Skocz do zawartości


Zdjęcie

A Haunting - Duchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prezentuje wspomniane w topicu Śmierć kliniczna - NDE filmy dokumentalne, które przedstawiają nawiedzone domy i rodziny w nich zamieszkujące. Polecam bardzo te dokumenty ;)
Materiały w polskiej wersji językowej - lektor.
1. A Haunting in Connecticut - odc. specjalny Moim zdaniem najciekawszy z wszystkich. Opowiada o historii rodziny, która zamieszkała w byłym domu pogrzebowym. Historia ta była już wspominana na tym forum. Polecam najbardziej ;)
2. A Haunting odc.1
3. A Haunting odc.2
4. A Haunting odc.3
5. A Haunting odc.4
6. A Haunting odc.5
7. A Haunting odc.6

Z tego co wiem to większość odcinków z tej serii. Mogło się jednak tak zdarzyć, że jakiś przegapiłem... :(

Miłego oglądania 8)
  • 0

#2

kamtom.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z odcinka drugiego dwa ostatnie party nie działają. Proszę o reupload
  • 0

#3

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Postaram się to załatwić, jak znajdę czas i okazję. Niestety borykam się ostatnio z zepsutymi płytami głównymi. Dopiero jak usune ten problem, będzie możliwa moja sieciowa 'praca' :|
  • 0

#4

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powinno już działać. Link do indexu part 2 taki sam jak był: http://www.astralweb..._haunting_2.htm Jednakże proszę o pobieranie od początku, gdyż musiałem reuploadować archiwum rar od początku z uwagi na to, iż stare już skasowałem z HDD.

BTW
Thanxx za info o martwych linkach. Ten plik jest także 'wystawiony' na mojej 'www' i nie wiedziałbym o tym fakcie gdyby nie Ty ;)
  • 0

#5 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Te filmy są trochę słabe na discovery obejrzałem wiele odcinków i tylko niektóre były warte uwagi.
  • 0

#6

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Większość odcinków jest tak drętwa, że nawet nasze "Nie do wiary" przy tym to pikuś. Rekonstrukcje w stylu "widziałeś tam? Nie - dostałem spadającą doniczką i wyłączyła mi się kamera" są po prostu mistrzowskie (zresztą jak w każdej tego typu produkcji).
  • 0



#7

kamtom.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z odcinka 3 i 4 nie działają pierwsze części, a z 5 trzecia. no i z 6 druga :/
  • 0

#8

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widocznie nie jest mi dane hostować pliki na tym serwerze :/ Jak znajdę rozwiązanie problemu dam wam znać ;)
  • 0

#9

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Informuję, że reuploadowałem 6 odcinków z tej serii, których wcześniej nie mogliście pobrać:

odc 1
odc 2
odc 3
odc 4
odc 5
odc 6

Pozostał do reuploadu odcinek specjalny A Haunting In Connecticut informuję, że jestem w trakcie uploadu ale ten odc waży ~1.4 GB a więc cierpliwości ;)
Serwer na który obecnie uploadowałem wydaje się byc dibry do pobierania/wysyłania plików jeśli jednak zdarzy się jakiś problem dajcie znać na PW...
  • 0

#10

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Informuję, że odc A Haunting In Connecticut jest już również osiągalny ;)
  • 0

#11

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest więcej odcinków w sieci? Szukałem i nie znalazłem... A bym sobie obejrzał, bo te 8 odcinków to za mało :roll: Jeśli ktoś ma linki, to poproszę.
  • 0



#12

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem (co obejrzałem) jest ich może parę więcej...nie posiadam ich niestety :roll:
  • 0

#13

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem (co obejrzałem) jest ich może parę więcej...nie posiadam ich niestety :roll:


Znalazłem -3 sezony, odcinków chyba ze 30, ale... nie z Discovery, więc bez lektora, nawet napisów nie ma -w ogóle. Wątpię, żeby w Discovery pokazali tylko te 8 odcinków :|
  • 0



#14

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem (co obejrzałem) jest ich może parę więcej...nie posiadam ich niestety :roll:


Znalazłem -3 sezony, odcinków chyba ze 30, ale... nie z Discovery, więc bez lektora, nawet napisów nie ma -w ogóle. Wątpię, żeby w Discovery pokazali tylko te 8 odcinków :|


Kolego oglądam Discovery dość regularnie i nie zauważyłem żeby było u nich jak mówisz 30 odcinków :P
  • 0

#15

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. A Haunting In Connecticut
2. A Haunting 1
3. A Haunting 2
4. A Haunting 3
5. A Haunting 4
6. A Haunting 5
7. A Haunting 6

Poprawione linki!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych