Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sponsoring VRP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziekuje wszystkim sponsorom, a konkretniej juz 3 osobom. W srode bedzie oficjalne podsumowanie i aktualizacja zebranych srodkow. Sponsorzy otrzymaja sygnatury, zostana dodani do listy sponsorow i do grupy v.i.p



#17

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jutro powinienem dostać zwrot ze skarbówki, więc 30zł myślę że jutro wpłace.

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja też coś oczywiście dodam od siebie ... ale aktualnie stan konta to ZERO bo qpiłem sobie koszulke barcelony z włąsnym pseudo i numerem i kasa poszła na to - musiałem uczcić wygraną w Champions League (rok temu qpiłem flage :P ).

Także jak coś wpadnie do portfela to sypne złotówkami (nie pale , nie pije - także grosz będzie... ;) )



#19

Czacha_47.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oki, mówiłem, że może jeszcze wpłacę na konto, więc wplacę 59zł
Ale jeśli wpłacę to czy jeszcze raz muszę wykonać krok 3 i wypełniać ten formularz

#20

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oki, mówiłem, że może jeszcze wpłacę na konto, więc wplacę 59zł
Ale jeśli wpłacę to czy jeszcze raz muszę wykonać krok 3 i wypełniać ten formularz


Heh zatkalo mnie :) sam zasonsorujesz caly serwer? nie nie musisz, w formularzu chodzi glownie o zgode na przetwarzanie danych...



#21

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wpłace cos jeszcze w tym miesiącu a jak nie to w czerwcu (ekhm.. musiałem nowy hdd kupić :)) .

Ile już pieniędzy jest wpłaconych?

#22

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ile już pieniędzy jest wpłaconych?


Dziekuje wszystkim sponsorom, a konkretniej juz 3 osobom. W srode bedzie oficjalne podsumowanie i aktualizacja zebranych srodkow. Sponsorzy otrzymaja sygnatury, zostana dodani do listy sponsorow i do grupy v.i.p



:mlotek:
:mlotek:

#23

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eeee... Sory.. Ostatnio nie czytam całych tematów tylko ostatnie posty...

#24

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaktualizowalem strone gdzie znajduje sie zebrana kwota :) Jutro zrobie liste sponsorow. Dzial v.i.p juz istnieje, co prawda troche tam pusto ale w miare uplywu czasu beda sie tam pojawialy materialy.



#25

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny sponsor :> lista srodkow bedzie aktualizowana dwa razy w tygodniu w srody i w soboty. Jutro zrobie tablice honorowa sponsorow :)

ps. mamy juz ponad 50% potrzebnych srodkow na co najmniej ROK dzialania serwisu ! :)



#26

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Informuje, że wprowadzam w dniu dzisiejszym artykuły w pełnej treści dostępne wyłącznie dla grupy v.i.p. Chodzi tu o moje tłumaczenia. Jeden lub dwa na 10 tłumaczonych będzie dostępna wyłącznie dla vipów. Nie martwcie się, ciekawych tekstów dostępnych publicznie nie zabraknie, chodzi o mały %. !Legalize! napisał, ze liczy się tylko kasa. No tak, ale potrzebny jest też nowy serwer no chyba że pomęczymy się jeszcze na forallu bez opcji powiadamiania o nowym wpisie. Nawet jeśli środków na dosyć drogi serwer na home.pl nie uda się zebrać to wszystkie te, które już mamy zostaną przeznaczone na opłaty kolejnych lat na forall.pl. Ja z własnych środków finansuje domenę i staram się rozwijać forum. Do mojej kieszeni nie trafia NIC.



#27

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eurycide, nie odbieraj tego tak, jakbym chciał ci zarzucał, że "do twojej kieszeni trafia COS"...Bo doskonale sobie zdaje sprawe co to jest sponsoring... Przygnębiające jest jednak to, że dzięki pieniądzom można zyskać względy, a jest sporo osób który poświęcały swój czas dla dobra forum i podejżewam, że nie usłyszały nigdy słowa DZIĘKUJE(prynajmniej większość)... Pamiętaj, że forum jest dla ludzi i dzięki nim.

#28

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No wlasnie jest dla ludzi, czy podejrzewasz ze powinienem dziekowac kazdemu z osobna za wpisy tutaj? Czy mi kazdy dziekuje za to ze zrobilem to forum?

http://www.paranorma...p?p=24909#24909



#29

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem doceniam sponsorów, wiem w jakiej sytuacji jest serwis i oczywiscie wsparcie jest jak najbardziej potrzebne... Nie chodzi mi o bezsensowne dziękówki bardziej o spontany. Z tego co widze to sponsorom się dziekuje(i słusznie) a reszcie "nikt nikogo tu nie trzyma" (i wszystko na ten temat) .. - to jest właśnie szczera i spontaniczna forma dziękczynna :) Oczywiście że nikt nikogo nie trzyma... Mam nadzieje, że za kieszenie też nikt nikogo nie będzie trzymał(to odpowiedni kontrast do tego co mi chodzi po głowie)... Wiem pier**le farmazony... :lol :

#30

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to jest właśnie szczera i spontaniczna forma dziękczynna

Legalize, czy uważasz że nidostatecznym podziękowaniem jest fakt, że dajmy na to ktoś pisze "interesujący artykuł" lub też rozpoczyna się polemika na dany przez Ciebie temat? Poza tym - ze swojego punktu widzenia wszystkie publikowane przeze mnie artykuły umieszczałem zupełnie bezinteresownie. To jest działalność dla forum - nikt nikogo do niczego nie zmusza. Samo to, że dzięki Tobie w jakiś sposób serwis się wzbogaca jest dostatecznym podziękowaniem.
Sponsorzy to inna grupa - dzięki nim serwis rozwija się bardziej od strony technicznej niż merytorycznej. Stąd też dostęp do strefy VIP. Należy to docenić, bo wkładają w to własne pieniądze, a serwer sam się nie opłaci. Taka jest smutna prawda i należy się z nią pogodzić, pamiętać tym samym, że sponsorzy to nie szychy w garniturach, lecz również "zwykli" użytkownicy forum, którym pewna gratyfikacja z racji tego, że wspierają nas finansowo się należy. O gratyfikacji dla ludzi rozwijających serwis bardziej od strony merytorycznej pisałem wcześniej.

Mam nadzieję, że wszystko już jasne.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych