Skocz do zawartości


Zdjęcie

ShadowLady86


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

kleskus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj ShadowLady86. Fajne masz zainteresowania, duzo o sobie napisałaś.

Ja tylko sie przywitam z tobą bo musze isc niestety zaraz :(

#17

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem pod WIELKIM wrażeniem twojej wypowiedzi i osobowości. (zdjęcie też fajne :P )
Szkoda, że takich jak ty dziewczyn nie ma wiele. A przynajmniej- w mojej okolicy :)

#18

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj ShadowLady86. Fajne masz zainteresowania, duzo o sobie napisałaś.Ja tylko sie przywitam z tobą bo musze isc niestety zaraz

Hello :) Tak, szkoła wzywa. Nie każdy może się tak lenić jak my, studenci. Wrzesień to piękny miesiąc. Na szlakach nie ma tłoku, nie trzeba się wykłócać o boisko do siatkówki. Wszystko dla studentów. A w deszczowe dni można pić herbatkę z miodem przed kompem i patrzeć przez okno, jak wuefista-sadysta przegania biednych gimnazjalistów po boisku. Muszą się wszak hartować <złowieszczy śmiech>

Jestem pod WIELKIM wrażeniem twojej wypowiedzi i osobowości. (zdjęcie też fajne tongue1.gif)
Szkoda, że takich jak ty dziewczyn nie ma wiele. A przynajmniej- w mojej okolicy

Dziękuję za pochwałę mojej powierzchowności i osobowości. Z tego co przeczytałam w profilu masz jakieś 15 lat. Czyli zakładam, że Twój kontakt z dziewczynami ograniczasz do rówieśniczek. Jak patrzę na współczesne gimnazjalistki (czasem zmuszona jestem rozmawiać) to płakać się chce, na prawdę. Ale nie znaczy, że nie ma wyjątków, prawda? Trzeba umieć znaleźć roże wśród chwastów, perły wśród wieprzy! Tylko czasem szukać się nie chce, co? ;] Proponuję zrezygnować z poszukiwać partnerki do rozmów na portalu www.aleryje.pl tfu, tfu... fotka.pl. a zarejestrować się na przykład na forum miłośników twórczości Tolkiena lub powieści współczesnej. Jeśli chodzi o poszukiwania w terenie, to proponuje udać się do teatru. A po spektaklu lub podczas przerwy, zagadać do jakieś rówieśniczki. Powodzenia!

#19

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam

Szukałam wiadomości na temat Elżbiety Batory i dzięki nieprzewidywalności wyszukiwarki google, znalazłam się tutaj.

Tak samo właśnie było ze mną. Przez ten sam artykuł trafiłem na to forum.
Pierwszy plusik

Nie udzielam się regularnie, raczej wtedy gdy mam więcej czasu. Interesuje mnie szczególnie dział o medycynie i tam jestem najczęściej. Ok, to wiecie gdzie mnie szukać.

Tak teraz już wiem. Dobrze wiedzieć.
Drugi plusik


1. Co ShadowLady86 uwielbia:
-mecze piłki siatkowej i naszą reprezentacje. Sama również gram z przyjaciółmi, z różnym skutkiem.
-chińska kuchnię
-biotechnologię, która jest moim kierunkiem studiów. W przyszłości zamierzam zajmować się diagnostyką molekularną, wykrywaniem i leceniem chorób genetycznych.
-rysowanie ołówkiem.
-serial Stargate
-mężczyzn, którzy potrafią zaimponować kobiecie inteligentną rozmową i nienagannymi manierami. Nawet jeśli jest to mój profesor, który ma 80 lat biggrin3.gif
-tańczyć!
-ludzi, którzy jedzą czekoladę z uśmiechem, a nie z obawą że przytyją

siatkówka? Hmm interesujące aczkolwiek sport wymagający poświecenia.
chińska kuchnia? smaczna i bogata w witaminy.
biotechnologia? Hmm nie mój gust choć dosyć fajny kierunek studiów.
rysowanie? Zaproponował bym wspólne plenerowe rysowanie.
Stargate? Nie wiem o czym jest.
mam mniej niż 80 lat wiec nie będę nawet próbować.


Pozdrawiam gorąco!

Ja również, poza tym iż kojarzę Cię od dłuższego czasu.



#20

kleskus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tutaj jeszcze wspomne bo naprawde niemam gdzie... Moja nowa klasa jest tragiczna... Jak mozna byc takim prymitywem zeby caly czas mówić do innych teksty w stylu, "walisz gruche", "robicie ciufcie w domu z tatą", "wylizałbyś jej patelnie" itp. Ludzie sorry ale to jest poprosty tragedia... Dzisiejsza mlodziez jest niedorozwinięta. Wyjdzie taki do odpowiedzi i nic powiedzieć mądrego nie potrafi, ale na przerwach, wezmą w 5-ciu do kogoś podejdą i takie teksty do niego sadzą... W calej klasie mam może 5 osób normalnych.

Mam zamiar przepisać sie do innej klasy bo ta mnie dołuje...

Sory za posta, ale musialem to gdzieś napisać. ;)

#21

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również witam serdecznie niezwyczajną, niebanalną i ciekawą osobowość w Twojej postaci. Jaka szkoda, że odległość niewłaściwa (czyt. za duża), dlaczego normalne dziewczyny są zawsze tam gdzie mnie nie ma (niemała ich rzesza to właściwie tragedia o czym przekonałem się sam nieraz. btw, jestem singlem z konieczności a nie z wyboru - to tak na marginesie zupełnie). Chociaż jestem facetem to uważam to samo o wielu egzemplarzach z naszej ciemnej, prostackiej i prymitywnej masy.

Pozdrawiam! :)

#22

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

aAAAAAAAAAAAAa Shadow! Ja nie ze Śląska i zapamiętaj to NA ZAWSZE! :DDDD Zagłębie Dąbrowskie!! A studiuję historię ;p dziś oficjalnie zakończyłam pierwszy rok, yeah! ;p

#23

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siatkówka? Hmm interesujące aczkolwiek sport wymagający poświecenia.
chińska kuchnia? smaczna i bogata w witaminy.
biotechnologia? Hmm nie mój gust choć dosyć fajny kierunek studiów.
rysowanie? Zaproponował bym wspólne plenerowe rysowanie.
Stargate? Nie wiem o czym jest.
mam mniej niż 80 lat wiec nie będę nawet próbować.


ad1. Miałam już siniaki, jedno stłuczenie i ranę ciętą hehe
ad2. A w dodatku stosunkowo tania, i jest jednym z nielicznych kulinariów (pizzę pomijam), które można zamówić z dostawą do domu :)
ad3. Przyszłościowy, choć kontrowersyjny. Ale droga, która jest prosta, szybko się nudzi.
ad4. Rysujesz w plenerze. Super! Masz może jakieś rysunki do pochwalenia się? :) Ja niestety nie umiem rysować natury, ale chętnie oglądam innych przy pracy hehe
ad5. Pogoogluj :]
ad6. Ważne by więcej niż 18. Bo inaczej mogą mnie oskarżyć o nielegalne kontakty z nieletnimi na paranormalnym forum :P Pedofilia to teraz tHaKI trendi temat.

Moja nowa klasa jest tragiczna... Jak można byc takim prymitywem zeby caly czas mówić do innych teksty w stylu, "walisz gruche", "robicie ciufcie w domu z tatą", "wylizałbyś jej patelnie" itp.

W gimnazjum panuje tzw. kult stada. Jako eksperymentalny rocznik '86, miałam zaszczyt doświadczyć wszystkich niedociągnięć tego sztucznego środowiska na własnej skórze. Ale do rzeczy. Niektórzy mają ambicje zostania przywódcą tegoż to stada. I oczywiście dostosowują się do poziomu i zyskują tym uznanie, waląc tego typu texty. Na to rada jest jedna... OLEWAĆ! Nie krytykować i tłumaczyć, bo tym tylko ucieszysz delikwenta. Nie zwracać uwagi i prowadzić swoje kulturalne życie. Te zachowanie mogę porównać z trollingiem na forach. Przykład - forum miłośników koni. Wchodzi jakiś Kowalski i wkleja posta, że konie śmierdzą. Po kilku minutach widzimy 100 postów urażonych użytkowników. I po co? Troll zginie, jeśli przestanie się go karmić. Ten system sprawdza się również w gimnazjum i wczesnym liceum. Na dalszych szczeblach edukacji rodzi się kult indywidualizmu.

Również witam serdecznie niezwyczajną, niebanalną i ciekawą osobowość w Twojej postaci.

Chyba wydrukuje sobie to zdanie i powieszę na ścianie, by łechtało moją próżność. :P

dlaczego normalne dziewczyny są zawsze tam gdzie mnie nie ma

Dlaczego zawsze staramy się spojrzeć za horyzont, a nie dostrzegamy tego, co mamy na wyciągniecie ręki? Każdy z nas na co dzień widzi kilkadziesiąt wyjątkowych osób, ale ich nie dostrzega. Po prostu tacy już jesteśmy, że wszystko co nowe, co nie osiągalne, wydaje nam się bardziej atrakcyjne. A to błąd!

Ja nie ze Śląska i zapamiętaj to NA ZAWSZE! :DDDD Zagłębie Dąbrowskie!!

A ja studiuję w Sosnowcu. To podobno jest już zagranica, ale ja w to nie wierzę. Kiedyś widziałam, jak dwa tramwaje zderzyły się czołowo!
Takie rzeczy to tylko w Polsce :)

#24

kleskus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby to gimnazjum było to bym jeszcze zrozumiał ale to szkoła średnia, ja nie wiem jak mozna być tak prymitywnym mając tyle lat :P

Ja jestem z okolic tarnowa, a tam niestety pustki wsrod osob z jakimis zainteresowaniami (zwiazanymi z tematem strony, albo nie chcą sie ujawniać) :P

#25

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby to gimnazjum było to bym jeszcze zrozumiał ale to szkoła średnia, ja nie wiem jak mozna być tak prymitywnym mając tyle lat


Dopiero zacząłeś szkołę średnią, prawda? Spokojnie, ludzie mają trudności z adaptacją po gimnazjum. Potem zacznie się nauka na poważnie i debilizm przestanie być w cenie. W klasie maturalnej wszyscy będą chodzić jak w zegarku, a głupota umrze śmiercią naturalną. Ewentualnie pozostanie w ukryciu, by ponownie przeżyć swój renesans na pierwszym roku studiów.

Ja jestem z okolic tarnowa, a tam niestety pustki wsrod osob z jakimis zainteresowaniami (zwiazanymi z tematem strony, albo nie chcą sie ujawniać)


Harrego Pottera też nikt nie czyta, po to przecież taki obciach. Ale jakoś fora o tej tematyce pękają w szwach, a książki i gadżety osiągają rekordową sprzedaż. Dziwne, co nie? ;)

#26

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ad4. Rysujesz w plenerze. Super! Masz może jakieś rysunki do pochwalenia się? smile2.gif Ja niestety nie umiem rysować natury, ale chętnie oglądam innych przy pracy hehe

Hmm rysuję od nie dawna. Kilka prac mam na koncie.

ad6. Ważne by więcej niż 18. Bo inaczej mogą mnie oskarżyć o nielegalne kontakty z nieletnimi na paranormalnym forum tongue1.gif Pedofilia to teraz tHaKI trendi temat.

Mam więcej niż 18. Ale ile? Znajdź sama na moim profilu. Znajdziesz też tam numer mojego gg. PZDR



#27

Ixodides.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ps2. dowcipy o babach za kierownicą są do d... życie je przebija

Kobiety możne i czasem parkują krzywo [...]

Kazdy parkuje tak jak potrafii.

[...] kto jedzie dajmy na to 90 km/ h i chcę go wyprzedzić, to jeśli to jest facet, ambicja bierze górę. Gdy się zrównamy to daje po gazie i choćby jego auto miało się zes... to nie da się "babie" wyprzedzić.


Dla mnie to jest Debil a nie facet.

#28

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj Dani Ave naleśniki.
3 ulubione utwory CoF? Słyszałaś techno w ich wydaniu?

#29

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm rysuję od nie dawna. Kilka prac mam na koncie.

O jakim koncie mówisz? Przeglądałam Twój profil i w pracach graficznych chyba nie masz założonego konta.

Kazdy parkuje tak jak potrafii.

Tylko żeby nie porysował/a mi auta :P

Dla mnie to jest Debil a nie facet.

jedno nie wyklucza drugiego :mrgreen: Ok, żarty na bok.

Witaj Dani Ave naleśniki.

Choć wysilam całe swoje kreatywne myślenie, nie mogę zrozumieć tego powitania. Ok, pana Daniego mam w avatarze. Ale witajcie naleśniki? :/

3 ulubione utwory CoF?


1. Cruelty Brought Thee Orchids (właściwie to lubię całą płytę Cruelty and the Beast)
2. Lord Abortion
3. Nemesis

Słyszałaś techno w ich wydaniu?

Nie i chwała Bogu!

#30

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eee... Lady, ja jestem osobnikiem jak na swój wiek nietypowym- Długowłose, cyniczne indywiduum słuchające metalu i rocka (Death Magnetic tylko Unforgiven III ma fajne, o!), oglądające anime i mangę, wdające się w filozoficzne dysputy z moim księdzem (niedługo straci wiarę, zobaczycie! Tylko po to chodzę na religię!)...
A więc twoja rada co do fotka.pl (żeby im serwery padły, enter!) jest dla mnie oczywista :P
Dziewczyny to nie tylko rówieśniczki- w szkole muzycznej, do której uczęszczam, spotykam młodsze i starsze panny (11-17 lat).
I wszędzie tak samo.

Żeby tylko dziewczyny!
W klasie są... trzy-cztery normalne osoby... (nie licząc mnie, ale ja natomiast w drugą stronę przeginam)
Inni podążają za silnym instynktem stadnym, gadając o kopulacji, tym, kto to komu mordę pod remizą obił... (do mojej szkoły chodzą uczniowie z pewnej niewielkiej wsi).
Słuchają disco-polo i techno. Zawsze. Tylko. Z przyjemnością. I nie szanują tego, że ktoś ma odmienne gusta...
A ci normalni... cóż, są normalni, więc wiadomo, jacy są i jacy nie są :)
Tylko z nimi da się porozmawiać normalnie. I nie ma wśród tej grupy żadnej dziewczyny. Niestety.
Ale za to nie lataja jak przedszkolaki na przerwach, nie podskakują do silniejszych (był taki co cały czas okładał mnie pięściami. Przywaliłem raz od niechcenia. Skulił się i zaniemówił. Na drugi dzień zaczął od nowa), a da się z nimi porozmawiać i o porządnej muzyce, i o dobrym filmie, i o dobrej książce (Muszę pokazać im Lema. :P )
Ee... Wybacz, że się tak rozpisałem, wylewając żale. Ale musiałem :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych