Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótki przegląd zmian na forum - 30.09.2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
145 odpowiedzi w tym temacie

#61

Nevariel.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

również nie będę oryginalny i napisze że nowy styl cholernie mi się nie podoba. Wiem, wiem to tylko testy itd. co mi się najbardziej nie podoba? ano to że forum straciło przejrzystość. Wszystko się zlewa, trudno odróżnić ikonkę nowych postów od braku nowych postów. W ogóle czuć jakąś pustkę jak się wchodzi na stronę, jakby wszystkiego było mniej i gorzej..

#62

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Corleone, jeśli chcesz to wydaj troche pieniędzy na serwer dedykowany, w przeciwnym razie przestań narzekać, bo to nic nie zmieni. Trzeba transfer oszczędzać (chociaż mnie to zastanawia, bo ostatnio wydaje mi się obserwować raczej spadek liczby userów, a przynajmniej tych zarejestrowanych) i już.

#63

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie tam się podoba nowy styl, aczkolwiek kontrast można by zmniejszyć nieco. Sądzę też, że mimo wszystko powinny być dwa style: jasny i ciemny, różniące się tylko kolorystyką. Nie wydaje mi się, by to aż tak bardzo obciążało serwer.

#64

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eurycide, a nie dałoby się przywrócić starych styli i tylko je zmodyfikować?

Można było przeciez zmienić logo, można było zmienić znajdujące się pod nim przyciski graficzne na tekstowe, można było uporządkować kod HTML (jest w nim cała masa niepotrzebnych spacji i enterów - zapewniam Cię, że po wywaleniu ich zużycie transferu znacząco spadłoby - wystarczy tylko parę plików skórki zmodyfikować i voila! Występuje też dużo zupełnie niepotrzebnych przezroczystych spacer.gif'ów, które generują dodatkowy transfer), można było wywalić z kilku miejsc niepotrzebne jumpbox'y (kolejne kilka kilobajtów mniej - jakaż to byłaby ulga dla łącz użytkowników, Twojego portfela i serwera...). No ale Ty musiałeś, zamiast tego, zrobić rewolucję graficzną, która serwisowi nie wyszła na dobre.



#65

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Decyzja już zapadła, zapraszam o 19:30



#66

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to czekamy z niecierpliwością.... :)

#67

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zdaję sobie sprawę, iż moje zdanie już raczej niczego w tejże materii nie zmieni, toteż z niecierpliwością godną pewnie i lepszej sprawy (wszak, to tylko wygląd, który przy merytorycznych treściach najwyższych lotów niczym ważnym być nie winien) oczekuję nowego stylu ciemnego, jednakowoż chciałbym poprzeć zdanie Don Corleone i równocześnie zgodzić się z Ivelliosem: Dark Blue było najlepszym wizualnym stylem, więc ogromną radość sprawiłby mi jego powrót w nowej, pozbawionej części błędów, wyzbytej niepotrzebnych grafik (co summa summarum zmniejszyłoby obciążenie serwera być może do poziomu podobnego dzisiejszemu) wersji lub coś w stylu Lite, lecz właśnie w niebiesko-czarnej tonacji.

#68

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że szczególnie goście (bez możliwości wyboru stylu) skarżyli się na brak jasnej skórki nie wiedząc, że po rejestracji ta jest dostępna.


To dużo wyjaśnia dlaczego jest taki styl - "Gość w dom Bóg w dom".

19:39 - jest git ciemno xD - moje wisienki nie pasują do reszty xD

#69

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nieco lepiej z ciemniejszym, w ostateczności ujdzie...



#70

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest już styl ciemny. Nie wszystkie podstrony zostały ukończone. Prace będą kontynuowane.



#71

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie idealny... nie mam nic więcej do dodania.



#72

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wspaniale! Zdecydowanie lepszy od jasnej wersji.

#73

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm... No po oczach nie wali, ale jakoś tak szaro.... Mnie to nie przeszkadza, zwykle w ogóle ignoruję wygląd, ale jakoś tak dziwnie jest.

#74

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie idealny... nie mam nic więcej do dodania.


jeszcze z rana broniłeś jasnego kolorku ;p

#75

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brawo!Świetna robota gratuluję, zdecydowanie jestem za ciemniejszym stylem


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych