Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fizyka w OOBE/LD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W OOBE nasze przenikanie przez przeszkody fizyczne jest naturalne, jednak pewne braki w naszym duchowym rozwoju objawiają się właśnie tak, że nie możemy przenikać przez np. ściany. Jednak w astralu te ściany nie są przeszkoda, bo dla astralnego ciała fizyczność jej nie stanowi. To że czegoś nie jesteś w stanie w astralu pokonać świadczy o tym, że musisz popracować nad sobą. To nie jest tak, że od razu dojdziesz tak daleko jak tylko zechcesz. Nad sobą należy pracować i przygotowywać się do tego co możesz spotkać podczas podróży w stanie OOBE.
  • 0



#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaakcentowaliśmy odmienne prawa rządzące w himalajach, na dnie oceanu. Akceptujemy to że posiadamy rożną pojemność płuc pozwalającą przebywać nam bez aparatu w dużych wysokościach lub w głębinach wód. Akceptujemy to ze jedni tworzą muzykę a inni mogą ją tylko słuchać. Mamy rożne predyspozycje.
Nasze ciało astralne przenika, nasze ciało fizyczne. Oznacza to że przeszkody fizyczne przenika. To tak jakby gąbkę - nasze ciało fizyczne włożyć do wody, nasze ciało astralne. Woda wchodzi i przenika strukturę gąbki.

Jeśli jest to naturalny stan istnieje zawsze. Mur istnieje na poziomie fizycznym i tylko dla ciała fizycznego. Jeśli w podróży pojawia się przeszkoda - przenieś swoje skupienie za spotkany na drodze przedmiot. Zapewniam Cię znajdziesz się po drugiej stronie.
  • 0



#18

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Że tak spytam. Jako, że nie wierzę w nocne latanie. Mam parę pytań... Skoro latacie po nocy możecie polecieć do innego miasta ? I skoro ściana jest przeszkodą, czy możecie spojrzeć przez szybę ?
  • 0

#19

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Avallach - podobnie jak w przypadku myśli, pragnień. W tym subtelnym świecie pojęcie odległości istnieje jeśli go pamiętasz. Jesteś ta na czym się skupisz. Jeśli skupisz się na murze - utkwisz w tym miejscu. Skoncentruj się na " mecie " - celu podróży. Szyba jest przecież materialna i nawet tutaj przezroczysta. Jeśli masz ochotę zobaczyć co jest za nią - przenieś się na drugą stronę szyby.
  • 0



#20

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Acha super czyli jeśli zobaczysz miejsce w Google Maps to teoretycznie da się tam przenieś ? Za szybę też się da a nawet jakby się człowiek starał to i za mur trafi. Heh szkoda zatem, że ludzie się nie zapisują w astralu możnaby podglądać w damskich szatniach...
Anyway odnośnie pierwszych dwóch zdań jest to możliwe ?
  • 0

#21

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Avallach - prościej jest zapisać się na pływalnie, iść do sauny. Są plaże itd.... jak widać są osoby które mają przed oczyma tylko gołe chociaż ubrane kobiety.
Zaspokojenie tego typu pragnień możne otworzy Ciebie na inne możliwości jakie świat ma do zaoferowania. Tymczasem pobiegnij na jakąś bieżnię i pobiegaj sobie ^^ a możne pomoże Ci zimny prysznic ^^.
  • 0



#22

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To trzecie zdanie było żartem z mojej strony pisałem wcześniej, że jakoś słabo wierzę w to latanie chciałbym tylko poznać odpowiedź na moje pytania... Możesz jej udzielić ? :P
  • 0

#23

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

avallach taki temat był poruszany na forum nie raz, wysil się i poszukaj w tematach o OOBE. Nie zaśmiecaj tymi pytaniami tematu.
  • 0



#24

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Asieńka: ok jeśli chcesz możesz usunąć wszystkie moje posty, nie ma problemu...
chciałem tylko Cię poinformować skąd wynika moje działanie w tym temacie. Mianowicie jego tytuł brzmi "Fizyka w OOBE/LD", fizyka jak wiadomo jest nauką, dlatego drążę ten temat by zebrać pewien zbiór klasycznych założeń i twierdzeń prezentowanych przez nocnych lataczy i uważanych przez nich za możliwe/prawdziwe, a następnie dokonać małej "weryfikacji". Do tego potrzebni mi są aktywni "latacze", a nie latacze sprzed paru tygodni lub miesięcy w innych tematach. Oczywiście mógłbym założyć nowy temat i tam próbować kompletować założenia, ale wtedy zostałby słusznie skasowany gdyż wszystko jest w FAQ i innych.
Mówiąc krótko mam w tym pewien cel. Jeśli poznam odpowiedzi na dwa ostatnie pytania, to następny post go ujawni niezależnie od tego, czy będzie ona taka jakiej oczekuje. Jeśli nie to daj mi warn'a lub fell free to delete my posts :)
  • 0

#25

Hakaleleszekle.
  • Postów: 57
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nigdy nie miałem OOBE i dlatego w to nie wierze, ale czy nie robiliście kiedyś eksperymentu typu:

- prosicie brata, siostrę żeby w czasie Waszego snu napisali na kartce w pokoju obok jakieś 5 losowych słów, jakby to było OOBE i jak juz przeczytacie astralnie te słowa, to nie powinniście mieć problemów ze zgadnięciem, nie ? :)

Ciekawi mnie jeszcze to czy potraficie poruszać przedmiotami w tych podróżach, np. spróbujcie namalować siostrze wąsa ;-] ?

W sumie szkoda ze tak nie potrafię, ja mam tylko zwykłe sny, jakieś opętania, apokalipsy itp :(


Hmm maxiu ja takze nie wierze, by bylo to cos poza naszym wewnatrzczaszkowym show;) probuje np. odczytywac nazwiska na domofonach w okolicznych blokach, raz nawet odczytalem trafnie, ale potem uswiadomilem sobie ze mieszka tam babka znajomej i bylem tam z nia kiedys, wiec moglo to sie gdzies miedzy zwojami zapisac. Co do dorysowywania wasow siostrze, to OMG :D pomysl przedni, dlaczego ty nie sprobujesz?
  • 0

#26

Master Sorcerer.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że ten punkt trzeci może być związany z naszymi przyzwyczajeniami ze świata realnego - raczej nie poruszamy się w pionie z wyjątkiem wind. Tak więc nasz mózg nie bardzo jest do tego typu operacji przyzwyczajony.

Mózg?
To Ty raczej LD miewasz kolego. Ja poza ciałem zwielokrotniam prędkość światła.

Boże gdzie ty masz teorię względności czy to ty chodzisz w czasie rzeczywistym czy czas rzeczywisty w tobie?
Trochę se poczytaj zanim będziesz leciec szybciej niż zegar atomowy (nie licząc wyświetlania zcyferek oczywiście)
  • 0

#27

De Joker.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi ostatnio sniło się że latałem po podwórku tak jak Neo w Matrixie. Tak samo wybijałem się do góry, jednam nie umialem za daleko zalecieć, bo spadałem na ziemie
  • 0

#28

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(...)Z czym sobie nie radzę ? Nie potrafię stanąć na ziemi. Jestem zawsze jakieś 40cm nad. (...)


To mnie zaintrygowało, bowiem jak byłem młodszy (4-7 lat) to miewałem takie sny, że unoszę się tuż nad ziemią, właśnie w takiej wysokości. Nigdy nie umiałem wtedy normalnie latać, zawsze lewitowałem w tej wysokości. Zwykle te sny były głęboko zagnieżdżone w rzeczywistości - wszystko dookoła działo się normalnie tyle, że ja się lekko unosiłem. Możliwe, że część z tych przeżyć to było OOBE, a inne były snami.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych