Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świniopies


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja historia miała miejsce już dość dawno, dwa lub nawet trzy lata temu. Sami zainteresowani też niezbyt dokładnie to pamiętają.
Mąż mojej kuzyki wracał do domu. Autem oczywiście i oczywiście była już noc, gdzieś koło dwudziestej drugiej, nie wiem dokładnie. W każdym razie po jakimś czasie coś przebiegło przed maską auta. Mąż kuzynki dał po hamulcach, autem zarzuciło, a jak się już zatrzymał, to to coś już zniknęło. Nie wiem jak zniknęło, prawdopodobnie czmychnęło w krzaki, gdzyż z tego co się zorientowałam było to coś przypominające zwierzę.
Miało czerwone oczy, było wielkości świni, ale z kształtu ciała podobne do psa. Było bez sierści, a w świetle reflektorów kuzyn zobaczył, że miało różową skórę.
Akurat teraz nie mam z nim kontaktu, ale niedługo postaram się z nim skontaktować, to może napiszę więcej szczegółów.
Kuzyn nie pił ani nic nie brał, żeby uprzedzić pytania. Z reguły jest też człowiekiem twardo stąpającym po ziemi, więc raczej nie zmyślił tego, żeby się zabawić.
Swoją drogą od razu stanęła mi przed oczami genetyczna mieszanka świni i psa, biegająca sobie po drogach... Brr...
  • 0

#2

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myśłisz, że może to być Chupacabra ? :smile:
  • 0



#3

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem. Zresztą ja tego nie widziałam. Cokolwiek to jest, byleby się już nie pojawiło...
  • 0

#4

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cokolwiek to jest, byleby się już nie pojawiło...


Dlaczego? Może wartoby było dowiedzieć się, co to jest? Może nie jest groźne? ;)
  • 0

#5

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mmm... Jakoś nie mam ochoty polować na to coś. Zresztą nie wydaje mi się, żeby przeżyło tak długo, chyba, że było tego więcej... :crazy:
Popytam delikatnie wśród znajomych, a jak potwierdzą, to spróbuję, no nie wiem, sfotografować to coś czy co... Jak uda mi się akurat na to trafić.
  • 0

#6

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popytam delikatnie wśród znajomych, a jak potwierdzą, to spróbuję, no nie wiem, sfotografować to coś czy co... Jak uda mi się akurat na to trafić.


Powodzenia! Czekamy na rezulaty ;)
  • 0

#7

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj zrobiłam obchód po okolicy i po lesie koło mojego domu.
Nie było nic, żadnych podejrzanych śladów.
Znajomych nie pytałam jeszcze, gdyż to wymaga, ekhm... przygotowania.
Niektórzy nie wiedzą nawet o telekinezie, więc... trzeba działać dyplomatycznie.
Z kuzynami kontakt będę mieć dopiero po 25.05... :/
  • 0

#8

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej przenocuj kilka nocy z rzędu w krzakach, pod gołym niebem z przygotowanym aparatem do "strzału",to może się uda :)

PS

To nie żart,ja na poważnie (a najlepiej znajdz kogoś kto Ci potowarzyszy,wiadomo we dwójkę bezpieczniej)
  • 0

#9

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuję, ale noce muszą już być ciepłe, no i... najpierw muszę wybadać sprawę, gdzie dokładnie to coś biegało, i czy ktoś jeszcze je widział.
  • 0

#10

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapomniałem,że to dawno bylo...Pewnie nic z tego nie wyjdzie,ale jak masz czas i ochotę,to czemu nie spróbować?
  • 0

#11

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z czasem nie jest za dobrze na razie, więcej czasu będę miała na wakacjach.
Prawdopodobieństwo jest bardzo małe, że coś takiego spotkam, ale spróbować można.
  • 0

#12

anek132.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myśłisz, że może to być Chupacabra ?  :smile:


Też sobie odrazu skojarzyłam, że może to Chupacabra, ale z tego co słyszałam Chupakabra nie jest różowa a czarna :smile: , no ale możee... ;-)
  • 0

#13

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem dzik, jakiś młody.

[ Dodano: 2006-06-24, 08:27 ]
A w nocy przy marnym świetle różne rzeczy sie widzi :o
  • 0



#14

neon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to musi być pewnie chupacabra, ja tak uważam
:surprised:
  • 0

#15

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Być może był to mały dzik... :drink:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych