Skocz do zawartości


Zdjęcie

Qliphoth


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok, dzięki zarówno za pochwały, jak i krytykę (Cumulonimbus, generalnie czytając Twoje wypowiedzi, zdajesz się człowiekiem konkretnym, w porządku, nie zależy mi na akceptacji, przywitałem się tylko dlatego, że założyłem konto, by pomóc z tamtymi kanji; najczęściej zadowalam się zresztą czytaniem, więc i tak rzadko raczej zdarzy ci się zobaczyć jakąś moją wypowiedź). Poza tym po kiego licha gryziecie się w takim miejscu? Droga Mango, primo nie potrzebuję obrony, secundo choć warto (ba, trzeba w odpowiednim natężeniu!) posiadać poczucie własnej wartości, to tak jak radzi judas666, nie warto przejmować się każdą krytyczną opinią, czasem warto ignorować. Jeśli to, co robisz sprawia Ci radość, tzn. w tym przypadku taki, a nie inny styl pisania (choćby nawet, czego absolutnie nie potwierdzam, był "sŁoDziÓtkI", czy jak tam te polskie "kawaii girls" piszą) i jest to dla Ciebie w jakiś sposób ważne, rób to dalej. I nikomu do tego, choćby nawet regulamin nie zabraniał takiemu Cumulonimbusowi (przepraszam, że podaję akurat Twój przykład, ale to przecież konflikt między Wami) przechrzcić (lub ochrzcić) Cię obraźliwymi epitetami na pół strony, nie przejmuj się tym, nie słuchaj złych słów (oczywiście wszędzie należy się odpowiednio "zrównoważyć", bowiem pycha wcale nie jest przecież lepszą :-)). Ale generalnie to przecież na tyle oczywiste... W każdym razie: P E A C E.
Q.
P.S.
Jeśli napisałem jakieś głupoty lub kogoś obraziłem, to przepraszam. Nie to było moim zamierzeniem. Tylko ta cała sytuacja wymagała ode mnie poniekąd jakiejś odpowiedzi, a jestem na tyle niedojrzały, że może nie wszystko udaje mi się odpowiednio zobrazować, może też z powodu jakichś problemów psychicznych (aka fioletowej aury :-D) nie jestem w stanie myśleć na tyle racjonalnie i odpowiednio, by naprawdę załagodzić konflikt i napisać to, co winno napisane w takiej sytuacji zostać.
P.S.2
Do Cumulonimbusa: szacunek i sympatia? Genetycznie, jak mówi znane powiedzenie, "człowiek jest zwierzęciem stadnym", więc może żeby odczuwać jakąś tam więź ze stadem, czyli w tym przypadku osobami o podobnych zainteresowaniach? W wyniku czego mieć lepsze samopoczucie, być akceptowanym... Dla niektórych to ważne :-)

#17

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie karmić trolla, racja Piotruś ;D

Qliphoth, nie bronię Ciebie, bo potrafisz dać sobie sam radę, staram się jednak żeby było tu choć trochę szacunku dla drugiego człowieka, ale jeżeli ktoś wyładowuje swoje frustracje obrażając innych ludzi, to chyba na takie zachowanie lekarstwa nie ma.

#18

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do Cumulonimbusa: szacunek i sympatia? Genetycznie, jak mówi znane powiedzenie, "człowiek jest zwierzęciem stadnym", więc może żeby odczuwać jakąś tam więź ze stadem, czyli w tym przypadku osobami o podobnych zainteresowaniach? W wyniku czego mieć lepsze samopoczucie, być akceptowanym... Dla niektórych to ważne :-)

Nie znam osob o podobnych zainteresowaniach. >/ I nie jestem zwierzeciem stadnym, chce tylko aby swiat mnie zostawil w spokoju, moze nie jestem czlowiekiem, albo gorzej, jestem indygo! :rotfl:
Jestem wredny, perfidny, bezwgledny, do tego materialista. :)) Uwielbiam siebie za to, niestety wolalbym zyc w innym czasie / swiecie. Coz nic na to nie poradze, byle dobrnac do smierci w jednym kawalku. ;)

#19

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

staram się jednak żeby było tu choć trochę szacunku dla drugiego człowieka, ale jeżeli ktoś wyładowuje swoje frustracje obrażając innych ludzi, to chyba na takie zachowanie lekarstwa nie ma.

masz rację - tak jak nienawiść do Żydów, czy do homosexualistów na przykład :P :]



#20

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Och Kaio Kaio, grunt to uzasadnić, a z palca wyssać może każdy.

#21

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dajcie już spokój. Macie do siebie jakieś wonty? To na gg. Nie zaśmiecać niepotrzebnie forum servera.

#22

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi Qliphothcie (łamalam sobie głowę, czy dobrze napisałam... proszę mnie w razie czego poprawić)

Serdecznie Cię witam na forum i szczerze mówiąc mile mnie zaskoczyłeś.
Rzadko na forum ktoś tyle o sobie pisze, bo zazwyczaj mu się nie chce, albo uważa, że nie jest to potrzebne. Wręcz przeciwnie! Znajomość zainteresowań użytkowników pomaga w rozwiązaniu wielu problemów chociażby... ;)
A tak poza tym, wydajesz się ciekawą i interesującą osobą, która może mieć trochę oleju w głowie, a takowe cenię, ponieważ uważam, że nie ma nic gorszego od zwykłych, szarych ludzi, którzy siebie marnują i nie rozwijają poprzez zwykłe lenistwo. Tak więc miło, że postarałeś się tak ładnie nam siebie zaprezentować.

Słowem: powodzenia na forum! :)

#23

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehe, Cumulonimbus, a moją sympatię masz. Wychodzi według rozumowania Pani Supervip Mango, która to uważa się za jedyną, która kocha nasz język i to czyni z niej najwyjątkowsiejejszą (tak, specjalnie to napisałem) na tym forum, czym doprowadza mnie do radosnych spazmów, że nie jestem wartorściowym człowiekiem (jako że Cumulonimbus nie zaskarbi sobie sympatii wartościowych użytkowników). O lol, jakie długie zdanie. :D

Również pionę przybiję chętnie Kaiochinowi za piękną ironię. ;D

Witaj Qliphoth. :]

Ja ogólnie też lubię sobie japońskich 'szatanów' posłuchać (mówię szatany, bo tak mówili w mojej klasie na to, czego słucham). Ostatnio zasłuchuję się w Maximum the Hormone, zobacz, może Ci się spodoba. :D Ogólnie, to gdybym nie mieszkał w takiej dziurze od urodzenia, to też bym pewnie się japońskiego pouczył, a tak to powiem, że dzielę z Tobą smykałkę do języków.

Ale poezja to dla mnie ssanie pęta, tak samo zresztą 'Cierpienia Młodego Werthera', bo jest to jedna z książek, których po prostu NIE MOGŁEM przeczytać, chociaż bardzo się starałem...

#24

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pyziak, Maximum the Hormone nie znam, ale na razie się za to nie złapię, bo jakoś do "nowości" (w sensie odkrywania bandów z którymi wcześniej się nie spotkałem) z kraju Kwitnącej Wiśni głowy ostatnio nie mam.

Od kilku dni delektuję się najnowszym albumem niem. Haggarda i nawet nie chce mi się słuchać ukochanego Rentrer en Soi. A, wczoraj trochę j-popu było (Orikasa Fumiko i jej "Hoshi no Hate" z OST'a z "SaiKano", które obejrzałem w zeszłym tygodniu, a także Shiro Sagisu z "KareKano", które to anime męczyłem od maja, by wczoraj wreszcie je skończyć), ale poza tym, kilkoma kawałkami Kagrry i Janne da Arc w mojej playliście nic japońskiego aktualnie nie gości.

U Ciebie nazywali j-rockowych muzyków "szatanami", a ja wczoraj poszedłem do szkoły z koszulką z Miyavim i się wszyscy mnie pytali, co to za ładną panienkę mam na przodzie. I tym sposobem udowodniłem prawie wszystkim chłopcom w klasie ich utajniony homo- lub w zależności od przypadku biseksualizm :-D

Lesloo_Heaven, niestety, nie odmieniłaś mojego nicka poprawnie. To "th" lepiej zmiękczyć od razu na "c", pisząc "Qliphocie" lub, jeszcze łatwiej, "Klifie". Ale w porządku, nawet o "Klifo" (bo taka nazwa winna chyba funkcjonować w języku polskim, por. sefira) bym się nie obraził. Mea culpa, że wybrałem sobie takie pseudo :-)

#25

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , już ze sobą dyskutowaliśmy .Myślę ze jesteś człowiekiem z pogranicza ADHD (w pozytywnym tego zjawiska znaczeniu) Masz masę energii i jesteś ciut chaotyczny , to powoduje ze czuje do Ciebie sympatię

#26

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ADHD, Blindcrow? - Coś Ty, to tylko nerwica!

A o chaosie to ja tak skromniej się wypowiadam: że sprzeczności mną targają :-)

#27

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby pan Qliphoth miał ADHD to by przed kompem nie usiedział. I nie miałby cierpliwości do pisania tak rozbudowanych i przemyślanych postów.

A nerwica. Któż jej nie ma :)

#28

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Qliphoth - Witaj ^^.



ShadowLady86 - na przykład ja ^^.



#29

Bartriq.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Qliphoth!

#30

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Qliphoth, Girugamesh rzeczywiście fajnie gra. :] Trochę mi przypomina Kagerou, ale oni grają trochę lżej. Tak czy tak dzięki za podsunięcie tego zespołu. :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych