Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szert


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szert.
  • Postów: 59
  • Tematów: 23
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc tak. Jestem dziewczyną, lubię jednorożce (kryptozoologie), chciałabym zostać modem ( :D ) Mam kota (i 30 parę innych zwierząt (pomijając rybki i robaki)) Moim hobby jest jazda konna, przez moją stajnie przechodzi 5-7 koni rocznie. Chodzę to 1 gimnazjum w *** pod Bydgoszczą. Lubię jeść naleśniki z nutellą. WITAM!

#2

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za duuużo zwierzątek, zjedz 29 i będzie git : >

#3

morte.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie ;)

#4

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bydgoszcz... AHAHAHA VARG! Szert, całe szczęście, że nigdy nie będziesz modem :)

#5 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Szert, całe szczęście, że nigdy nie będziesz modem

Nie przesądzajmy. W końcu nikt nie zna wyroków opatrzności ;)

Trochę się boję, czy nie jesteś za młoda na niektóre tematy. Osoby w tak młodym wieku jak Ty są bardzo podatne na czynniki zewnętrzne... Szczególnie te ciekawe świata :)

#6

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mangooo...Bydgoszcz to piękne miasto. Nie to co bełchatów, hhahrrrr.

A co do Szert, bez kitu-chyba jesteś trochę za młoda. 1sza gim, zajmij się nauką, rówieśnikami... :>

#7

Szert.
  • Postów: 59
  • Tematów: 23
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie w Bydgoszczy tylko w mieście X pod Bydgoszczą ;) Taka zabita dechami wiocha, do kościoła mam 4km, a do szkoły 13km. Do przyjaciółki mam ok. 14km. Mango… „Zagłębie Dąbrowskie... AHAHAHA VARG! Mango, całe szczęście, że nigdy nie będziesz modem ” Hell (mogę tak, nie? :D ) Nie martw się ;) Varg, jestem samotnikiem, uczę się dobrze a rówieśników mam gdzieś ;)

#8

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mangooo...Bydgoszcz to piękne miasto. Nie to co bełchatów, hhahrrrr.


bydgoszcz to jest wieś : D

Siema Szert, wierzysz w jednorożce? (to pytanie nie ma na celu żadnej prowokacji.) Dużo masz tych zwierzaków : )

btw. Naleśniki z Nutellą wymiatają.

#9

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szert, nakarm jednorożce, bo chyba głodne są. I uważaj na naleśniki z Nutellą, bo moderatorzy nie mogą ich jeść, to źle wpływa na ich zdolność postrzegania rzeczywistości. Skoro masz tak ogromne ambicje, musisz koniecznie zmienić dietę ;*

#10

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mango, masz coś do naleśników z Nutellą ? : /

#11

Szert.
  • Postów: 59
  • Tematów: 23
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mangooo...Bydgoszcz to piękne miasto. Nie to co bełchatów, hhahrrrr.


bydgoszcz to jest wieś : D

Siema Szert, wierzysz w jednorożce? (to pytanie nie ma na celu żadnej prowokacji.) Dużo masz tych zwierzaków : )

btw. Naleśniki z Nutellą wymiatają.


Założyłam nawet temat (wrzystko o jednorożcu). Kurde... HELP :( Po jednej z medytacji poczułam jak wiruje, czułam jednocześnie, że leże i drgam. Potem byłam tak zmęczona, że poszłam spać. Od tego czasu, sypiam po 19godz na dobe (soboty/niedziele). Wampir? Ciągle jestem tak padnięta, a tarcze mi nie idą... Dałam pytanie w pytaniach o medytacji, ale ile można czekać. Zrobiłam też kreskówkę, ale to swoją drogą ;) Za błędy sory :)

#12

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jaki wampir? Nie ma czegoś takiego jak wampiry. Zdajesz sobię sprawę z tego, że jednorożce to bajka? Mit?

#13

Szert.
  • Postów: 59
  • Tematów: 23
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaki wampir? Nie ma czegoś takiego jak wampiry. Zdajesz sobię sprawę z tego, że jednorożce to bajka? Mit?


Energetyczny...

#14

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hellamker:Trochę się boję, czy nie jesteś za młoda na niektóre tematy. Osoby w tak młodym wieku jak Ty są bardzo podatne na czynniki zewnętrzne... Szczególnie te ciekawe świata


Szert:Po jednej z medytacji poczułam jak wiruje, czułam jednocześnie, że leże i drgam. Potem byłam tak zmęczona, że poszłam spać. Od tego czasu, sypiam po 19godz na dobe (soboty/niedziele). Wampir? Ciągle jestem tak padnięta, a tarcze mi nie idą...


:mrgreen:

#15

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejne new age'owskie dziecko z glowa w astralu chmurach


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych