Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 dziwaczne stworzenia (1/2)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mógłby być d.tasmański


Grupa diabłów tasmańskich w wodzie?? :lol2: No chyba nie :rotfl:
  • 0



#17

Marrakech.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu nie ? Diabły tasmańskie są lepszymi pływakami niż myślisz - nie nurkują i nie pływają synchronicznie ale pływać potrafią (podobnie wombaty), do tego gardłowe głosy które z siebie wydają jedyną niescisłością byłaby lokalizacja - mimo tego albo torbacze albo wydrowate, bo krokodyle różańcowe raczej nie :rotfl: Ej a może znowu syreny ? :rotfl:
  • 0

#18

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O ile było to cokolwiek, to mogło to być wszystko. Zwłaszcza, jeśli ta przygoda np wydarzyła się po zmroku. I uwierz mi, że nie neguję, iż diabły potrafią pływać, ale nie polują w ten sposób (a te ponoć próbowały go zaatakować).
  • 0



#19

Marrakech.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie, że nie polują w ten sposób, ale wracając do tematu:

1. Zacznijmy od tego czy ta przygoda wgl miała miejsce ? :mrgreen:
2. Jeżeli obserwator był w pełni ' sprawny ' fizycznie i psychicznie ( bo tej jazdy z wiosłami to i po 70 grzybach by nie było :P )
3. W jakich warunkach doszło do spotkania ? Sam jak byłem mały w nocy widywałem taką grę cieni na ścianie, że kisiel w majtkach.
4. Jeżeli to/podobne zwierze istniało nie możemy wykluczyć, że podpływało z czystej ciekawości lub ten wkroczył na ich teren i poprostu starały się przepędzić nie atakować.
  • 0

#20

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego czy ta przygoda wgl miała miejsce


No właśnie ten punkt budzi moje największe wątpliwości :)
  • 0



#21

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

FAJNE POTWORKI :mrgreen: Rysownikom fantazja zaszalała :D

Tak powazniej. Fauna ewoluuje od zarania dziejów. Są legendy o smokach, strzygach, diabłach i innych "potworach". Ja uważam, że część tych przekazów wywodzi się z prawdziwych zdarzeń. ktos widział, ktos został pożarty, ktos zabił bazyliszka, etc. Zwierzęta ewoluują i jakies egzemplarze mogły przetrwać wyginięcie/zagładę swych gatunków. Do dziś naukowcy odkrywają nieznane jeszcze nauce gatunki. U kogoś 200 lat temu wygląd np. kałamarnicy olbrzymiej wywoływałby przerażenie - POTWóR MORSKI. Dla nas to zwykłe duze zwierzę bujające się w głębinach. Widzimy go na filmach przyrodniczych.
  • 0

#22

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 bajka
2 bajka
3 bajka

W opisie tych stworzeń niema niczego co mogłoby wskazywać na ich autentyczność a opis trzeciego to już w ogóle jest przegięcie za każdym razem inny ludziom się po prostu nudzi :) nie maja co robić to wymyślają potwory ;)
  • 0

#23

AssMass.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze dwa stwory znam już z innych opowieści/artykulów a o trzecim pierwszy raz słyszę i zaciekawił mnie w sumie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych