Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
234 odpowiedzi w tym temacie

#181

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No trudno nie stało się prawie nic oprócz wzmożonej obserwacji UFO. Apogeum mieliśmy chyba 12 kiedy to w Seulu była masowa manifestacja ww. obiektów

http://pl.youtube.co...8.blogspot.com/

Tuesday, October 14, 2008
Reading the Channelling's fine print...
I'd have to say that even though it hasn't been the greatest day today, many are emailing me telling me to not give up. And I'd have to concur with them as I was able to stumble upon one of Blossom's past channelling messages. It was her 11th one that reads:

11.OK, You know how I shy away from questions, but there is this big one regarding time zones in different countries, which then puts OCT 14th on different days, if you know what I mean? Are you able to enlighten me on this at all?

Dearest Blossom. All that we choose to say to you is to let go of your fears. We WILL do as we say and before the 15th Oct has come to pass in all corners of your globe this event shall have come to fruition for all to glory in. We shall surprise many in how this all comes about. We say this to you people of earth who are in anticipation of the greatest vibration …

So it is not the end of the 14th that we need to wait for it to pass at all corners of the globe, it is actually the 15th of October that we must wait for.

Now I am hoping, I am praying, that we do indeed see something tomorrow's full end. It did hit me pretty hard that nothing transpired today, but I am sucking up all that's left of me and putting my full support into the last day where we can see this incredible experience manifest. I have my fingers crossed!

http://10-14-08.blogspot.com/


hehe jak widać niektórzy wciąż czekają :D


może byś przetłumaczył, bo wiele osób nie zna angielskiego. Np. ja. dzięki.

#182

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Chodzi mniej wiecej o to, ze nie wszedzie jest 14 i ,ze tak naprawde mamy czekac na 15 pazdziernika...no, ale ten 15 juz jest i nic nie ma nadal =)

#183

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi mniej wiecej o to, ze nie wszedzie jest 14 i ,ze tak naprawde mamy czekac na 15 pazdziernika...no, ale ten 15 juz jest i nic nie ma nadal =)


to nie jest oficjalna informacja Blossom!pisał to jakiś typ z innego bloga ;]

#184

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie wałkowanie tego tematu nie ma sensu :) Mieliśmy 14? TAK. Przylecieli ufolongi? NIE! I śmieszą mnie informacje,że to niby miało być 15, a jutro znowu ktoś napisze,że 16 i tak w kółko...

#185

czesus.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę sie mylić ale jeśli by już mieli przylecieć kosmici na nasza piękna Ziemie to chyba cale to zdarzenie miałoby inna oprawę!
Wszyscy by o tym mówili głośno i szumiałoby we wiadomościach.
Ale nie martwcie sie Oni istnieją, gdzieś tam pośród gwiazd i na 99% są pokojowo nastawieni bo skoro potrafią przemierzyć tysiące lat świetlnych i docierać do nas to pewnie maja taka bron ze jakby chcieli to by nas rozbili w pyl!
Głowa go góry, świat jest piękny!!

#186

DantE.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja wiem że przylecą 32 paździa :P ...

#187 Gość_Franko1510

Gość_Franko1510.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak przeczytaliście artykuł to pisze tam że może się to opóźnić, ja tam cały czas wierzę w to że przylecą. Poszukałem trochę na ten temat i znalazłem, że np.: do RPA przypłynął statek jakiś tam wojskowy z USA i startują z niego samoloty, a jeszcze jakiś polak mieszkający w Australii na farmie widział rano jak co jakiś czas leciały grupy helikopterów. Takie wojskowe akcję o czymś muszą świadczyć.

#188

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Chyba zdajesz sobie sprawie, ze dajesz nam swiatelko nadziei? xD

#189

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nadzieja matką głupich.

#190

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale tamat poleciał. 2dni i 13 stron :P . Jak jutro nie pojawi się UFO to idziemy do pani blossom prosić o odszkodowanie :D

#191

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale tamat poleciał. 2dni i 13 stron :P . Jak jutro nie pojawi się UFO to idziemy do pani blossom prosić o odszkodowanie :D



Jakie odszkodowanie ?...

Przecież wiadomo że się nic nie stanie, proste i logiczne:
Jak by jakaś obca cywilizacja miała nas odwiedzić to na pewno nie dawali by głupich sygnałów, a w szczególności nie komunikowali by się z taką starą Kopą która trzeźwo nie myśli..



:rotfl:

#192

Gustlik.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Data 10-14-08 jest niczym, poza historyjką do robienia pieniędzy na zamieszonych na stronie:
http://www.10-14-08.blogspot.com/
reklam Google Adverts.

Sprawdźcie sobie miejsce do rozmowy o tej dacie, bez reklam, bez zarabiania pieniędzy na klikaniu:
http://10-14-08-fraud.blogspot.com/

Zdjęcia są umieszczone na stronie którą podałem powyżej, jakby w ramach " to wszystko co mamy z 10-14-08"

http://img134.images...77430245vw5.jpg
http://dig.abclocal....gstreenufos.jpg
http://www.melbourne...4_0700.jpg.html

#193

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

może byś przetłumaczył, bo wiele osób nie zna angielskiego. Np. ja. dzięki.



Tuesday, October 14, 2008
Reading the Channelling's fine print...
Musze powiedzieć że nawet mimo tego że to nie był najlepszy dzień (14.10), dużo osób wysyła do mnie emaile i mówi żeby się nie poddawać. I musze zgodzić się z nimi jakoże miałem/am możliwość natknięcia się na jeden z poprzednich channelingów Bloosom. To był jej jedenasty w którym możemy przeczytać:

11.OK, Wiesz jak nieśmiała jestem jeżeli chodzi o pytania ale jest jedno duży problem (dosłownie uważanie regard) Strefy czasowe w różnych krajach, które przesówają 14 na inne dni, jeżeli wiesz co mam na myśli? Jesteś w stanie oświecić mnie w tej kwestii?

Najdroższa Blossom. Wszystko co wybraliśmy do powiedzenia tobie to żebyś się wyzbyła swoich lęków. ZROBIMY TAK JAK MÓWIMY zanim 15 października minie we wszystkich zakątkach Twojego globu to wydarzenie ziści się. Zaskoczymy wielu tym w jaki sposób ono przyjdzie. Mówimy to do Ciebie ludu Ziemii który jest odzwierciedleniem najwyższej wibracji...


Więc to nie jest koniec czternastego, musimy zaczekać aż ten przeminie we wszystkich zakątkach planety, czternasty nie jest w rzeczywistości dniem na który mamy czekać. Jest nim piętnasty.

Teraz mam nadzieje, modle się żebyśmy w rzeczywistości coś zobaczyli. Jutro jest ostateczny koniec wyczekiwania. To uderzyło mnie całkiem mocno że nic nie stało się jawne (nie ukazało się) dzisiaj, ale zbieram wszystko co ze mnie zostało i okazuje 100% wsparcia dla tego ostatniego dnia kiedy możemy zobaczyć ten niesamowity, dający wiele doświadczeń manifest. Trzymam kciuki!

http://10-14-08.blogspot.com/
-------------------------------------------------
Bardzo prosze brak nicku ;p Tłumaczenie może być ułomne w kilku miejscach ale zrobiłem co mogłem. Tytułu nie przetłumaczyłem bo zwyczajnie nie mam pojęcia co znaczy fine print, sory.



#194

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc to nie jest koniec czternastego, musimy zaczekać aż ten przeminie we wszystkich zakątkach planety, czternasty nie jest w rzeczywistości dniem na który mamy czekać. Jest nim piętnasty.



To mnie rozgromiło maksymalnie, aż z fotela spadłem za chwile będzie że to 16 ?

#195

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

konti to info ma być z jakiegoś jej starego channelingu także nie wiem :P




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych