Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#31

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W całym przekazie widzę tylko jeden problem,czemu to brzmi jak by było przekazem od E.T lub mistrza Yody?
skoro,channeling omija receptor słuchu i trafia do świadomości,to czy nie powinno być to poprawne (przekaz(w sumie ) )? nie brzmieć jak rozmowa z kimś kto ledwo co mówi w twoim języku???
to właśnie wygląda mi na gest teatralny,macie tu przesłanie a to ze jest bełkotliwe ma was utwierdzić w jego autentyczności-bo kto nie wie jak mówią obcy ?np;na filmach

Co o tym myślicie?
  • 0

#32

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może to poprostu medium (człowiek) nie jest w stanie przekazać wszystkich rzeczy. Ja słyszałem że to się odbywa na zasadzie ,,Oni" wysyłają wiadomość do umysłu-> umysł tłumaczy na nasze. Inna sprawa jeżeli madium ma z tym problem. Ja na ten przykład kiedy robiłem kumplowi za lektora to rozumiałem ocb ale czasami tłumaczyłem dosłownie albo wychodziły jakieś kulfony :P
Czyli że albo to ta nazwijmy ją pani czanelingująca (konkretnie jej umysł) xD ma problemy z przekazem, albo to jakieś jajca są :P

a to ze jest bełkotliwe ma was utwierdzić w jego autentyczności-bo kto nie wie jak mówią obcy ?np;na filmach


btw/ Ja nie wiem jak wy ale mnie bełkotanie zazwyczaj w niczym nie utwierdza xD
Na ten przykład przypomnijcie sobie orędzie prezydenta i obwieszczenie instalacji ,,tartaku antyrakietowego" (Buahahahaha)
  • 0



#33

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

manifestacja miłości, obietnice. Chcą nam zamydlić oczy ! Musimy przygotować się na wojnę. Stany i Rosja powinny szykować swoje arsenały nuklearne.

A tak na serio. Data objawinie kosmitów + channeling = bzdura na ktorą nabrałby się tylko największy naiwniak. Wiadomo, że takie akcje z podawaniem dat objawień obcych już były wile razy, więc trzeba zrozumieć, że takie daty nic nie oznaczają. Podobnie jak te legendarne daty końca świata :/ .

"Dajemy wam okazję aby uchwycić/nagrać ten obiekt."

Już widzę tych napaleńców wyczekujących z kamerami, oraz ludzi którzy wrzucili tę plotkę do netu. Chłopaki się poszczają ze śmiechu :) .

Jeżeli tego 14 października się coś wydarzy, to wycofam te słowa, ale byłbym szczerze zaskoczony gdyby doszło do objawienia :) .



P.S. Aha.skoro chcą się nam objawić, to dlaczego zamierzają to zrobić na półkuli południowej ?? Może jeszcze w afryce nad Czadem, albo innym Nigerem, żeby czasem nikt nie zanotował ich obecności... albo jeszcze lepiej nad oceanem spokojnym. No nic poczekam te 3 tygodnie i potem będe jechał po wszystkich ktorzy w to uwierzyli, ale tu może byćproblem bo chyba nikt tutaj w to nie uwierzył :/
  • 0

#34

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fortusss-myślisz ze to akcja marketingowa producentów kamer i aparatów?
Myślisz ze półkula południowa jest niezamieszkała? ;)
  • 0

#35

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie, ale jest na pewno dużo biedniejsza od północnej, poza tym ogólnie lądów nawet jest na niej mniej :) .

Generalnie i tak jedyne bogatsze państwa półkuli południowej to Australia&Nowa Zelandia, RPA i kilka państw ameryki południowej.

Jak by się pojawili nad afryką środkową, to mimo ich zezwolenia nikt by fotki nie strzelił, bo nie miałby czym (może ewentualnie jakiś misjonarz/uczestnik safari.)

Kosmici twierdzą, że strach jest bebe, a sami się peniają pojawić na pólkuli północnej ;) . Te ich osłony/tarcze i tak bomby "H" by nie wytrzymały :P .

Generalnie nie będe w nich wierzył do momentu w którym nie dostanę dowodów na ławę (bo głupi nie jestem, żeby wierzyć w jakieś schizy i w jakiś "chanelling", który pewnie też jest wyssany z palca.

Pozostanę tym ignorantem pewnie jeszcze dłuuugo, no ale coż.

Generalnie, to nawet bym się ucieszył, gdyby jakaś przyjazna rasa skontaktowała się z nami, no ale jestem realistą i sceptykiem, więc czy mi się by to podobało, czy nie to i tak pozosaje przy swoim :/
  • 0

#36

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tekstu wywnioskowałem ze obcy dysponują geografia-możliwe ze z przed, ostatniego, przybiegunowania ziemi .
a zamożność nie ma z tym nic wspólnego
Bogaci europejczycy i amerykanie znaczą dla obcych więcej,myślisz ze tak jest?

( sorki za słowotwórstwo)
  • 0

#37

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie, ale takim buszmenom to nic nie zmieni, bo będą myśleli, że jakiś ich bożek się objawił, im świadość, że kosmici istnieją nic w życiu nie zmieni, poza tym wtedy informacja się nie rozpszestrzeni i dobra nowina dotrze tylko do 50 mieszkańców afryki środkowej, poza tym skoro tak miałoby być, to czemu nas o tym informują, że bedąna Ziemii ?? Europejczycy/amerykanie mogliby wykorzystać informacjęo isnieniu obcych, oraz rozpowszechnić na świecie.

A przebiegunowania?? Nie znam sięw tej kwestii, ale jak to dokładnie działa,i kiedy miało to miejsce ostatnio ?? Skoro wiedzą tyle o naszym społeczeństwie to dlaczego mają dysponować mapami sprzed ery mezozoicznej na przykład?? Wtedy to pewnie nawet ich nie było ;) .

Daj w razie czego link do jakiejś wiarygodnej strony opisujących przebiegunowania planet.


Dzięki, że jesteś taki cierpliwy, bo jak tu wyrażam totalnie sceptyczne poglądy i wytykam temu przekazowi wszystkie błędy jakie mi do głowy wpadną, a ty spokojnie sobie dyskutujesz :) . Wielkie "dzięks"
  • 0

#38

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obcy są wszędzie tylko nikt ich nie widzi albo nie chce widzieć...ale data ich szczerej prezentacji po raz któryś to jednak chyba mała prowokacja...
  • 0

#39

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ej a może to jest reklama national geographic i 14 będzie całodobowy seans filmów o UFO :D
A z tym południem to ttak na serio nie wiadomo czy to południe :P Padła nazwa Alabama, problem w tym że Alabama nie jest na południu i do tej pory nie wiadomo ocb. ;d Ja się odnosze do tego sceptycznie ale jednak z taką iskierką wiary że może coś w tym jest. Mimo wszystko na pewno będzie takie wyczekiwanie jak już nadejdzie ten słwany 14 październik x]
  • 0



#40

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pierwsze słyszę [czytam] o jakiejś przewidywanej dacie kontaktu. Gdy tak sobie uświadomię, że faktycznie mogłoby mieć miejsce, dreszcze ekscytacji przechodzą mi po plecach. Za dużo Roswell się naoglądałam, ale to jest jedna z rzeczy o których kurna zwyczajnie marzę ;D
Fajnie by było :]
  • 0

#41

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze jeden bzdetny tekst i bez skrupułów wstawię warna i bana na tydzień.

I ten temat ma się nijak do przebiegunowania, za offtopy też polecą nagrody.
  • 0



#42

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak nic nie ma do przebiegunowania.

Obcy bodaj oznajmili przez tamtą panią od channelingu, że Alabama była na półkuli południowej, a była na półkuli południowej, bo było przebiegunowanie i wtedy biegun północny był południowym, a południowy północnym.

Ostatnie przbiegunowanie było 780 tys lat temu, a to nie tak dawno niż wtedy gdy platformy i płyty Kontynentu Ameryki północnej były tam gdzie teraz jest połkula południowa ( a nie wiem czy kiedykolwiek tak było, odkąd te lądy powstały, ew były blisko równika, lub nieco za nim.)

My tu panie adminie rozważamy znaczenie stwierdzenia, że "Alabama kiedyś była na południu" i nawet dochodzimy, że taka jest prawda :)

Ja się nawet dzięki temu offtopowi nowej rzeczy dowiedziałem i uaktualniłem swoją wiedzę na temat Ziemii :)

Pozdrawiam.
  • 0

#43

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Racja
Obcy nie muszą nam się ukazać bo tego nie potrzebują...wolą nas badać ze swoich nie widzialnych dla oka pojazdów..
Rasa ludzka jest agresywna do czegoś czego nie zna albo się boi...Za duże ryzyko dla obcych by sie ujawnić,ludzie zaczęli by się zbroić i na pewno chcieli by zapanować nad obcymi kradnąc im przy tym ich technologie...Obcy wolą nas zniewalać za pomocą swojej lepszej technologi,która jest nie uchwytna dla ludzkości :uprowadzenia ludzi i zwierząt,popisy ich maszyn,itd.....
  • 0

#44

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chwilunia. a czy przypadkiem data 14.08.2008 nie jest związana z rzekomym rozpoczęciem programu Blue Beam? bo w te media i przekazy od kosmitów to jakoś nie wierzę.
  • 0

#45

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że kontakt 14 października jest dość realny z racji tego, że w listopadzie ponoć ma być III WŚ, Obcy mogliby poprzez swoją manifestację w jakiś sposób powstrzymać USA od wywołania wojny, pozostaje jeszcze kwestia projektu Blue Beam czy przypadkiem nie ma być to test całej maszynerii, pożyjemy zobaczymy :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych