Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamienne dyski dropa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yakira18.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kudłaty ma racje co do tych ukrywanych rzadowych tajemnic a wez przez przypadek ktoras odkryj to juz oni ciebie odkryja i przez przypadek wyłapiesz kulke w łeb :| kazdy to wie tylko nikt o tym nie mowi i to nie sa fakty z filmow...
  • 0

#17

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może są to nieśmiertelniki opisujący cały przebieg życia danego osobnika :hmm:

[ Dodano: 2006-10-16, 14:39 ]
http://video.google....863849446&q=ufo jest tam urywek filmu nawiązujący do tych talerzy DROPA.jest tam pokazane ufo i talerz dropa,podobne no nie.... :hmm:
  • 0

#18

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odgrzewam, ponieważ znalazłem coś ciekawego. A mianowicie filmik, który należy do bardzo ciekawej serii pt. "Evidence, the Case for NASA UFOs" (do obejrzenia której gorąco zachęcam) :)) W filmiku tym gostek przedstawia swoja teorie symboliki dysków.
Sugeruje on, że owe dyski mogą być odzwierciedleniem wyglądu pojazdów obcych w stanie energetycznym w którym to według jego teorii mogą podróżować z prędkością wielokrotnie przekraczającą prędkość światła :roll:

Link: Evidence, the Case for NASA UFOs #19 of 21

Co o tym myślicie :?: ;p
  • 0

#19

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat niezwykle ciekawy, w to że ktoś odwiedzał ludność ziemi jak i samą ziemię w zamierzchłej przeszłości wierze absolutnie. Katastrofa statku gwiezdnego wydaje się całkiem możliwa(po którym możliwe że pozostał jeszcze jakiś ślad), nie napisano tu nic o badaniach Dna w końcu znaleziono kości, legendy miejscowej ludności tez nie wzieły się z powietrza...Gdyby tak, rządy i świat naukowy chętniej dzielił się wszelakimi informacjami...Możliwe też, że to nie są obcy, lecz ludzie z alternatywnej rzeczywistości gdzie technika była bardziej zaawansowana.Przez to są kompatybilni genetyczne z nami gdyż ich rzeczywistość musiała się rozgałęzić od naszej dość niedawno...Same badania artefaktów znalezionych przy pochówkach wskazują na wielką tajemnice...
Oczywiście możemy założyć, że to wszystko jest bajką...
Choć jeśli wszystkie tego typu sprawy, uznamy za bajki...okaże się, że jesteśmy tylko my, praca, rząd, który robi wszystko co w jego mocy by żyło się nam lepiej, i spanie...aha byliśmy na księżycu...
Największe autorytety(którym absolutnie nie ujmuje inteligencji)powiedzą...świat jest jaki jest, a wy jesteście za mali by móc cokolwiek...
Mimo to człowiek z otwartym umysłem, wie...że to wszystko...to nie wszystko!...
  • 1

#20

Secior.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że sprawa Dropa może korespondować z informacjami zawartymi w tym poście:
http://www.paranorma...post__p__494667

Nie przeanalizowałem tego dokładnie, a wręcz tylko pobieżnie skojarzyłem niektóre fakty, jednak moim zdaniem się zgadzają wzrost, dyski, oraz treść wiadomości odczytanej z piktogramu w zbożu. Chociaż szczerze mówiąc bardzo zaawansowany jest ten ostatni obraz z szarakiem, więc nie wiem czy to wiarygodne zdjęcie.

Co o tym myślicie?
  • 0

#21

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że sprawa Dropa może korespondować z informacjami zawartymi w tym poście:
http://www.paranorma...post__p__494667

Nie przeanalizowałem tego dokładnie, a wręcz tylko pobieżnie skojarzyłem niektóre fakty, jednak moim zdaniem się zgadzają wzrost, dyski, oraz treść wiadomości odczytanej z piktogramu w zbożu. Chociaż szczerze mówiąc bardzo zaawansowany jest ten ostatni obraz z szarakiem, więc nie wiem czy to wiarygodne zdjęcie.

Co o tym myślicie?


Ja i moje alter ego myślimy, że zgadzamy się z postem Aquilli sprzed niemal 7 lat.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych