Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprowadzenie w nocy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 replies to this topic

#1

Sihenoll.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcialem powiedziec odrazu ze nie zmyslam, czytam forum juz bardzo dlugo, ale zarejestrowalem się bo kilka dni temu cos mi się przytrafilo i chcialem to opisac...

Jak zawsze o 23~ poszedlem spać, w nocy "snilo mi sie" ze lezalem na lozku a wokol mnie byli jacys lekaze, zamaskowani, byli bardzo mali, robili mi cos w buzi więc zamknelem szczeke, wlozono mi cos do szczeki (ci lekarze mi wlozyli) i to cos rozciagnelo mi szczeke, tak ze nie moglem zamknac, silowalem sie, ale wiedzialem ze nie dam rady, ogolnie bylo bardzo jasno, pelno swiatel, a ja lezalem na lozko ktore bylo w wielkosci jak dla dziecka.Czulem jak wbijaja mi strzykawke w dziasla(bardzo gruba) ale nie czulem bolu."Sen" skonczyl sie na tym e stawalem sie coraz bardizej senny az w koncu stracilem przytomnosc. Rano obudzilem sie jakbym mial kaca (i to ostrego) a nie pilem nic z tydzien, nic nie zazywalem, zszedlem na dol i chcialem cos powiedziec do mamy, ale poczulem potworny bol CALEJ szczeki, prawie ze nie moglem mowic, bolala mnie z jednej strony, jakby jakas kosc w srodku, zdziwilo mnie to bardzo, a jeszcze bardziej zdziwilo mnie to ze na dziasle mam jakiegos guza.

Mozliwe ze zostalem uprowadzony?

Dla niedowiarkow, mozliwe ze zrobie zdjecie tego guza na dziasle ;] ] nie sprawia mi on bolu, po tym zdarzeniu przestal mnie bolec ząb ktory bolał mne bardzo czeste,(jest w dziasle na ktorym jest guz) teraz ani razu mnie nie zaboli....
  • 0

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile masz lat?
Bo jak na mój gust zaczyna ci rosnąć ząb mądrości (wiem bo sama niedawno to przeżywałam, na szczęście po 3 dniach ból ustał chociaż ząb jeszcze nie wyszedł. Tak jak opisujesz: potworny ból jakby w kości, z jednej strony szczęki. Guzek na dziąśle w miejscu z którego jak się zdawało ból promieniował.). A sen był tylko odpowiedzią twojej podświadomości na ból jaki odczuwało przez ten ząb twoje ciało fizyczne.
  • 0



#3

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to nie będzie dziwne jeśli napiszę że poproszę zdjęcia, wtedy będziemy mogli podyskutować

Choć bardzo możliwe że to właśnie ząb tak jak mówi "Ana Mert" zależy jeszcze w jakim miejscu go masz
  • 0

#4

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też bym prosiła o zdjęcie, jednak wydaje mi się iż Ana Mert ma rację :)
  • 0

#5

Sihenoll.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest zab adrosci bo juz go mam ;|
Bol nie promieniowal z guzka, guzek tylko tyle ze jest, nie boli, nie swedzi, i nic innego tez nie robi.
Czytanie ze zrozumieniem sie klania, nie mowilem o bolu zęba, tylko o bólu szczęki
  • 0

#6

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest zab adrosci bo juz go mam ;|
Bol nie promieniowal z guzka, guzek tylko tyle ze jest, nie boli, nie swedzi, i nic innego tez nie robi.
Czytanie ze zrozumieniem sie klania, nie mowilem o bolu zęba, tylko o bólu szczęki



No to w takim razie prosimy o zdjęcie, mógłbyś bardziej opisać te postacie które cię padały i sam wygląd pomieszczenia
  • 0

#7

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

brrrr... sojusz szaraków z dentystami...przerażające! :P

Tak na serio - Ana Mert przedstawiła swietne wyjaśnienie. Ale skoro autor sie nie zgadza, czekam na zdjecia.
  • 0

#8

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eeee to nie wiesz ze szaraki bez wiz na nielegalu stomatologie studiują w Polsce?

jak miałem 11 lat to przez trzy miesiące miałem nocne schizy ze mi ząb pulsuje a potem rośnie i w końcu ząb był elektrownią atomową a ja spacerowałem dookoła budynku,ale ja się wtedy balem


koszmarny strach został do dziś strach przed dentystą
może i ty się boisz dentysty??
  • 0

#9

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem o czym wy mówicie z tymi zębami mądrości mnie jak rosły to conajwyżej swędziało mnie ;p Cała historia jest dość dziwna no i ten ,,kac" Proponował bym zrobić rentgena opuchniętego miejsca albo najlepiej całego ciała. I jeszcze kilka pytanek.

-O której wstałeś?
-I jak się obudziłeś tzn. czy po tym nazwijmy to odpłynięciu ze ,,snu" odrazu przebudziłeś się w pokoju czy sądzisz że później jeszcze spałeś?
-To był pierwszy raz?
-Mieszkasz w mieście na wsi? Jest to gęsto zaludniony teren czy raczej prowincja?

Jeszcze jest jedna metoda ale chyba nie ma co szarżować, zawsze mógłbyś się wybrać do hipnotyzera to by Ci mogło rozjaśnić sprawe. Może jeszcze zapytaj sąsiadów, rodziny czy nie mieli podobnych przeżyć. No i to chyba tyle co ja Ci moge poradzić, wrzuć koniecznie fotke ;)
  • 0



#10

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Coś mi tu prowokacją zajeżdża...
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych