Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótki przegląd zmian na forum - 30.09.2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
145 odpowiedzi w tym temacie

#46

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezus, to zmniejsz sobie Gamme, wtedy mniej jaśniejsze będzie forum... Według mnie, gdyby logo było w stylu ciemniejszym niż w jaśniejszym, to forum by inaczej wyglądałoby.

#47

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"O nie, zrobili nam z forum albinosa. Nie zniosę tego, co to w ogóle jest? Moje oczy!" - moja pierwsza myśl po wejściu na forum. Sekundę później zjechałam na dół strony mając nadzieję ,że stary (bądź jakikolwiek ciemny styl) jest dostępny. Niestety, żadnego nie znalazłam. To jest straszne. Forum straciło cały klimat. Jeżeli taki styl pozostanie to będę dużo rzadziej i krócej odwiedzać forum. Przy ciemnym stylu miałam wrażenie jakbym czytała myśli osoby, nie widziałam praktycznie liter, po prostu słyszałam tekst w głowie, przy jasnym litery i tło tak biją po oczach ,że nie mogę pozbyć się wrażenia czytania zwykłego czarno-białego tekstu, jakbym czytała zwykłą gazetę codzienną. Nie ma tego klimatu.

Oby szybko powróciła możliwość wyboru ciemnego stylu.



#48

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak już mówiłem, zapraszam dzisiaj wieczorem, przed 20:00



#49

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ana, przeczytaj posty Eurycide'a w tym temacie. :> To tylko badanie, a my jesteśmy królikami doświadczalnymi! :D

#50

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem polega na tym, że nie mam statystyk związanych z tym ilu użytkowników używa stylu jasnego, a ilu ciemnego. Powiem szczerze, że szczególnie goście (bez możliwości wyboru stylu) skarżyli się na brak jasnej skórki nie wiedząc, że po rejestracji ta jest dostępna.

Proszę jeszcze o ewentualne sugestie odnośnie stylu, pomijając już jego "jasność" :)



#51

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę jeszcze o ewentualne sugestie odnośnie stylu, pomijając już jego "jasność" :)



Sam styl jest zrobiony bardzo dobrze i profesjonalnie, nie zmieniał bym w nim nic oczywiście prócz kolorystyki na ciemniejszą

#52

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Styl kłuje mnie w oczy do tego stopnia, że zmieniłem sobie wygląd strony w operze*. Również podpisuje się pod stworzeniem ciemnego stylu.

*Widok>Styl>Wysoki kontrast (b-cz)

#53

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi się z kolei nie podoba jego "sterylność". Niby w takiej formie jest bardziej czytelnie, ale wolałem wcześniejszy wygląd. Ten mi się kojarzy ze stołem operacyjnym. ;)

#54

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też powiem jak inni, niestety styl jest za bardzo jasny i bolą oczy, prosił bym o zmianę tego stylu na bardziej ciemniejszy, a te logo może być, ja tam nie zwracam na nie dużej uwagi. Ale za jasno.. Najlepiej jak byś wrócił to jakiegoś ciemniejszego stylu, albo zmodyfikował ten.


Podpisze sie pod tym postem w 100%. Poprzedni styl było niebo lepszy i nie chodzi o względy estetyczne lecz o praktyczne. Postów nie da się czytać na jasnym tle! Po dłuższej chwili bolą oczy ... :(
Poza kolorem nie mam żadnych obiekcji do nowego stylu ;)

#55

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko wyglada dobrze tylko ta "jasność" Eury, na Boga (którego nie ma!), zrób coś z tym! Rozumiem chęc eksperymentowania, ale po co zmieniać coś co jest dobre? Stary styl forum w pełni mi wystarczał.
Nie macie pojecia jak mi ulżyło, kiedy zobaczyłem napis "beta". Pozatym nowy kolor wybił nam dziure w kadłubie i mamy cholernie mocny odpływ klimatu.

Goście skarżą się na brak jasnych skórek? Oni i tak rzadko tu wchodzą, więc dlaczego użytkownicy mają ponosić "kare" za to, żek omuś nie chce się założyć konta?

i jeszcze cos - pisząc tego psota zauważyłem jakieś teksty w polu "szybka odpowiedź" . Chodzi o opcje dodadnia sygnaturki itp - są kompletnie niewidoczne.

#56

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Styl ciemny pojawi się do wyboru ok. 19:30



#57

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wchodzę i z przerażeniem stwierdzam, że "to" nadal tu jest, zniknęło wprawdzie PKP, ale dlaczego nie można Eury dać kilku stylów? Ja chcę dark blue i tyle, sama jego zamiana na bronze była dla mnie wielkim ciosem, ale to już przesada. Wszystko byłoby nawet fajne gdyby nie ta białość (i brak Blake'a oczywiście, którego użytkownicy wybrali w demokratycznej debacie, a teraz co? Białoruś!),

P.S.1: Dlaczego nie liczy moich postów? Od rana mam 141 a napisałem na "ten" temat chyba ze 20.

P.S.2: Jeżeli chcecie powspominać stare dobre czasy to kliknijcie na "informacja o prawach autorskich".



#58

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Posłuchaj Don Corleone. Po pierwsze nie jesteś na tym forum najważniejszy, po drugie nie czytasz moich postów, po trzecie nie liczy postów bo na forum "ogłoszenia" posty liczone nie są, a po czwarte bronze i deep blue nie wrócą.



#59

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie styl ciemniejszy, byłby (dla mnie) lepszym rozwiązaniem. Może ten by mnie oświecił, ale wole pozostać ciemny :)

Don Corleone, wieczorem będzie do wyboru.
Kilka stylów obciąża serwer, a te zmiany mają właśnie przyśpieszyć działanie forum.


PS: Mój avek i sygnatura nie pasują do tego stylu! NIEEEE! :)

#60

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Owszem nie jestem tu jedyny, ale moje poglądy nie są wcale odosobnione.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych