Skocz do zawartości


Zdjęcie

Armia-widmo w lesie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...xlyofmznOs&NR=1
Można to różnie interpretować, w każym razie ktoś próbuj nam pokazać grupę duchów poruszających się na skraju lasu. Na prawdę, gdy to oglądam, muszę stwierdzić, że wygląda to co najmniej dziwnie. Jeżeli to fejk, to liczy się wykonanie.
  • 0

#2

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale dlaczego armia? Równie dobrze to mógł być jeden duch,który kręcił się w kółeczko ;)
  • 0

#3

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zbyt słaby filmik by móc cokolwiek stwierdzic. Na pewno nie wnosi nic co mogłoby zaważyć na autentyczności duchów. Fajnie jednak że przynajmniej filmik, a nie zdjęcie.
  • 0

#4

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Strasznie słabo tam cokolwiek widać, dlatego nie jestem w stanie wydać żadnej opinii na temat tego, co tam się porusza.
  • 0



#5

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście wydaje się to dziwne. "Duchy" są widoczne w dokładnie tych samych miejscach (mimo ruchu kamery). Jak dla mnie to fejk.
  • 0

#6

Baki.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trudno stwierdzić czy to naprawdę duch, czy fake bo jest tam zaledwie kilka "błyśnięć". :P
  • 0

#7

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakość nie pozwala ocenić autentyczności...
Ale z czym mi się to skojarzyło: mianowicie skojarzyło mi się ze źródłem światła puszczonym na ciemną ścianę lasu.
  • 0

#8

Zły Krasnolud.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie ciekawi dlaczego autor filmiku nie podszedł bliżej tych "duchów" ;)
  • 0

#9

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A słyszeliście, że kamerzysta coś tam gada?
Wątpię, żeby to był głos człowieka, który jest świadkiem tego, jak duchy sobie spacerują po lesie kilka metrów od niego :rotfl:
  • 0

#10

Sixth Sense.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dość słaba jakość i nie można stwierdzić autentyczności tego "co mamy zobaczyć".

Ale z czym mi się to skojarzyło: mianowicie skojarzyło mi się ze źródłem światła puszczonym na ciemną ścianę lasu.


Popieram przedmówce.
  • 0

#11

Baal14.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś ze znajomymi zrobiliśmy coś podobnego, tylko że ja wtedy byłem duchem. I wyszło to nawet autentyczniej :))
  • 0

#12

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś ze znajomymi zrobiliśmy coś podobnego, tylko że ja wtedy byłem duchem. I wyszło to nawet autentyczniej :))


Chętnie bym to zobaczył. Co do głosu kamerzysty - wyraźnie słychać, jak rozmawia ze sobą rodzina - kobieta, mężczyzna i dziecko. Przypisanie tych głosów duchom to już kompletna szydera.
  • 0

#13

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyjrzałam się dokładniej i już wiem. Film jest kręcony przez szybę i jest to odbicie kogoś w białej koszulce,kto chodzi z tyłu pokoju (kamera i "zdziwione panie filmujące" są tuż przy szybie) i udaje ducha. W momencie gdy "duch" znika- facet może chować się za czymś (rozwieszonym kocem-whatever czymś co się nie odbija w szybie).Na ciemnym tle widzimy odbijającą się w szybie jasną koszulkę,a babeczki udają zdziwione...
  • 0

#14

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bianka chyba nie do końca pojąłem, o co Ci chodzi :D Ale może po prostu przemęczony jestem :D




A dobra, już wiem :D Po prostu myślałem, że to inny temat jest :D :D :D Mea culpa, zamuliłem :D
  • 0



#15

Jach.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram przedmówce. Mi się wydaje że ten koleś chodzi zgarbiony :P Na duch było by to za wielkie :) No chyba że to duchy Gigantów (no może trochę przesadziłem ) ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych