Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głosy z piekła

krzyki z głębi ziemi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#31

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając ten art przypomniał mi sie stary film , w którym testowano nowy naped kosmiczny:) Podczas testów cos poszlo nie tak i statek kosmiczny znikl na 10 lat , kiedy go onaleziono , dzielna ratownicza zaloga weszla na pokład wteddy uslyszeli wlasnie taki sam dźwięk^^ niczym z pieka rodem :) . Statek podczas testowania hiper napedu teleportował sie do inego wymiaru gdzie , wlasnie znajduje sie piekło!!
No i też gra Doom III przyponiała mi sie ^^ Gdzie w kopalni na marsie archeolodzy znajdują świontynie w kótrej jest teleport do piekla !!

Chcialem przez to powiedziec że w każdej bajce jest 20% prawdy.Może ci naukowcy na syberi odryli portal do inego wymiaru. Który potocznie zwie sie PIEKLO!!??
  • 0

#32

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to zwykły fake. Dzwięki mogą przypominać krzyki ale wydaje mi się, że to dzwięki naszej planety w końcu tak głęboko pod ziemią jest inne ciśnienie, pole magnetyczne, płynąca lawa i poruszające sie płyty tektoniczne.
  • 0



#33

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś napisał że można by zrucić tam bombę atomową - Ale by było trzęsienie ziemi. Jak nie gorzej.

Dlaczego nie można założyć iż są to zwierzęta nigdy nie odkryte, bo wiadomo iż nikt nie dotarł poniżej skorupy.
Takie organizmy, może nawet ukształtowane w istoty, mogły by tam żyć. Skoro mogły by się zrodzić tam, to mogły by tam żyć. I wcale nie muszą mieć tam tlenu do życia, to z czego powstały mogło by posłużyć za pokarm i napęd do życia.

Teoria jak najbardziej fantazyjna :D Ale fajnie by było gdyby takie coś istniało, i wyszło się przywitać :D
  • 0

#34

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:) tylko po wyjściu niech koniecznie zarejestruje się na tym forum:)
  • 0

#35

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz tak mi się skojarzyło z Podmrokiem ;) Teraz pewnie drowy wypełzają z tej dziury w celu opanowania świata... heheh...
  • 0

#36

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Owszem Ludzie, ale to są ludzie wykształceni... i chyba nie wypada im stroić sobie żarty.
2. Jeśli chodzi o zwidy i przeslyszenia, to może, gdy wiercili natrafili na złoża gazów, które ulatniając sie, tak powiem, Zakirały naukowców xDD.
  • 0



#37

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A gdzie jest powiedziane ze jakis naukowiec pracujajcy przy odwiercie ujawnil informacje o glosach z piekla, gdzie jest jakas publiczna wypowiedz jakiegos naukowca.

Cala sprawa to popularna legenda miejska/fake, sprawa znana od lat, a te glosy to w kazdym programie mozna zrobic, gdzie dowod ze te dzwieki pochodza z odwiertu
  • 0

#38

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co pamiętam sprzed lat gdy kończyłem technikum geologiczne, wiercenie do takich głębokości jest niezwykle trudne i wiąże się ze stopniowym zmniejszaniem średnicy odwiertu. W pewnym momencie geolodzy nie są już w stanie wiercić głębiej i dlatego pewnie skończono wiercić. Nawet obecnie geolodzy nie są wstanie kopać głębiej niż na 12-13 km. Na tej głębokości średnica odwiertu wynosi nie więcej niż 5-7 cm. Ciekawe jakiej wielkości musiał być ten potwór? Po drugie w trakcie odwiertu do otworu wlewa się non stop pewną ciecz zwaną płuczką, która chłodzi wiertło. Po trzecie różnica ciśnień z pewnością zabiłaby potencjalnego potworka gdyby jakimś cudem wydostał się z takiego otworu. Co do odgłosów - być może coś zarejestrowano ale niekoniecznie musiały być to odgłosy ludzkie. Mnóstwo dźwięków przypomina ludzki jęk.
  • 0

#39

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

To prawda, slyszeliscie kiedys jak rury "spiewaja", jak bylem mal;y to bylem przerazony, bo bylem prxeknany ze to jakis potwory tam sa czy tez ludzie jecza, a "gre" wiatru gdzies na polu w przydroznych krzyzach, huh az wlosy staja deba
  • 0

#40

DrGreenthumb.
  • Postów: 112
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie zeby cos ten tego, ale..

Ogarnął mnie ogromy strach i przez dwie noce śniłem o ogniu i krzykach zanim nie odwróciłem się w stronę Boga i powierzyłem mu swoje życie w jego ręce."


3 minuty lezalem na podlodze ze smiechu....
  • 0

#41

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mi sie zdaje ze Bog teraz mnie doswiadcza, ale w tego potwora co wypelzl z tej dziury niw wierze
  • 0

#42

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro naukowcy tak mówią, to musi tak być i basta ;D
Przypomina mi to jeden z odcinków Z Archiwum X ;]
  • 0

#43

Żaku.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można by się wziąć za wywiad z tymi geologami. Na początku historia wydawała mi się wręcz dziwna... ale jak tu ktoś już powiedział, jak doczytałem do tego że przekazywana z gazety do gazety przestałem w to wierzyć... chodź zawsze jakiś mały procencik wiary zostaje. Naprawdę wypadałoby pogadać z tymi naukowcami. Tylko kto na to wpadnie :) i kto ich odnajdzie :D licząc na to że jeszcze ich ciała nie gniją gdzieś w ziemi lub jakimś odwiercie.
  • 0

#44

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tylko kto na to wpadnie :) i kto ich odnajdzie :D licząc na to że jeszcze ich ciała nie gniją gdzieś w ziemi lub jakimś odwiercie.


Nie rozumiem dlaczego Ci naukowcy mieliby nie zyc, to w koncu nie lata 30 i nie czasy Jezowszczyzny
  • 0

#45

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miedniejwo-putinszczyzna tez jest groźna ;)

Ale wracajac do tematu ... :P
Nie wierze w to ... no chyba ze ktos sie skontaktuje ze zrodlem :)
Przedzej wlasnie jakies laboratrium ... ALE NA TAKIEJ GŁEBOKOSCI !!!
nie dali bo go rady wybudowac chyba :P

innymi slowy bajka ;]
ale kto powiedzial ze bajki nie sa fajne i nie moze byc chociaz troszke w nich prawdy :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych