Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak dzisiaj przez przypadek trafiłem na informacje o kontakcie 14.10.2008.
Stronka:
http://ufozone.blox....ernik-2008.html
http://ufozone.blox....informacje.html

Myślałem, czy przepisać tutaj artykuł, ale widzę tam znajome nicki- dj_cinex i AlienGrey :) To też odsyłam na tamtą stronkę, a tutaj można prowadzić dyskusję. (Chyba nikt o tym na forum nie pisał?)

Ja myślę, że jak zwykle czas pokaże, czy to prawda. Chociaż całym sercem chciałbym żeby to nastąpiło tego 14 października :D

Chociaż co jakiś czas pojawiają się nowe daty z wielkimi wydarzeniami na które się czeka. Ale przynajmniej żyje się tak oczekując od jednego wydarzenia do drugiego nawet jak nic się nie dzieje :D Pamiętam 25 maja 2006 i kometę Schwassmann-Wachmann. To były czasy... :D
  • 0



#2

Karolex95.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ciekawe Czy dojdzie do tej manifestacji. 14 października trzeba tvn 24 włączyc :D :D
  • 0

#3

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wchodząc na to forum zapewne będę mógł napisać: "a nie mówiłem", ale nie dlatego, że na ziemi pojawi się statek kosmitów lecz właśnie dlatego, że go nie będzie ;O. Nie jestem ignorantem na tyle by twierdzić, że ludzie to jedyne istniejące we wszechświecie istoty rozumne, ale jestem realistą a te channelingi jakoś w ogóle mnie nie przekonują.
  • 0

#4

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja się przyznam że nigdy na te ,,wielkie" daty nie czekałem ale tym razem wydaje mi się że coś może w tym być. Zwłaszcza że jest również kilka innych przeopwiedni mówiących o manifestacji UFO w 2008. No cóż trzeba sobie wygodnie usiąść z czipsami i pepsi i czekać co będzie :D 14 października +/- 3 dni .

p.s fajnie by było zobaczyć jak ludzią ,koparka" opada :D
  • 0



#5

Rzolniez.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne ze jesli to sie wydarzy to USA sie zesra:)
  • 0

#6

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podobne plotki pojawiały się w Sieci już nie raz... Myślę, że to kolejna ściema, wyssane z palca historie, które tak naprawdę nie wiadomo czemu i komu mają służyć. Sceptycy krzyczą "ZNÓW BUJDA!", ufo-entuzjaści zacierają ręce...

Osobiście, zdaje się po doświadczeniach z podobnymi "zapowiedziami", zaliczam się chyba niestety(?) do tej pierwszej grupy..

Pewnie jak zwykle nic się nie wydarzy... choć prawdę mówiąc, chciałbym bardzo! (Teraz już nie wiem, do jakiej grupy się zaliczyć :P )


Cała ta historia z odwiecznymi zapowiedziami różnych rzeczy przypomina mi pewną bajkę, kiedy to (nie pamiętam dokładnie) ktoś schował się na drzewie i krzyczał "wilk, wilk, pomocy!", kiedy przybiegała ów pomoc, "ofiara" śmiała się z udanego dowcipu. Sytuacja powtarzała się, w końcu, kiedy wilk zaatakował naprawdę - nikt na wołanie nie zareagował.

Pewnie kiedyś w końcu tak samo będzie z podobnymi do tej historiami, jak i tymi dotyczącymi "końca świata".
Przez lata całe społeczeństwo będzie bombardowane kolejnymi datami końca świata, ewentualnie "kontaktu". Za każdym razem NIC się nie stanie, a w końcu, kiedy już będą prawdziwe powody by wierzyć - nikt tego nie zrobi.


Pozdrawiam

Kriss
  • 0



#7

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie kiedyś w końcu tak samo będzie z podobnymi do tej historiami, jak i tymi dotyczącymi "końca świata".
Przez lata całe społeczeństwo będzie bombardowane kolejnymi datami końca świata, ewentualnie "kontaktu". Za każdym razem NIC się nie stanie, a w końcu, kiedy już będą prawdziwe powody by wierzyć - nikt tego nie zrobi.

Może właśnie o to chodzi światowym władzom? :) Ciągle tylko te channelingi, wszystkie bardzo do siebie podobne. I jak w końcu będzie ten prawdziwy to nikt nie uwierzy. Albo to jest przygotowanie ludzi "na sucho", albo szatański plan NWO :D
  • 0



#8

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tylko, że ludzie tak czy siak niczego sobie z tych "rewelacji" nie robią.

No bo co? Tutaj grupka pasjonatów przeczytała o tym 14 października... Coś to zmieniło? Wiemy, ewentualnie czekamy... i tyle. Moja ciocia nic o tym nie wie. Sąsiadka też nie. Pan marek z kiosku też nie słyszał.

Za to oni na pewno słyszeli o końcu świata w 2000 roku. O pluskwie milenijnej też. Nic się nie stało. A czy ktoś w ogóle jakoś szykował się na to co rzekomo miało się stać? Raczej też nie. Wszyscy tylko trąbili, nikt nie działał.

Zdaje mi się, że to nie ma żadnego powiązania z teoriami spiskowymi :P

Ludzie od zawsze mają takie informacje w... poważaniu. Na doniesienia o kontakcie lub końcu świata reagują zazwyczaj sekty :] popełniając zbiorowe samobójstwa (wtedy świat się dla nich rzeczywiście kończy :] ) lub stojąc na polach z transparentami "take me onboard".


Pozdraaaaawiam!
  • 0



#9

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

''...Federacja Światła zarzeka się, iż owa manifestacja ma być pokojowa i ma ona pomóc nam wejść na "wyższą wibracje miłości". Poprosili oni Blossom aby ta wiadomość została rozpowszechniona do jak największej liczby osób.''

Brzmi to troche jak lancuszek szczescia.
Sciema.
  • 0

#10

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bez wątpienia byłoby to wydarzenie,które zmieniłoby oblicze naszego świata.
Odwróciłoby do góry nogami wszelkie,wielkie religie na czele z zakłamanym KrK.
Ale podkreślam byłoby.
Mając w pamięci ten artykuł mam pewne obiekcje co do autentyczności tych sensacyjnych doniesień,jak i do samej pani Blossom.
Naturalnym jest,że czekam na ten moment z utęsknieniem (pewnie nie tylko ja) i choć tę datę potwierdzają inni channelingowcy,ja póki co wolę zachować dystans a pełną radość i ekscytację zachować na 14 października 2008 r.
  • 0



#11

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem jaki sens mają te zapowiedzi kontaktu. Jeżeli kontakt nastąpił by dzisiaj to co? Nie zostanie uznany bo nie był zapowiedziany przez "speców"? Jak dla mnie każda data jest dobra na kontakt, a w żadne zapowiedzi nie wierzę. Będzie to się uciesze i tyle :) .
  • 0

#12

hm0.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest to tylko i wyłącznie kolejna "przepowiednia" (obecnie dominują internetowe ze względu na łatwość rozpowszechniania), których od zakończenie II wojny św. było po kilkanaście/kilkadziesiąt w każdym z rozwiniętych krajów a jednostkowo zdarzały się takie i wcześniej na całym świecie. Nie do wiary, że ludzie w to wierzą... Jak stwierdziła znana persona: "Jedną z dwóch rzeczy bez granic jest ludzka głupota"...
  • 0

#13

Magnolia.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Phii nie wierzę :) A pamiętacie jak niedawno pewnien koleś z USA miał pokazać film, na którym widać kosmitę...? No właśnie, podobna sprawa.... :]
  • 0

#14

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Phii nie wierzę A pamiętacie jak niedawno pewnien koleś z USA miał pokazać film, na którym widać kosmitę...? No właśnie, podobna sprawa....


Do tej pory go nie widziałem xD
  • 0

#15

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale klatka z filmu była :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych