Skocz do zawartości


Zdjęcie

ShadowLady86


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#1

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich!
Na wstępie może powiem, że nie jestem nowym użytkownikiem. Zarejestrowałam się tutaj w lutym 2007 roku. Na forum trafiłam przypadkowo. Właśnie czekałam na wyniki ważnego examinu i nie ukrywam, że stres nie pozwalał mi spać po nocach. Szukałam wiadomości na temat Elżbiety Batory i dzięki nieprzewidywalności wyszukiwarki google, znalazłam się tutaj. Kierowana przekonaniem, że lepiej się bać niż zamartwiać, poczytałam sobie kilka artykułów. Zalogowałam się i cóż... żałuje tego tylko czasami :P

Nie udzielam się regularnie, raczej wtedy gdy mam więcej czasu. Interesuje mnie szczególnie dział o medycynie i tam jestem najczęściej. Ok, to wiecie gdzie mnie szukać.

Większość z was na wstępie udziela kilku podstawowych informacji o sobie. Jak się nazywa, ile ma lat i tego typu rzeczy. Z doświadczenia wiem, że 70% użytkowników forum nie interesują tego typu sprawy, wiec je pominę i przejdę do konkretów. Czyli co lubię, a czego nie. Żeby było łatwiej to idziemy po myślnikach. Let's go!

1. Co ShadowLady86 uwielbia:
-mecze piłki siatkowej i naszą reprezentacje. Sama również gram z przyjaciółmi, z różnym skutkiem.
-chińska kuchnię
-biotechnologię, która jest moim kierunkiem studiów. W przyszłości zamierzam zajmować się diagnostyką molekularną, wykrywaniem i leceniem chorób genetycznych.
-rysowanie ołówkiem.
-serial Stargate
-mężczyzn, którzy potrafią zaimponować kobiecie inteligentną rozmową i nienagannymi manierami. Nawet jeśli jest to mój profesor, który ma 80 lat :D
-tańczyć!
-ludzi, którzy jedzą czekoladę z uśmiechem, a nie z obawą że przytyją

2. Czego ShadowLady86 nie lubi:
-podrobów
-dowcipów o babach za kierownicą
-ludzi, którzy wypowiadają się na forum w stylu:"Od 2 dni z mojego kranu niespodziewanie kapie woda. Czy duch mojej babci chce się ze mną skontaktować?"
-ludzi, którzy potrafią Cię obrazić na gadu-gadu, a na żywo udają, że nic się nie stało.
-użytkowników, którzy metodą "kopiuj-wklej" zamieszczają na forum artykuły, których nie rozumieją.
-demokracji :)
-chamstwa
-ludzi, którzy segregują innych ze względu na kolor skóry i wyznanie. I nie chodzi tylko o bluzganie ich samych. Wystarczy posłuchać jak niektórzy wypowiadają się o kobietach, które umówiły się na randkę na przykład z mieszkańcem Maroka.
-użytkowników, którzy czyjąś długą, mądrą wypowiedź komentują słowami "ale się nadrukowałeś" lub "a ja i tak wiem swoje".
-moderatorów, którzy nie usuwają postów użytkowników opisanych przeze mnie powyżej.

3. Informacje dodatkowe
-jeśli ktoś chciałby odwiedzić moją galerię na Deviant Arcie, to zapraszam tutaj ---> CLICK!
-jeśli ktoś chce zobaczyć moje zdjęcie (w razie gdyby mnie spotkał na swej drodze i chciał rozpocząć inteligentną rozmowę), zapraszam do Wątku photo.
-kot mojej przyjaciółki zwany Śmierdzielem, zjadłby wszystkich użytkowników tego forum poniżej 18 roku życia. :D

Pozdrawiam gorąco!

#2

morales.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ależeś się nadrukowała;)
Ps. masz kota?

Warn - Ivellios

#3

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

-serial Stargate
-ludzi, którzy jedzą czekoladę z uśmiechem, a nie z obawą że przytyją

Tym bardziej miło mi poznać :mrgreen:

#4

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witamy witamy :)

Miło poznać! Pani...ee...biotechnik? :P hehe

pozdrawiam!

ps. za pytanie o kota - BAN.
ps2. dowcipy o babach za kierownicą są do d... życie je przebija :D Taki to stereotyp niby...jednak ostatnio za KAZDYM razem, gdy mijam albo widzę jakieś DEBILNIE zaparkowane albo zachowujące się auto, z przerażeniem i przykrością potwierdzam przypuszczenia... 'BABA!'



#5

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

KriSSnt, biotechnolog ;)
Miło mi powitać, też mam zamiar studiować biotechnologię.



#6

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Miło poznać. Z opisu wyglądasz na porządną osobę :) ""Od 2 dni z mojego kranu niespodziewanie kapie woda. Czy duch mojej babci chce się ze mną skontaktować?" DOBRE :>

#7

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

-mężczyzn, którzy potrafią zaimponować kobiecie inteligentną rozmową i nienagannymi manierami. Nawet jeśli jest to mój profesor, który ma 80 lat biggrin3.gif


oh, yes :D Walery Pisarek na moim Instytucie jest tego żywym przykladem. A dziadunio z niego stary, ale nie mentalnie ;)

Witaj serdecznie!



#8

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"ludzi, którzy jedzą czekoladę z uśmiechem, a nie z obawą że przytyją"

Niestety ja się obawiam. ;) ...dlatego nie jem.

Cześć :)

#9 Gość_Cecilia89

Gość_Cecilia89.
  • Tematów: 0

Napisano

Witamy na forum :)

#10

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ps2. dowcipy o babach za kierownicą są do d... życie je przebija

Po prostu błędy, które popełniają faceci podczas jazdy nie są śmieszne i nie nadają się na dowcipy. Są tragiczne. Na przykład gdy jest mało ostry zakręt i ograniczenie prędkości, to większość facetów go olewa. Nie pomyślą, że za zakrętem jest rozbiegówka i czeka kolejka aut, by włączyć się do ruchu. Kobiety możne i czasem parkują krzywo, ale mężczyźni muszą zaparkować jak najbliżej jakiegoś miejsca. Chociaż miałoby to być na trawniku albo przed samym wejściem do hipermarketu. I ja się pytam, gdzie jest straż miejska jak jest potrzebna :mgreen:

Swoją drogą jak już przy kierowaniu jesteśmy, to na prawdę kobieta za kółkiem może mieć niezły ubaw. Na przykład gdy czekam na światłach na prawym pasie, to facet na lewym MUSI ruszyć pierwszy! Jeden to ledwo żółte się zapaliło, już go nie było hehe Albo jak widzę na drodze expresowej kogoś, kto jedzie dajmy na to 90 km/ h i chcę go wyprzedzić, to jeśli to jest facet, ambicja bierze górę. Gdy się zrównamy to daje po gazie i choćby jego auto miało się zes... to nie da się "babie" wyprzedzić.

Miło mi powitać, też mam zamiar studiować biotechnologię.

Dobry wybór. Jeśli jesteś ze Śląska, to zapraszam na Śląski Uniwersytet Medyczny. Pierwsze dwa lata nauki są ciężkie, ale służę notatkami i dobrą radą ;)

Chessman ----> podobał mi się jeszcze post o małpach w mieszkaniu, ale zapomniałam autora :D

cisz---> mnie brakuję mężczyzn tzw. starszej daty, którzy szanowali kobiety. Takich, którzy próbowali zainteresować kobiety swoją osobą poprzez ciekawą rozmowę i subtelne komplementy. A nie poprzez kładzenie reki na tyłek podczas tańca. Zgadzam się, że wiele współczesnych kobiet (dziewczyn?) nie ma szacunku dla siebie i nie wymaga niczego od swoich mężczyzn. A to źle. Ja np. nie lubię, jak mężczyzna przy mnie przeklina i od razy zwracam uwagę. Co innego, jak dajmy na to walniesz o coś głową, wtedy słowo k..... samo ciśnie się na usta. Ale żeby używać go w co drugim wyrazie? No proszę!

Cher Trochę ruchu i nauka na studiach, a można jeść wszystko. A podczas sesji jeszcze się chudnie :P

#11

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Trochę ruchu i nauka na studiach, a można jeść wszystko. A podczas sesji jeszcze się chudnie"

Ruch jest ale jakoś wolę nie ryzykować i nie specjalnie przepadam za słodyczami. ;p

#12

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

-ludzi, którzy wypowiadają się na forum w stylu:"Od 2 dni z mojego kranu niespodziewanie kapie woda. Czy duch mojej babci chce się ze mną skontaktować?"


Nie to oznacza, że ''pot tfojim łuszkiem jezd dóh juska s bagien!!11!~1"


Witam :)



#13

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziewczyyyyyyyno!!!!!!!!!!!! Tacy mężczyźni to ach i och! Mój profesor od starożytności [UŚ ;D] ach... w kwiecie wieku, jak to nazywam, szarmancki i kulturalny, aż się serce rozpływa :)

witaj witaj witaj po stokroć :)

#14

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lady (można tak? :) ), przyznaję rację, hehe. Część facetów na drogach to niestety debile. Jest dokładnie tak, jak mówisz... Wiadomo, nie wszyscy, tak samo jak jednak zdarzają się kobiety, które jeżdżą normalnie :P

CHOP za kierownicą to ryzykant-debil, bez wyobraźni, myślący chyba nie tym czym ma... natomiast BABA...jej zachowanie to jednak wynika z takiej wrodzonej chyba gapowatości :P hehe

Kiedy widzę takiego CHOPA, to tylko zajechać drogę, podbiec i napier***** czymkolwiek co się pod ręką znajdzie, taką BABE, to natomiast ma się ochotę pogłaskać i przytulić z takim rozbrajającym uśmiechem na twarzy! :D

Oczywiście na naszym forum wszystkie panie reprezentują "wyższą półkę" :P , mają klasę i, mam nadzieję!, gapowatości u nich brak!


pozdrawiam



#15

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ruch jest ale jakoś wolę nie ryzykować i nie specjalnie przepadam za słodyczami.

Wow, to u nas kobiet raczej nietypowe :D Mnie czasem jeden snickers utrzymuje przy życiu przez cały dzień na uczelni hehe

witaj witaj witaj po stokroć


Witaj koleżanko ze Śląska :) Co studiujesz na UŚu, jeśli można wiedzieć?

KriSSnt----> Przyznaję, że kobiety mają gorszą orientacje w terenie i orientacje przestrzenną. Kobieta, gdy nie wie co zrobić to się zatrzymuje. Niestety, niektóre kobiety zapominają zjechać wtedy na pobocze/ przystanek/ stacje benzynową :D Natomiast facet będzie dzielnie jechał na przód, z zasadą "mam pełen bak, a Ziemia jest okrągła".

Parkowanie idzie nam gorzej, ale zawsze można się wycofać i poprawić. No chyba że to bitwa na parkingu przed hipermarketem. Tam każdy czyha ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych