Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czemu nie mogę chodzić w astralu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Od dłuższego czasu starałam się mieć OOBE, jednak nigdy nie udawało mi się do tej pory :/

Więc wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy dziś rano po powrocie z pracy, jak padnięta walnęłam się do łóżka - cyk - OOBE!

Od razu wiedziałam że OOBE gdyż wszystko wyglądało jak normalnie, poza tym że było ciemno, a raczej szarawo/ciemnawo.

Zauważyłam że spod dzwi wychodzi jasna smuga światła, więc postanowiłam tam dotrzeć, jednak gdy tylko spróbowałam wstać z łóżka BUM! na ziemię. Nie mogłam chodzić! Po paru próbach dalej nic :(

Byłam wściekła, że nie mogę dojść do drzwi, próbowałam siłą woli zmusić moje nogi, ale nic!
Zmarnować taką okazję!
No i chyba z tej wściekłości wrzuciło mnie znowu do ciała :(

Cały dzień wściekałam się dzisiaj na siebie, co mam zrobić by móc chodzić w astralu?

Proszę o jakieś rady od doświadczonych użytkowników....

Następnym razem jak by mi się udało mieć OOBE nie chcę zmarnować tego znowu.

Pozdrawiam!
  • 0

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego w OOBE próbujesz poruszać fizycznym ciałem? Próbując napinać mięśnie zaczynasz odczuwać swoje fizyczne ciało a to tkwi w paraliżu przysennym więc nim nie poruszysz, im bardziej skupiasz się na poruszeniu ciałem tym bardziej czujesz ten paraliż i wydaje ci się ,że to twoje ciało astralne jest sparaliżowane. To nie tak działa. W astralu nie chodzisz tylko jakby suniesz. Poruszasz się samą myślą (myślisz ,że jesteś w jakimś miejscu i tak się dzieje).

Nie jestem też pewna czy to co przeżyłaś można nazwać OOBE. W życiu nie słyszałam żeby ktoś przebywając w astralu spadł z łóżka (rozumiem ,że po obudzeniu leżałaś nadal na łóżku?). Stawiałabym raczej na tak zwaną fałszywą pobudkę czyli sen o tym ,że się budzisz i widzisz własny pokój, w snach odczuwamy swego rodzaju ciało fizyczne i możemy o coś nim uderzyć. Ponad to niemożność chodzenia jest dość popularnym problemem w snach natomiast raczej nie występuje w OOBE.
  • 0



#3

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu nie mogę chodzić w astralu?


Ano dlatego, ze astrala NIE MA!
  • 0

#4

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak sobie myślę, że (jeśli to rzeczywiście było OOBE) może ten "paraliż" był spowodowany przeświadczeniem, że nie można się poruszać inaczej niż na nogach. Po prostu twój umysł nie dopuszczał takiej możliwości.

I nie myśl o tym, że zmarnowałaś okazję. Jeśli chcesz to się uda ;)

Ano dlatego, ze astrala NIE MA!


Brak dowodu nie jest dowodem braku. Chyba, że masz dowód.
Ale to nie temat na takie kłótnie...
  • 0

#5

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odnoszę wrażenie, że mimo czucia ciała astralnego starałaś nim poruszać dokładnie tak, jakby było ciałem fizycznym, a u Ciebie może to sprawiać różnicę. Ja bym się nie wściekał, tylko cieszył się, że chociaż 'coś' xD

Cumulonimbus należy do gatunku Sceptikus Wrednikus.
  • 0

#6

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja miałem tak samo, jak po przebudzeniu się w OOBE chciałem ruszyć ręką, to właśnie w taki sam sposób jak fizyczną i przez to się obudziłem i poruszyłem w realu.
  • 0

#7

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja miałem tak samo, jak po przebudzeniu się w OOBE chciałem ruszyć ręką, to właśnie w taki sam sposób jak fizyczną i przez to się obudziłem i poruszyłem w realu.

A niech mnie! Przeciez to istna teleportacja! Zasnales i obudziles sie w REALu? Rany julek, musisz dac mi patent, nie bede musial chodzic 3 hektarow do marketu, tylko bede sie w nim budzil. JAKIEZ TO PRAKTYCZNE I FANTASTYCZNE!
  • 0

#8

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz możesz w ten sposób na przykład ukraść faje z kiosku.
  • 0

#9

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz możesz w ten sposób na przykład ukraść faje z kiosku.

A ja myslalem raczej o odkrywaniu nowych miejsc, wyprawie na marsa.
  • 0

#10

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koledzy nie sprzeczajcie się bo mi temat zamkną....
A ja chcę tylko parę rad od użytkowników...

OK?
  • 0

#11

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koledzy nie sprzeczajcie się bo mi temat zamkną....
A ja chcę tylko parę rad od użytkowników...

OK?

Prosze bardzo:
Nie ma oobe.
Nie mozna chodzic w astralu, bo go nie ma.
Nie ma oobe.
Zacznij dziewcze myslec.
Mysl racjonalnie.
Nie ma oobe.
  • 0

#12

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cumulonimbus nie wiem dlaczego uważasz się za mądrzejszego pisząc, że oobe nie ma. Poprzyj to czymś, bo na razie jest żałośnie...

Nie ma oobe.
Nie mozna chodzic w astralu, bo go nie ma.
Nie ma oobe.

No i co tym udowodniłeś...?

A wracając do rad. Stałym bywalcem OOBE nie jestem, ale wiem, że ważne jest nastawienie. Za pierwszym razem próbowałaś zrobić coś za wszelką cenę, a to chyba nie najlepsze wyjście. Moim zdaniem, następnym razem nie wymagaj od siebie niczego, ale po prostu oswój się z tym stanem i spróbuj go utrzymać. Obczaj jak to działa :D
Oczywiście ja tam specem nie jestem, ale sam bym tak raczej robił. Powoli i małymi kroczkami.
  • 0

#13

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cumulonimbus nie wiem dlaczego uważasz się za mądrzejszego pisząc, że oobe nie ma. Poprzyj to czymś, bo na razie jest żałośnie...

Nie ma oobe.
Nie mozna chodzic w astralu, bo go nie ma.
Nie ma oobe.

No i co tym udowodniłeś...?

Oczywiscie, ze jest zalosnie, udowodnij mij, iz oobe istnieje wtedy pogadamy.
Rownie dobrze moge mowic, ze widzialem latajace rozowe slonie, kazdego kto mnie wysmieje odesle z kwitkiem "odowodnij, ze nie ma", "nie widziales to spadaj".

Zenada.
  • 0

#14

maksioremix.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W 100% zgadzam się z Cumulonimbus ponieważ nie ma dowodów na istnienie OOBE. Jeśli by istniało to po co np. latać w kosmos jak można wejść w świat astralny i sobie tam polecieć. Oglądałem też kiedyś film na temat OOBE i śmierci klinicznej gdzie lekarz zajmujący się badaniami na mózgu może w łatwy sposób stwierdzić ze oobe itp, nie istnieje, otóż w mózgu jest część która odpowiada za takie doznania jak astral i latanie w nim.
  • 0

#15

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

maks, to jest akurat czescia natury czlowieka. Malo kto chce byc szarym, nudnym obywatelem. Jedni pija alkohol i opowiadaja godzinami jak to rzygali, inni wola chodzic z Buzzem ASTRALEM w swiecie wlasnego umyslu. Jedni wola palic papierosy, brac narkotyki, inni zasypiac we wlasnym lozko i budzic sie w REAL'u.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych