rok, jak nie za rok to poczekajmy jeszcze troche. Była mowa każdy się przekonał i tyle, nieuczciwe jest naciąganie wątku na siłę w stylu "jeszcze nic nie jest stracone, poczekajmy" - to przecież oszukiwanie samego siebie.

#207

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh, czyli tak na moje oko to może za jakieś 100 000 000 lat.



A ile się przez ten czas książek się wyda... A ile cedeczków się sprzeda wohohoooooo ^^ Dziwi mnie że ktoś jeszcze w to wierzy po tym filmiku magnety... Przecież to się już robi na prawde nie poważne.



#208

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie poważne jest również myślenie że obcy nie kontaktują się z nami bo nie jesteśmy gotowi, to czysta fantastyka że niby oni odczuwają emocje, skąd to się wzięło ?? Przyjęło się jakieś dziwne myślenie i usprawiedliwia się nim wszystkie niepowodzenia, może obce cywilizacje nie wiedzą o nas tak samo jak my nie jesteśmy świadomi innych ?
Z pewnością do kontaktu kiedyś dojdzie, technologia pójdzie wprzód i umozliwi poszukiwania zycia w znacznie szerszym spektrum, ale nie dzisiaj i nie dlatego ze jesteśmy niegotowi - to jakiś absurd.

#209

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale tamat poleciał. 2dni i 13 stron :P . Jak jutro nie pojawi się UFO to idziemy do pani blossom prosić o odszkodowanie :D



Jakie odszkodowanie ?...

Przecież wiadomo że się nic nie stanie, proste i logiczne:
Jak by jakaś obca cywilizacja miała nas odwiedzić to na pewno nie dawali by głupich sygnałów, a w szczególności nie komunikowali by się z taką starą Kopą która trzeźwo nie myśli..


Zawsze można powiedzieć, że się założyło o kupę kasy tak jak tamten facet i powiedzieć, że się przez nią kupę kasy straciło :P

Od początku ta przepowiednia była śmieszna :)

#210

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie poważne jest również myślenie że obcy nie kontaktują się z nami bo nie jesteśmy gotowi, to czysta fantastyka że niby oni odczuwają emocje, skąd to się wzięło ?? Przyjęło się jakieś dziwne myślenie i usprawiedliwia się nim wszystkie niepowodzenia, może obce cywilizacje nie wiedzą o nas tak samo jak my nie jesteśmy świadomi innych ?
Z pewnością do kontaktu kiedyś dojdzie, technologia pójdzie wprzód i umozliwi poszukiwania zycia w znacznie szerszym spektrum, ale nie dzisiaj i nie dlatego ze jesteśmy niegotowi - to jakiś absurd.


jak mi odpiszesz co z tymi od boliłud to możemy podyskutować

info że do końca dnia 15go.10 na każdym zakątku ziemi było podane dawno temu...BARDZO dawno temu, jakieś 10 dni

czyli, naucz się czytać proszę albo przestań wypowiadać bo p..lisz jak potłuczony


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych