Skocz do zawartości


Zdjęcie

Qliphoth


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szanowni użytkownicy, moderatorzy i administratorze,
nazywam się Krystian Łukasz, mam 16 lat i czytuję Wasze forum już od 1/8 życia. Do zarejestrowania się zmobilizował mnie temat "japońskie znaki" w Hydeparku, gdzie miałem okazję pomóc, podając - jak wierzę - przydatny odnośnik.
Poza zjawiskami paranormalnymi (najczęściej wchodzę w działy poświęcone religiom, teoriom spiskowym i końcu świata, rzadziej rozwojowi duchowemu, UFO i różnorakim nadnaturalnym zdarzeniom) interesuję się przede wszystkim historią i językami obcymi. Muzycznie klimaty gotycko-rockowe z dodatkami w postaci J-rocka, metalu, folka i muzyki neoklasycznej (ulubione zespoły: Therion, Lacrimosa, Theatres des Vampires, Rentrer en Soi, Malice Mizer, Miyavi, Haggard, Ophelia's Dream i Romowe Rikoito). Poza tym sam również gram (mam jednoosobowy muzyczny projekt, może później dam linka do strony) na gitarze i keyboardzie, pisze wiersze i opowiadania. Aktualnie kończę pracę nad krótkim, trzyaktowym dramatem "Burza duszy" (tytuł nawiązuje primo do historycznego okresu w niem. twórczości, Sturm und Drang, kiedy to my beloved Goethe napisał "Cierpienia młodego Werthera"; secundo piosenki "Seelensturm" austriackiego duetu L'Ame Immortelle). Lubię też gotować. (kota nie mam, nie miałem i choć czasem ślinka kapie to od lutego br zostałem wegetarianinem :-))
Sądzę, iż jestem człowiekiem na tyle konkretnym, że nie będę zaśmiecać bzdurnymi tematami i/bądź postami.
To chyba wszystko, co warto o mnie wiedzieć.
Pozdrawiam,
Qliphoth
(nazwa wzięła się od przeciwności Sefiry w duchowym rozwoju ścieżką lewej ręki, praktykowanym m.in. przez okultystyczną organizację Dragon Rouge do której należą gitarzysta prowadzący i tekściarz szwedzkiego zespołu Therion)

#2

gasnik.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc Dzień dobry! Miłego korzystania z forum Ci życzę.

#3

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie za duzo jak na umysl 16latka? Chyba w takim wieku lepiej korzystac z zycia poki mozna! Potem na starosc bedziesz zalowal...oj bedziesz. Szczegolnie jak stara zona bedzie nad glowa stac i truc marudzic.
Mimo to witaj. Troche nie podoba mi sie Twoj styl pisania, nie musisz sie tak produkowac, to nie wypracowanie na J. Polskim zeby lac wode hektolitrami. Z jednozdaniowej wypowiedzi robisz potok liter.

PS

Po co ten zalosny kot w opisie?

#4

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj *pozytywnie nastawiony*

#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No pięknie, jakiś młodzian z mnóstwem zainteresowań, całkiem ambitnych i nieprzeciętnych, no no, jestem pod wrażeniem sporym :) Witaj :)

#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj. ;) Też kiedyś tak miałem jak ty. :D 1000 różnych rzeczy. Na dłuższą mete wiekszość się wykreśla. Ale baw się dobrze. ;)



#7

Darkman-72.
  • Postów: 101
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no, prawdziwy człowiek renesansu :)
Witam! też lubię Theriona i Lacrimose

#8

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie do końca rozumiem, dlaczego twierdzicie, że mam mnóstwo zainteresowań. Większość (poza gotowaniem :-)) się ze sobą pokrywa, np. do dramatu równolegle piszę też muzykę i tłumaczę go na j. niemiecki (jednakowoż wakacji nie sprzyjały temu ostatniemu konceptowi i odłożyłem go aż do powrotu weny twórczej; wlecze się ona ku mnie w miarę szybko, bowiem moją ulubioną porą roku jest późna jesień :-D); fascynację historią (starożytność i wieki średnie) rozpocząłem od zapoznania się z powstaniem i manipulacjami tego okresu na i z Kościołem Katolickim, m.in. dzięki temu forum (nie jestem do końca pewny, była to bowiem jesień 2005, ale być może już wtedy tu wchodziłem; dogłębnie z oszustwami KK zapoznałem się jednak na pewno w '06), a języki obce, do których chyba mam smykałkę (angielski, niemiecki, japoński, jednakoż przy dłuższych tłumaczeniach brakuje mi konsekwencji, szybko "mam dość", więc żadnego paranormalnego tekstu raczej na potrzeby tego forum nie przetłumaczę) "wchodzą" mi m.in. poprzez lingwistykę historyczno-porównawczą (OK, nie chcę się wymądrzać, bo idę z tym bardziej na wyczucie :-)) i różnorakie zagadnienia etymologiczne. Chyba więc widać, że wszystko połączone jest niczym obrazek z puzzli, wiąże się ze sobą.... i nie jest bardzo czasochłonne (w roku szkolnym mam generalnie masę wolnego czasu na pisanie popołudniami).
Cumulonimbusie, "leję wodę", bo lubię. Taki już mam styl, zarówno w prozie, na lekcjach, jak i w życiu. Może wydawać się nużący, może drażnić, ale wychowawszy się na "Lolicie" Nabokova, trudno jest się "przestawić". Jednak thx.
Jeszcze do kota: chociaż ostatnimi czasy "walczycie" z tą "tradycją", mi wydaje się ona mimo całej swojej absurdalności, czymś miłym, przyjemnym i pięknym, niczym staropolska gościna chlebem i solą. Jakkolwiek nie mam zamiaru nie dostosowywać się do Waszej prośby, tak pisząc o gotowaniu, idąc drogą pełnych czarnego humoru skojarzeń, dobrnąłem do "kotka z potrawką ryżową w sosie paprykowo-czosnkowym pikantnym". Mam nadzieję, iż nikt nie wziął sobie tego za złe :-)
Q.

#9

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chwała poprawnej polszczyźnie i ludziom, którzy ją szanują! Na forum powinna zostać założona grupa skupiająca użytkowników o szczególnej wrażliwości na piękno naszego języka. Zgłaszam się na superVipa w tej kategorii, a Qliphoth może zostać drugim ;D
I tak oto cała grupa będzie dwuosobowa. I choć 'Lolity' nie uważam za wyżyny literackie, być może z racji tego, o czym traktuje, tak jestem pewna, że forum zyskało nieprzeciętnego użytkownika, który ma szansę zostać pupilkiem Samozwańczej Królowej ;DDD [nie wiem czym łączy się jedno z drugim, ale jest dziewiąta i mam prawo pisać niezrozumiale, dziękuję za uwagę]

#10

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

założę się ... że NA PEWNO(!), istnieją niepoliczalne ilości ludzi którzy chcą zostać pupilkami Mango... przecież to taki zaszczyt(!)... tak czy inaczej - WITAM ;)



#11

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaszczyt jak ślag, szczegolnie, ze jej styl pisania wyglada jak losowy post z forum fotka.pl.

Niestety Quir(cos) nie zaskarbiles sobie mojej sympatii tymi dlugimi postami, absolutnie nie chce mi sie ich czytac. Zainteresowania tez jakies pokrecone.

#12

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaszczyt jak ślag, szczegolnie, ze jej styl pisania wyglada jak losowy post z forum fotka.pl.


Ekhm tak... 'ślag'. Merde alors! Panie Cumulonimbus, NIC nie wiesz na temat mojego stylu, a już na pewno nie uważam by komentarz kogoś takiego jak Ty wart był w ogóle wzięcia pod uwagę, więc daruj sobie te swoje infantylne uwagi, dzięki którym i tak nie zaskarbisz sobie sympatii żadnego wartościowego użytkownika tego forum.
A skoro uważasz czyjeś zainteresowania za pokręcone, to wynika chyba z tego, że samemu Ci ich brakuje, natomiast fakt, że nie potrafisz sobie zadać na tyle trudu by zapisać poprawnie czyjś nick, świadczy o pogardzie dla drugiego człowieka. God bless ya.

Kaiochin, kto tu hołd oddawał, hm? 8)

#13

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a już na pewno nie uważam by komentarz kogoś takiego jak Ty wart był w ogóle wzięcia pod uwagę

a jednak odpowiadasz... :]

dzięki którym i tak nie zaskarbisz sobie sympatii żadnego wartościowego użytkownika tego forum

... od kiedy forum paranormalne.pl jest po to aby sobie zaskarbiać sympatię ? xD



#14

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mango, weź Ty się naucz, że takich się OLEWA. Nie karm trolla!

#15

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaszczyt jak ślag, szczegolnie, ze jej styl pisania wyglada jak losowy post z forum fotka.pl.


Ekhm tak... 'ślag'. Merde alors! Panie Cumulonimbus, NIC nie wiesz na temat mojego stylu, a już na pewno nie uważam by komentarz kogoś takiego jak Ty wart był w ogóle wzięcia pod uwagę, więc daruj sobie te swoje infantylne uwagi, dzięki którym i tak nie zaskarbisz sobie sympatii żadnego wartościowego użytkownika tego forum.
A skoro uważasz czyjeś zainteresowania za pokręcone, to wynika chyba z tego, że samemu Ci ich brakuje, natomiast fakt, że nie potrafisz sobie zadać na tyle trudu by zapisać poprawnie czyjś nick, świadczy o pogardzie dla drugiego człowieka. God bless ya.

Kaiochin, kto tu hołd oddawał, hm? 8)

Jak nie wiem, jak wiem x|
Po drugie po co mi szacunek i sympatia ludzi na forum paranormalnym? Sympatii nie mozna zjesc, napic sie ja, lub sie w nia ubrac. >/


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych